Τελικές Εκτιμήσεις Βάσεων 2016

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Stickerbush

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πεισματάρης Γορίλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 896 μηνύματα.
Chris αν η βάση της Ιατρικής Αλεξανδρούπολης ειναι 20-30 μόρια πάνω από την εκτίμηση σου (ανώτατο όριο), πόσο θα προεβλεπες το Βιολογικο ΑΠΘ; απαντά και σε pm αν θες, απαντα για να μπορεσω να κοιμηθώ. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosedessa

Δραστήριο μέλος

Ο panosedessa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 482 μηνύματα.
εγω παντως εδωσα εκτιμη ΓΕΩΠΟΝΙΑ ΑΠΘ 16000
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Μολαταύτα Παρά ταύτα φτάσαμε στο Δια ταύτα.
Χρήστο καλησπέρα,
Ισχύει η πληροφόρηση της Nikhon;
Ευχαριστώ.

Να μυρίσω τα νύχια μου; Θα φανεί αύριο.
Εγώ αμφιβάλλω πάντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ν.Χ.

Δραστήριο μέλος

Ο Ν.Χ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
Μολαταύτα Παρά ταύτα φτάσαμε στο Δια ταύτα.
Χρήστο καλησπέρα,
Ισχύει η πληροφόρηση της Nikhon;
Ευχαριστώ.

... μην αγχώνεσαι, δεν υπάρχει περίπτωση να είναι πάνω από 18.650!:) ... δεν είδες που είπε στο τέλος ότι μπορεί να μην ισχύει... περίεργα πράγματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosedessa

Δραστήριο μέλος

Ο panosedessa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 482 μηνύματα.
παπατζης ειναι στο εντου λεει βασεις για ολες τις σχολες αλλα πιαστηκε αδιαβαστος λεει 14770 βαση για γεωπονια απθ ενω τωρα γραψατε οτι με 15.000 δε περασε στο βολο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosedessa

Δραστήριο μέλος

Ο panosedessa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 482 μηνύματα.

myrto 18676

Νεοφερμένος

Η myrto 18676 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
... μην αγχώνεσαι, δεν υπάρχει περίπτωση να είναι πάνω από 18.650!:) ... δεν είδες που είπε στο τέλος ότι μπορεί να μην ισχύει... περίεργα πράγματα...


Καλησπέρα Ν.Χ.
Μα, με προβλημάτισε περισσότερο που έχει εξαφανιστεί (και όχι τόσο η πληροφορία που μετέφερε). Δεν το συνηθίζει κάτι τέτοιο, όλο αυτό το διάστημα.
Καλή επιτυχία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Waiting for our results to come around !
:whistle:




Υπομονή .Ουτε μισή μέρα πλέον!!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

geoTHES25@

Νεοφερμένος

Ο geoTHES25@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
18029> βαση ημμυ απθ ??????????????????????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosedessa

Δραστήριο μέλος

Ο panosedessa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 482 μηνύματα.
18029> βαση ημμυ απθ ??????????????????????????
φαε τη γλωσσα σουυυυυυυυ και επιτελους ΜΑΘΕ ΝΑ ΜΙΛΑΣ βαλε και κανα ρημα τι εισαι μουγκος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ν.Χ.

Δραστήριο μέλος

Ο Ν.Χ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
Καλησπέρα Ν.Χ.
Μα, με προβλημάτισε περισσότερο που έχει εξαφανιστεί (και όχι τόσο η πληροφορία που μετέφερε). Δεν το συνηθίζει κάτι τέτοιο, όλο αυτό το διάστημα.
Καλή επιτυχία!

... τι να πω περίεργα πράγματα, εγώ ξέρω αυτό που έχω πει ήδη και δε μου βγαίνει με τίποτα πάνω από 18.650...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κυρ Νίκ

Νεοφερμένος

Ο Κυρ Νίκ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Ξέρει κανένας που πήγε η elli1998;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pagos123

Νεοφερμένος

Ο pagos123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
φαε τη γλωσσα σουυυυυυυυ και επιτελους ΜΑΘΕ ΝΑ ΜΙΛΑΣ βαλε και κανα ρημα τι εισαι μουγκος;

μπραβο που του μιλησες ετσι επειδη απλα ρωτησε κατι που μαλλον δεν σε συμφερει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosedessa

Δραστήριο μέλος

Ο panosedessa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 482 μηνύματα.
μπραβο που του μιλησες ετσι επειδη απλα ρωτησε κατι που μαλλον δεν σε συμφερει..
μα λεει κατι χωρις να βγαλω νοημα ρωταει; εχει σιγουρια; δε μπορω να καταλαβω τη ειναι αυτα που γραφει..η βαση της σχολης; τα μορια του; περασε δεν περασε; με ενδιαφερε ιγια αυτο εκνευριζομαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annania

Νεοφερμένος

Η annania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Στην αγχωμενη κοπελα με τα 17900+ ευχομαι να περασε πραγματι Νομικη ΑΠΘ γιατι καπου εκει πιστευω οτι θα κατσει η βαση! Με το καλο συμφοιτητριες! Το μηνυμα για Νομικη Θεσσαλονικης με 17700 δε με πειθει, θεωρω μεγαλη την πτωση για τη συγκεκριμενη σχολη και πολη. Τι λετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

st2000

Νεοφερμένος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 112 μηνύματα.
Στην αγχωμενη κοπελα με τα 17900+ ευχομαι να περασε πραγματι Νομικη ΑΠΘ γιατι καπου εκει πιστευω οτι θα κατσει η βαση! Με το καλο συμφοιτητριες! Το μηνυμα για Νομικη Θεσσαλονικης με 17700 δε με πειθει, θεωρω μεγαλη την πτωση για τη συγκεκριμενη σχολη και πολη. Τι λετε;
εγω δεν ειμαι του πεδιου αλλα μεχρι 17850 παει η πτωση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drdude9

Νεοφερμένος

Ο drdude9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
παιδια μακαρι να πετυχουμε ολοι εκει που θελουμε! εχω 18341 θελω νομικη και ευελπιστω για αθηνα. και να ανεβει, που δεν το νομιζω, δεν την κοβω να ανεβει 118 μορια σε σχεση με περυσι, διοτι τοση διαφορα εχω. εσεις τι λετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

st2000

Νεοφερμένος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 112 μηνύματα.
παιδια μακαρι να πετυχουμε ολοι εκει που θελουμε! εχω 18341 θελω νομικη και ευελπιστω για αθηνα. και να ανεβει, που δεν το νομιζω, δεν την κοβω να ανεβει 118 μορια σε σχεση με περυσι, διοτι τοση διαφορα εχω. εσεις τι λετε;
με τιποτα το πολυ 50 μορια ανοδο αλλα μαλλον παει για 50- 80 πτωση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annania

Νεοφερμένος

Η annania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Θεωρω οτι η Νομικη Αθηνων θα σε καλοδεχτει! Φιλια απο μελλουσα συναδελφο του ΑΠΘ. εχουμε πανβ κατω τα ιδια μορια, εγω 18324..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top