Αδιάβαστος

Orestis96

Νεοφερμένος

Ο Orestis96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Κοίτα το ξέρω ότι έχω κάνει βλακεία και ξέρω ότι το άφησα πολύ αργά. Απλά δεν ξέρω αν προλαβαίνω ρεαλιστικά να γράψω τόσο. Έτσι κι αλλιώς τις προηγούμενες χρονιές βαρούσα ψυχολογικά. Φέτος ήρθαν τα πράγματα στη θέση τους και μου πήρε καιρό να αποφασίσω τι θέλω να κάνω στη ζωή μου. Για του χρόνου πάντως δεν παίζει γιατί τελειώνει η αναβολή για το στρατό και για ιδιωτικό δεν παίζουν πολλά γκαφρά γενικά. Γενικώς, I'm screwed αν δεν περάσω :)

Ειναι μεγαλη η υλη και θα χρειαστει διαβασμα σε βαθος επειδη οι απαιτησεις λογω των 4 μαθηματων εχουν αυξηθει. Εαν στρωθεις ομως και ο... ποπος σου βγαλει ριζες προσωπικα πιστευω οτι θα γραψεις εναν αξιοπρεπη βαθμο απλα μην το αργεις αλλο!

Ναι έχω σκοπό να γ***θώ στο διάβασμα, απλά δεν ξέρω αν είναι ρεαλιστικό να παλέψω για 12.000 μόρια και πάνω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Ναι έχω σκοπό να γ***θώ στο διάβασμα, απλά δεν ξέρω αν είναι ρεαλιστικό να παλέψω για 12.000 μόρια και πάνω
Να σου πω ότι εγώ πέρυσι λεγραψα λίγο πάνω από 14.000 μόρια και είμαι στο οικονομικό της νομικής η δε χρειάζεται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestis96

Νεοφερμένος

Ο Orestis96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Να σου πω ότι εγώ πέρυσι λεγραψα λίγο πάνω από 14.000 μόρια και είμαι στο οικονομικό της νομικής η δε χρειάζεται

Έγραψες τόσο, αλλά με τι διάβασμα; :P εγώ είμαι κυριολεκτικά στο χείλος του γκρεμού και ήθελα να δω αν ο στόχος που βάζω είναι ρεαλιστικός ή αν απλά απογοητευτώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophie226

Νεοφερμένος

Η sophie226 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
κι ρεγω τωρα θα ξεκινησω διαβασμα
πονταρε στα μαθηματα που ξερεις οτι θα γραψεις καλα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestis96

Νεοφερμένος

Ο Orestis96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
κι ρεγω τωρα θα ξεκινησω διαβασμα
πονταρε στα μαθηματα που ξερεις οτι θα γραψεις καλα:)

Πάντως το ότι δεν είμαι ο μόνος σε αυτή τη φάση με κάνει να νιώθω κάπως καλύτερα :P αλλά κοίτα αφού είναι μόνο 3 τα μαθήματα που θέλουν διάβασμα, δεν νομίζω ότι αξίζει να ποντάρεις γιατί έστω σε ένα να μη γράψεις καλά, πέφτει κατά πολύ ο βαθμός. Ιστορία και Λατινικά είμαι σαΐνι και τα μαθαίνω γρήγορα, αλλά θα δώσω το ίδιο βάρος που θα δώσω και στα Αρχαία. Καλό πιστεύω θα είναι να κάνεις κι εσύ το ίδιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Έγραψες τόσο, αλλά με τι διάβασμα; :P εγώ είμαι κυριολεκτικά στο χείλος του γκρεμού και ήθελα να δω αν ο στόχος που βάζω είναι ρεαλιστικός ή αν απλά απογοητευτώ.
κοιτά ποιο πολύ έκανα τρελό διάβασμα στα μαθηματικλα γενικής και αοθ που είχαν και συντελεστή

αμέσως μετά το αοδέ και το αεππ
βεβαίοα τα μαθηματικά επίσης
μόνο τη φυσική μετα από λίγο την άφηξσα και χάθηκα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestis96

Νεοφερμένος

Ο Orestis96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
κοιτά ποιο πολύ έκανα τρελό διάβασμα στα μαθηματικλα γενικής και αοθ που είχαν και συντελεστή

αμέσως μετά το αοδέ και το αεππ
βεβαίοα τα μαθηματικά επίσης
μόνο τη φυσική μετα από λίγο την άφηξσα και χάθηκα

Μάλλον δεν έθεσα σωστά την ερώτησή μου.. Πότε ξεκίνησες να τα διαβάζεις όλα αυτά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophie226

Νεοφερμένος

Η sophie226 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Πάντως το ότι δεν είμαι ο μόνος σε αυτή τη φάση με κάνει να νιώθω κάπως καλύτερα :P αλλά κοίτα αφού είναι μόνο 3 τα μαθήματα που θέλουν διάβασμα, δεν νομίζω ότι αξίζει να ποντάρεις γιατί έστω σε ένα να μη γράψεις καλά, πέφτει κατά πολύ ο βαθμός. Ιστορία και Λατινικά είμαι σαΐνι και τα μαθαίνω γρήγορα, αλλά θα δώσω το ίδιο βάρος που θα δώσω και στα Αρχαία. Καλό πιστεύω θα είναι να κάνεις κι εσύ το ίδιο

προσωπικα δινω αρχαια ιστορια βιολογια εκθεση
τα 2 ιστορια και βιολογια ειναι καθαρα θεμα διαβασματος
εγω προσωπικα πονταρω σε αυτα τα 2 γτ δεν το χω με τα αρχαια
και ειναι 2 μαθηματα που σου δινουν βαθμο αν τα διαβασεις
που θες να περασεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Μάλλον δεν έθεσα σωστά την ερώτησή μου.. Πότε ξεκίνησες να τα διαβάζεις όλα αυτά;
μερικα μαθηματα και απο τη β λυκειου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestis96

Νεοφερμένος

Ο Orestis96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
προσωπικα δινω αρχαια ιστορια βιολογια εκθεση
τα 2 ιστορια και βιολογια ειναι καθαρα θεμα διαβασματος
εγω προσωπικα πονταρω σε αυτα τα 2 γτ δεν το χω με τα αρχαια
και ειναι 2 μαθηματα που σου δινουν βαθμο αν τα διαβασεις
που θες να περασεις?

Μέχρι πρότινος ήθελα φυσικοθεραπεία αλλά πλέον είναι mission impossible. Το σκέφτομαι για θεατρική σχολή ή κινηματογράφο, που ήθελα από μικρός να ασχοληθώ με αυτά. Αλλά δεν έχω καν αποφασίσει ακόμα. Κάτσε να γράψω και βλέπουμε. Εσύ;

μερικα μαθηματα και απο τη β λυκειου

Έτσι εξηγείται :P εγώ 2α λυκείου βαριόμουν να αντιγράψω ασκήσεις από το βοήθημα, let alone να ανοίξω βιβλίο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Μέχρι πρότινος ήθελα φυσικοθεραπεία αλλά πλέον είναι mission impossible. Το σκέφτομαι για θεατρική σχολή ή κινηματογράφο, που ήθελα από μικρός να ασχοληθώ με αυτά. Αλλά δεν έχω καν αποφασίσει ακόμα. Κάτσε να γράψω και βλέπουμε. Εσύ;



Έτσι εξηγείται :P εγώ 2α λυκείου βαριόμουν να αντιγράψω ασκήσεις από το βοήθημα, let alone να ανοίξω βιβλίο :P
εγώ ούτε στη β ούτε στη γ είχα βοηθημα
με εξέρεση την φυσική
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophie226

Νεοφερμένος

Η sophie226 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
μαιευτικη ελπιζωω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

valantis21

Δραστήριο μέλος

Ο valantis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 611 μηνύματα.
εσυ σοφια τι ηλικια εισαιι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestis96

Νεοφερμένος

Ο Orestis96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
μαιευτικη ελπιζωω!!

Πολύ ωραία! Καλή επιτυχία και άντε να στρωθούμε να περάσουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophie226

Νεοφερμένος

Η sophie226 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Μέχρι πρότινος ήθελα φυσικοθεραπεία αλλά πλέον είναι mission impossible. Το σκέφτομαι για θεατρική σχολή ή κινηματογράφο, που ήθελα από μικρός να ασχοληθώ με αυτά. Αλλά δεν έχω καν αποφασίσει ακόμα. Κάτσε να γράψω και βλέπουμε. Εσύ;



Έτσι εξηγείται :P εγώ 2α λυκείου βαριόμουν να αντιγράψω ασκήσεις από το βοήθημα, let alone να ανοίξω βιβλίο :P

Πολύ ωραία! Καλή επιτυχία και άντε να στρωθούμε να περάσουμε!

επισης!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεοδώρα Αγγελάκη

Νεοφερμένος

Η Θεοδώρα Αγγελάκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Από την αρχή της χρονιάς ανέβαλλα το διάβασμα και έχω κάνει πασαλείματα στην ύλη.Είμαι 3ο πεδίο. Τι να κάνω;
 

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
Από την αρχή της χρονιάς ανέβαλλα το διάβασμα και έχω κάνει πασαλείματα στην ύλη.Είμαι 3ο πεδίο. Τι να κάνω;
Διάβαζε συνέχεια για να καταφέρεις να καλύψεις τα κενά (αν καλύπτονται). Αλλιώς, ξαναδώσε του χρόνου ή 10% (εξαρτάται και από τι σχολή θες)
 

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Να πας να ανάψεις λαμπάδα στην εκκλησία!
Και να βρεις κάποιον, από τον οποίο μπορείς να αντιγράψεις.
 

Κλημεντίνη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κλημεντίνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,656 μηνύματα.
Από την αρχή της χρονιάς ανέβαλλα το διάβασμα και έχω κάνει πασαλείματα στην ύλη.Είμαι 3ο πεδίο. Τι να κάνω;


Ακράδαντο σημαδι του πανικού σου ειναι οτι τους δυο μηνες που απομένουν τους εκανες ξαφνικά εναν.
Χώρισε τις μερες σε υλη που πρεπει να βγάλεις.Εχουν πει τελευταίο 10ημερο του Ιουνίου οι εξετάσεις αρα το χρονοδιαγραμμα σου να ειναι με βαση αυτο.
Δεν σου λεω οτι θα γράψεις 20 αλλα αμα σκέφτεσαι απο τωρα οτι δε προλαβαίνεις ουσιστικα θα φτασουν τελη μαιου κι θα συνεχίσεις να μη διαβάζεις επειδή θα σαι στο μουντ δε προλαβαίνω.
Έχεις σχεδόν 2 μηνες κανε οτι καλύτερο μπορείς.Ασε που ειναι κι θεμα τύχης το ολο πραμα.
 

Γατόπαρδος.

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γατόπαρδος. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Σαμοθράκη (Έβρος). Έχει γράψει 1,040 μηνύματα.
Κάνε 'ο,τι καλύτερο μπορείς αυτό το χρόνο που σου έμεινε.Αλλιώς δεν χάθηκε και ο κόσμος.Δώσε του χρόνου και προετοιμάσου καλύτερα.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top