[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

ivilinia_new

Νεοφερμένος

Η ivilinia_new αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Σε μερικες ωρες ολοκληρωνεται ενας μεγαλος και αρκετα σημαντικος κυκλος/κεφαλαιο στη ζωη των 96' αριδων. Ευχομαι ειλικρινα (ανεξαρτητως των αποτελεσματων) να μεινει σε ολους ως μια επιπονη μεν γλυκια δε αναμνηση! Αυριο ειναι ουσιαστικα η πρωτη μερα της καινουριας μας ζωης, της φοιτητικης! Να ειστε ολοι υπερηφανοι για την προσπαθεια που κανατε και να ειστε σιγουροι οτι τα καλυτερα ερχονται!

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΠΑΙΔΙΑ!

Γλυκια δεν τη λες αλλα και παλι :smartass::strong:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,784 μηνύματα.
Στενοχωριέμαι για τα παιδιά που δεν θα περάσουν σε κάποιο Τμήμα ή θα βρεθούν προ εκπλήξεων και θα νιώθουν μειονεκτικά από τους συνομήλικούς τους που θα έχουν περάσει στο Τμήμα που ήθελαν (από το προνήπιο). :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgesil

Νεοφερμένος

Ο Georgesil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Φίλε την εχουν μάξιμουμ 13.300 αν και σε ενα site που έλεγε βλακείες την είχε 14.300....αν ειναι δυνατόν απο 12.666 να παει 14.300....την εχω βάλει 3η επιλογή....εγω εχω 13.658....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Te0sX

Νεοφερμένος

Ο Te0sX αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Μιας που φτάσαμε στην τελική ευθεία, γνωρίζει κανείς τίποτα για πολιτικών μηχανικών Ξάνθης; Με 15240 μόρια υπάρχουν ελπίδες; Επίσης, για αγρονόμων και τοπογράφων ΑΠΘ με τα ίδια μόρια;

Παραυπαρχουν θα ελεγα :D Δεν νομιζω να περασει τα 15000, και αν τα περασει ΠΑΑΑΑΑΑΡΑ πολυ λιγο. Μεσα εισαι!!;) Αυτο πιστευω.

( Τα γραφω κιολας και συνχρονος ανεβαζω και την δικη μου ψυχολογια :clapup: Και εγω καιγομαι για Πολ.Μηχ στην Ξανθη με 15407. Πραγματικα, δεν ΠΙΣΤΕΥΩ να ανεβουν τοσο, εχουμε περασει. :yes: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Κανένας ιστορικό απθ; έχω πεθάνει από το άγχος

Εγω..το εχω παρει αποφαση οτι δεν θα μπω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Στενοχωριέμαι για τα παιδιά που δεν θα περάσουν σε κάποιο Τμήμα ή θα βρεθούν προ εκπλήξεων και θα νιώθουν μειονεκτικά από τους συνομήλικούς τους που θα έχουν περάσει στο Τμήμα που ήθελαν (από το προνήπιο). :/:

Ότι δίνεις παίρνεις, συνήθως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgesil

Νεοφερμένος

Ο Georgesil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Και όμως δεν ειναι παντα ετσι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gewrgia24221242

Νεοφερμένος

Η gewrgia24221242 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
κανενας παιδαγωγικο που να ειναι εδωωωωωωω;;;;;;;;;;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jucticeee

Νεοφερμένος

Η jucticeee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Απορώ ποιος θα μπορέσει να κοιμηθεί απόψε νωρίς!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gewrgia24221242

Νεοφερμένος

Η gewrgia24221242 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 74 μηνύματα.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Σημείωση Συντονιστή:
Το θέμα κλειδώνεται οριστικά. :lock:
Η ανακοίνωση των βάσεων θα γίνει αύριο οπότε ο χρόνος για εκτιμήσεις τελείωσε.
Καλά αποτελέσματα σε όλους! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top