Επιλογή φροντιστηρίου

Mr strange

Δραστήριο μέλος

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
ωραια..!ευχαριστω πολυ..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spirtoulis7

Νεοφερμένος

Ο spirtoulis7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
να υπολογίζετε 300 με 360 ευρώ το μήνα για έξι μαθήματα (4 κατεύθυνσης και 2 γενικής)
Αυτά ισχύουν πάνω κάτω στα περισσότερα φροντιστίρια από ότι ξέρω και έχω ρωτήσει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panabarbes

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Με ποια κριτήρια πρέπει κάποιος να αξιολογεί το φροντιστήριο του;Τι θεωρείτε ότι πρέπει να έχει για να είναι καλό; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Θα πρέπει να σε καλύπτει προσωπικά, να ικανοποιεί τις προσδοκίες σου.
Και πάλι όμως αυτές οι προσδοκίες ικανοποιούνται από τον εκάστοτε καθηγητή. Μπορεί το συγκεκριμένο φροντιστήριο να έχει καλό/μεταδοτικό μαθηματικό και να μην έχει καλό φιλόλογο. Οπότε νομίζω πως είναι λίγο χαζό να αξιολογούμε όλο το φροντιστήριο.

Αυτά για τα πρέπει.
Φυσικά όλοι ξέρουμε τι ισχύει στις μέρες μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nasospower

Νεοφερμένος

Ο Nasospower αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Παρακαλώ, επειδή είμαι καινούριος στο site, μπορείτε να με βοηθήσετε να βρω ένα καλό φροντιστήριο εκπαίδευσης για τεχνολογική κατεύθυνση στην Περαία Θεσσαλονίκης;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Δυστυχώς αυτοι που μπορούν να σε βοηθήσουν είναι αυτοί που κατοικούν στην ίδια περιοχή με σένα.
Γενικά απέφυγε τα μεγάλα φροντιστηριακά κέντρα (εκεί που πέφτει η μεγαλύτερη διαφήμιση)
Προτίμησε φροντιστηρια της γειτονιάς σου χωρίς παραρτήματα όπου διδάσκουν οι ιδιοκτήτες και όχι υπάλληλοι (τα οποιά έχουν αποκτήσει καλό όνομα εξαιτίας των επιτυχιών τους στους μαθητές και όχι της διαφήμισης).

Αυτοί οι καθηγητές θα ενδιαφερθούν καθαρά για σένα (γιατί η επιτυχία σου θα είναι διαφήμιση για αυτούς, οι άλλοι λίγο τους ενδιαφέρει η επιτυχία σου έχουν εξασφαλισμένη πελατεία εξαιτίας της διαφήμισης).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nasospower

Νεοφερμένος

Ο Nasospower αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Παιδιά, χρειάζομαι ένα φροντιστήριο στη Θεσσαλονίκη αλλά επειδή είμαι απόφοιτος (Τεχνολογικής) με βοηθά να έχει πρωινά τμήματα. Έχω ακούσει πολλά όπως Βακάλης, Μπαχαράκης, Πρώτο, Θετικό, Δυαδικό, Σύστημα, Σπουδαστήριο, Φροντιστήρια μα διάκριση κλπ επώνυμα και άλλα τόσα λιγότερο επώνυμα. Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hliass_1989

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο hliass_1989 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 134 μηνύματα.
Θα παει η πηγαινει κανεις σας στο θετικο κανιγγος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angelic_soul

Νεοφερμένος

Ο angelic_soul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Θα παει η πηγαινει κανεις σας στο θετικο κανιγγος?

Εγώ θέλω να πάω εκεί αλλά δεν το έχω αποφασίσει. Θα κοιτάξω και του Σαλτερή και του Ηράκλειτου και θα αποφασίσω μετά. Και όπου και να πάω δεν θα κάνω μαθηματικά γιατί κάνω ιδιαίτερα. Μόνο για τα υπόλοιπα μαθήματα με απασχολεί το φροντιστήριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.
Είμαι ανάμεσα στην Εκπαίδευση και την Ώθηση αλλά δεν ξερω ποιο να επιλέξω....για αυτό και ζητάω την βοήθεια σας! Αααα, ενδιαφέρομαι για Θεωρητική κατεύθυνση(Νομική)! Όποιος έχει προσωπική εμπειρία για αυτά τα δυο φροντιστήρια ή έχει ακούσει κάτι παρακαλώ ας μου απαντήσει.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aladdin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο aladdin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 948 μηνύματα.
Πηγαινε δοκιμαστικα στα πρωτα μαθηματα και στα 2 φροντιστηρια και ετσι θα διαλεξεις πιο ευκολα. Ρωτα τους τι προσφερουν, τι λεφτα θελουν, ποσες ωρες, ψαξε τι καθηγητες εχουν και ζητα να πας σε 1-2 μαθηματα μεχρι να αποφασισεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Είμαι ανάμεσα στην Εκπαίδευση και την Ώθηση αλλά δεν ξερω ποιο να επιλέξω....για αυτό και ζητάω την βοήθεια σας! Αααα, ενδιαφέρομαι για Θεωρητική κατεύθυνση(Νομική)! Όποιος έχει προσωπική εμπειρία για αυτά τα δυο φροντιστήρια ή έχει ακούσει κάτι παρακαλώ ας μου απαντήσει.:)
Αν έχεις γνωστούς που να πηγαίνουν στα φροντιστήρια αυτά ρώτα τους τι προσφέρουν.
Σύγκρινε αυτά που θα σου πούνε και δες σε συμφέρει.
Μετά πας σε αυτό που αποφάσισες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Th3

Νεοφερμένος

Ο Th3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Γεια σας! Θέλω βοήθεια σχετικά με την επιλογή φροντιστηρίου...είμαι μαθητής Β' Λυκείου και θα πάω σε νέο φροντιστήριο δίοτι αυτό που πήγαινα δεν με ικανοποίησε ...είμαι ανάμεσα στο Σύγχρονο στο οποίο όμως έχουν φύγει μερικοί από τους καλύτερους καθηγητές αλλά είναι και μία πολύ καλή φίλη μου που θα έχω εκεί για ότι βοήθεια σχετικά με το φροντιστήριο χρειαστώ αλλά και δεύτερη επιλογή μου είναι το φροντ. ΠΡΟΤΥΠΟ το οποίο έχω ακούσει τα καλύτερα λόγια...τι λέτε λοιπόν??? Η τελική απόφαση θα την έχω εγώ απλά θα χρειαστώ και την γνώμη σας όποιος είναι από Λάρισα..!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maria's

Νεοφερμένος

Η Maria's αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλημέρα σε όλους,ψάχνω ένα καλό φροντιστήριο στον Πειραιά.Θέλω να είναι καλό γιατι ενδιαφέρομαι αποκλειστικά για Ιατρική!!!
Μήπως γνωρίζετε κάποιο στον Πειραιά (κέντρο);;;;
Ευχαριστω πολυ!:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex98

Νεοφερμένος

Ο alex98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Για μενα το καλυτερο ειναι το πουκαμισας (εγω στην βαρη παω). Αν πατε πιστευω δε θα το μετανιωσετε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john_doe

Δραστήριο μέλος

Ο john_doe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Το καλύτερο φροντιστήριο είναι αυτό που είναι κοντύτερα στο σπίτι σου, δηλαδή το ιδιαίτερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tweetyslvstr

Δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 660 μηνύματα.
Καλησπέρα ξέρει κανείς κανένα καλό φροντιστήριο, για αεππ. Εσείς που κάνατε ή κάνετε??
Γιατί πρόκειται για ένα περιεργο μάθημα που εαν δεν έχεις την απαραίτητη φροντιστηριακή υποστήριξη μπορει να μην τα πας τοσο καλά στο μάθημα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Καλησπέρα ξέρει κανείς κανένα καλό φροντιστήριο, για αεππ. Εσείς που κάνατε ή κάνετε??
Γιατί πρόκειται για ένα περιεργο μάθημα που εαν δεν έχεις την απαραίτητη φροντιστηριακή υποστήριξη μπορει να μην τα πας τοσο καλά στο μάθημα;)

Το μόνο περίεργο είναι το μυαλό μας και το πώς λειτουργεί.

Το μάθημα αυτό θέλει να χρησιμοποιήσεις την λογική σου υπό κάποιους κανόνες. Τίποτα παραπάνω, δεν θέλει ταλέντο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tweetyslvstr

Δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 660 μηνύματα.
Το μόνο περίεργο είναι το μυαλό μας και το πώς λειτουργεί.

Το μάθημα αυτό θέλει να χρησιμοποιήσεις την λογική σου υπό κάποιους κανόνες. Τίποτα παραπάνω, δεν θέλει ταλέντο.

σιγουρα, αλλά μέχρι να το αποκτησεις αυτο θέλεις και κάποιοσ να σε καθοδηγησει... οποτε γι αυτο ρωταω για κάποιο φροντιστήριο;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bekker

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο bekker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Θα πάρεις αυτό το βιβλίο και δε θα χρειαστείς τίποτ' άλλο. Τα εξηγεί τόσο καλά ώστε τα καταλαβαίνει και πεντάχρονο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top