Διαδικτυακός διαγωνισμός Φυσικής: Τάξεις Γυμνασίου - Λυκείου

Διαγωνισμός Φυσικής Γυμανσίου & Λυκείου
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 29)
  • Επιθυμώ να συμμετέχω στον διαγωνισμό Γ΄ γυμνασίου

    Ψήφοι: 0 0.0%

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Ρε παιδιά δεν είναι καθόλου δύσκολο μα καθόλου να βγάλει καποιος που θέλει να βοηθήσει ένα θέμα και να το δώσει σε ένα άλλο μέλος της επιτροπής ώστε να το προσθέσει στην θεματολογία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mixalisbarca

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 346 μηνύματα.
Δε το κόβω να έχει επιτυχία:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Δε το κόβω να έχει επιτυχία:P

Ουτε εγω... Ειναι ωραιο σαν ιδεα παντως, εχει πλακα το ολο concept... :P Απλα στην πραξη ειναι λιγο δυσκολο γιατι θα εχουμε ουτως η αλλως πολύ λιγες συμμετοχες, ειδικα στο γυμνασιο. Απο τριτη γυμνασιου εγω μονο την φαιρυ ξερω και απο δευτερα το πολύ 5 παιδια. Δεν κανουμε δουλεια ετσι... :(
Ασε που οσοι ειδαν το τοπικ θελουν να μπουν στην επιτροπη!! :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

POSITIVE

Νεοφερμένος

Ο Λεωνίδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Βάλτε και μένα στην Α' Λυκείου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stelios1997

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Stelios1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Κολυμβάρι (Χανιά). Έχει γράψει 369 μηνύματα.
Θέλω *και* εγώ για την Α' Λυκείου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.

Γιάννης123

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 148 μηνύματα.
ρε παιδια εγω δεν καταλαβα πως θα γινει ο διαγωνισμος :)
για β λυκειου ενδιαφερομαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
ρε παιδια εγω δεν καταλαβα πως θα γινει ο διαγωνισμος :)

Προφανως θα δημοσιευσουν τις ερωτησεις καπου και θα πρεπει σε ενα ορισμενο χρονικο διαστημα να στειλουμε τις απαντησεις στην επιτροπη... Αυτο θα γινει ΟΤΑΝ και ΑΝ μαζεψουμε πολλες συμμετοχες, που δεεεν το βλεπω.. Κατα τ'άλλα αισιοδοξία!! :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης123

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 148 μηνύματα.
μαλιστα, ετοιμαστητε να συντριφτητε απο τον μαστερ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

raf616

Νεοφερμένος

Ο Ραφαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Μπήκα και εγώ μέσα(Β΄ Γυμνασίου)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Κι εγω μπηκα β!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.

George_Pap

Νεοφερμένος

Ο George_Pap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
λοιπον guys...για θεματοθετης ειμαι μεσα...δν ξερω ομως σ ποια βαθμιδα...λεω ν τ συνδυασω κ μ συμμετοχη(οποτε καπου πρεπει ν μν δωσω θεματα,τ οποια θ ειναι λιγο...#$@!%)..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

George_Pap

Νεοφερμένος

Ο George_Pap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
χρηση e-mail γ ανταλλαγη θεματων ειναι πιο βολικη

Η μαγκια θα ηταν η ιδια η επιτροπη να βγαλει τα θεματα ωστε να μην υπαρχει πιθανοτητα οι διαγωνιζομενοι να βρουν τα θεματα μεσω ιντερνετ η απο καποιο βοηθημα.

Η να βγαλουν θεματα-ασκησεις του φροντ. ή καλυτερα των καθηγητων (ιδιαιτερων η σχολειου) που να μην υπαρχουν αλλου και καμια πηγη να μην εχει τις απαντησεις παρα μονο οι ιδιοι.


εχω πολλα...οποτε αν θελετε με κανετε δεκτο γ επιτροπη λυκειου(εκτος β)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

SteliosIoa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SteliosIoa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 355 μηνύματα.
βάλτε με και μένα στη γ λυκείου :Ρ φάση θα χει!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top