Αγώνες αντιλογίας - επιχειρηματολογίας 2013

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Κρίμα που είμαι από Β. Ελλάδα :(

Για όσους θα πάτε, ρίξτε μια ματιά στο βιβλίο του Σοπενάουερ "η τέχνη του να έχεις πάντα δίκαιο"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Νομίζω κιόλας ότι οι του Πειραιά αφορούν μόνο την Αττική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

violitzou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η violitzou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
Κρίμα που είμαι από Β. Ελλάδα :(

Για όσους θα πάτε, ρίξτε μια ματιά στο βιβλίο του Σοπενάουερ "η τέχνη του να έχεις πάντα δίκαιο"

Και το σχολείο μου θα πάρει μέρος :)(1ο Γελ Κιλκίς..) αλλά δεν έχουμε σχεδόν τίποτα.:(.εσείς τι έχετε κάνει ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Και το σχολείο μου θα πάρει μέρος :)(1ο Γελ Κιλκίς..) αλλά δεν έχουμε σχεδόν τίποτα.:(.εσείς τι έχετε κάνει ??

Τίποτα απολύτως :P
Τώρα έμαθα για τον διαγωνισμό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

violitzou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η violitzou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 202 μηνύματα.

Menoula

Νεοφερμένος

Η Menoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Ημουν εγω! :) Πολυ ωραια εμπειρια,ως πρωτη φορα που ελαβα μερος,αλλα αρκετα στημενη ως προς τη βραβευση κυριως ιδιωτικων σχολειων και ολιγον ανοργανωτη ως προς την ακρίβεια της ωρας (περιμεναμε να μας ανακοινωσουν το θεμα μιση ωρα+) και ως προς την τηρηση των κανονων αφου οι περισσοτεροι κριτες και οι συμμετεχοντες φανηκε οτι δεν γνωριζαν τους κανονες,ανεξαρτητως της επανηλημενης φορας που ειχαν λαβει μερος σε αυτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top