Μεταγραφή στη μέση της χρονιάς

Akis18

Νεοφερμένος

Ο Akis18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Καλησπέρα.Επειδή δεν ξέρω αν υπάρχει ανάλογο θέμα ήθελα να σας ρωτήσω κάτι.Είμαι στην Β Επαλ τομέα οχημάτων και θέλω να μετεγγραφώ σε ένα άλλο ΕΠΑΛ σε τομέα οχημάτων.Μπορώ να κάνω την μεταγραφή κατα την διάρκεια των διακοπών Χριστουγέννων,η πρέπει να περιμένω μέχρι το τέλος του ά τετραμήνου ή ακόμα χειρότερα τον Σεπτέμβρη?Ευχαριστώ πολύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Ε εχεις αργησει λιγο. Αν ομως ειναι τοσο απαραιτητο πηγαινε ρωτα στη δευτεροβαθμια της πολης σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Akis18

Νεοφερμένος

Ο Akis18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Ε εχεις αργησει λιγο. Αν ομως ειναι τοσο απαραιτητο πηγαινε ρωτα στη δευτεροβαθμια της πολης σου.
Γιατί έχω αργήσει λίγο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top