Χωρίς σχολικά βιβλία από Σεπτέμβρη

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
πάρε τσάντα ρε, εγώ μια φορά που πήγα χωρίς τσάντα είδα κι έπαθα να τα μεταφέρω :P
Μπαααα, δε μου αρέσει να κυκλοφορώ με άδεια τσάντα το πρωί:P

Νιώθω ότι αρχίζει το σχολείο από τον αγιασμό:cold: Ο αγιασμός είναι η χαρά του παιδιού:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Τα βιβλία έχουν παραδοθεί στα σχολεία ήδη από αρχές Αυγούστου, οπότε δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας:P

Το θέμα είναι: πού θα αφήσω την σακούλα με τα βιβλία για να βγω έξω μετά:hehe:
Σωστός προβληματισμός... :P
Αν μας τα δώσουν την Τρίτη, μάλλον θα τα βάλουμε όλοι στο σπίτι μιας φίλης μου που μένει κοντά στο σχολείο και μετά από τον καφέ θα πάμε να τα πάρουμε. ;)
Ελπίζω να κόψει του Ντούκου (aka Διευθυντούκου) να μας τα δώσει την Τετάρτη. Έτσι κι αλλιώς δεν πρόκειται να κάνουμε μάθημα κατευθείαν. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Μπαααα, δε μου αρέσει να κυκλοφορώ με άδεια τσάντα το πρωί:P

Νιώθω ότι αρχίζει το σχολείο από τον αγιασμό:cold: Ο αγιασμός είναι η χαρά του παιδιού:pfff:

O αγιασμός πότε είναι;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

element skate

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βρασιδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 950 μηνύματα.
Και εγώ νομίζω είχα διαβάσει πως θα δοθούν:hmm:
Ρώτησα και τον παππού μου βέβαια που είναι στη κοινότητα του χωριού μήπως ξέρει τίποτα απ'τον νονό μου που είναι μέσα σε αυτά και λέει μπορεί ναι μπορεί και όχι:/:

Η κορη του περιπτερα της κομμωτριας απεναντι εχει εναν γαμπρο που ειναι παντρεμμενος με την κορη του ζαχαροπλαστη που εχει ενα παιδι που εχει εναν γνωστο στο υπουργειο και ειπε οτι μαλλον θα δοθουν βιβλια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Σωστός προβληματισμός... :P
Αν μας τα δώσουν την Τρίτη, μάλλον θα τα βάλουμε όλοι στο σπίτι μιας φίλης μου που μένει κοντά στο σχολείο και μετά από τον καφέ θα πάμε να τα πάρουμε. ;)
Ελπίζω να κόψει του Ντούκου (aka Διευθυντούκου) να μας τα δώσει την Τετάρτη. Έτσι κι αλλιώς δεν πρόκειται να κάνουμε μάθημα κατευθείαν. :P
Καλά, εγώ μένω και σε χωριό, οπότε καλά κρασιά:hehe:

Θα πάω να τα αφήσω στο μαγαζί της θείας μου:P

@ZouGraf: ο αγιασμός είναι την Τρίτη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Αααα θένκς,θα πάω αύριο να πάρω την βεβαίωση πρόσβασης!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Η κορη του περιπτερα της κομμωτριας απεναντι εχει εναν γαμπρο που ειναι παντρεμμενος με την κορη του ζαχαροπλαστη που εχει ενα παιδι που εχει εναν γνωστο στο υπουργειο και ειπε οτι μαλλον θα δοθουν βιβλια

:mad:

Τα βιβλία τη Τρίτη θα μας τα δώσουν;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olina11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olina11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ελληνικής Φιλολογίας Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 184 μηνύματα.
τι ανακουφιση που για μια χρονια δεν με προβληματιζουν τετοια θεματα:P:P:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
Η κορη του περιπτερα της κομμωτριας απεναντι εχει εναν γαμπρο που ειναι παντρεμμενος με την κορη του ζαχαροπλαστη που εχει ενα παιδι που εχει εναν γνωστο στο υπουργειο και ειπε οτι μαλλον θα δοθουν βιβλια

κατσε,ο ζαχαροπλαστης εχει παιδι με τη μαμα της κορης του που ειναι παντρεμενη ή απο αλλο γαμο ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

element skate

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βρασιδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 950 μηνύματα.
κατσε,ο ζαχαροπλαστης εχει παιδι με τη μαμα της κορης του που ειναι παντρεμενη ή απο αλλο γαμο ?
Ξώγαμο
τι ανακουφιση που για μια χρονια δεν με προβληματιζουν τετοια θεματα:P:P:P:P:P:P
καλα και εμεις μην φαντασεις οτι δεν κοιμομαστε απο την αγωνια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theodwra.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η theodwra. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Τα βιβλία έχουν παραδωθεί στα σχολεία οπότε λογικά θα τα δώσουν αύριο.(σε μας τουλάχιστον έτσι θα γίνει)
'Οχι όπως πέρσι που τελειώσαμε τη χρονιά χωρίς βιβλία σε κάποια μαθήματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top