Μεταγραφές απο Πειραματικό Λύκειο σε Ενιαίο!

Tsoupa

Νεοφερμένος

Η Tsoupa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Θέλω να κάνω μεταγραφή απο ένα Πειραματικό Λύκειο σε ένα ενιαίο!Αλλά όχι σε αυτό που είναι στην γειτονιά μου αλλά σε ένα εξίσου κοντά αλλά κανονικά δεν πάω εκεί!Κάπου λοιπόν θυμάμαι πως αν φεύγεις απο Πειραματικό Λύκειο ή Γυμνάσιο πάς όπου θέλεις!!Αλλά ψάχνω και επείδη δεν ξέρω απο αυτά δεν βρήκα!Μπορείται να με βοηθήσετε;:clapup:

Ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

free_dom

Δραστήριο μέλος

Η ταξιδιάρα ζωή.. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 637 μηνύματα.
επειδη ημουν και εγω σε πειραματικο,και εφυγα ,πηγα σε γεενικο ενιαιο..αλλα πηγα σε ενα της γειτονιας μου! τωρα αν θες σε αλλο νομιζω πρεπει να δηλωσεις αλλη διευθυνση(καποιου φιλου σου ας πουμε) κατι τετοιο ...παντως ρωτα και το πειραματικο..παρε τηλεφωνο!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
επειδη ημουν και εγω σε πειραματικο,και εφυγα ,πηγα σε γεενικο ενιαιο..αλλα πηγα σε ενα της γειτονιας μου! τωρα αν θες σε αλλο νομιζω πρεπει να δηλωσεις αλλη διευθυνση(καποιου φιλου σου ας πουμε) κατι τετοιο ...παντως ρωτα και το πειραματικο..παρε τηλεφωνο!;)
πως γινεται να πας σε πειραματικο λυκειο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsoupa

Νεοφερμένος

Η Tsoupa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Για να πας σε πειραματικο δηλωνεις μεταγραφη κανονικα νομιζω και μπαινεις σε κληρωση!Δεν γίνεται πάντα κλήρωση είναι αναλόγως τις καινέσ θέσεις που στα πειραματικα λυκεια ειναι αρκετες γιατι πολυ φεύγουν αρα τ πιθανοτερο να σε παρουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
δεν γινεται με εξετασεις και ετσι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsoupa

Νεοφερμένος

Η Tsoupa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Οοοχι που νομίζεις ότι ζείς;Στην Αγγλία;Χαχαχα!Ίσως το κανουν έτσι σε με ρικά χρόνια!Παλιά ήταν έτσι!Τώρα μπαίνουν σχεδόν όλοι:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
αμα ηταν με εξετασεις θα πηγαινα αλλα αμα ειναι ετσι αστο καλυτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsoupa

Νεοφερμένος

Η Tsoupa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Χαχαχα!Περίεργος :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
γενικα εχω ακουσει οτι στο πειραματικο τα πραγματα ειναι πολυ ωραια παντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

free_dom

Δραστήριο μέλος

Η ταξιδιάρα ζωή.. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 637 μηνύματα.
εγω με κληρωση μπηκα,αλλα ειχα ακουσει οτι απο φετος θα μπαινουν με εξετασεις..δεν ξερω τρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top