Πώς περάσατε αυτή τη σχολική χρονιά;

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
χαλαρααα......:P αλλα φετος δεν νομιζω να ειναι ετσι:worry:
χαλαρα ρε μην αγχωνεσαι σιγα;) αντε θα ρθουν και αυριο τα παππουτσια del potro:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosnt

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thanosnt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
χαλαρα ρε μην αγχωνεσαι σιγα;) αντε θα ρθουν και αυριο τα παππουτσια del potro:P

ποσο κοστιζουν??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dr.melina

Νεοφερμένος

Η Μελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Γ' Λυκείου: Αυτή η χρονιά ήταν το κάτι άλλο.....!!! Η υπερκόπωση, οι κρίσεις πανικού και το ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΟ άγχος που απέκτησα τα λένε ΟΛΑ.Πέρα απ'αυτά ,όμως, φέτος γνώρισα τους καλύτερους καθηγητές που θα μπορούσα να έχω και δέχθηκα την μεγαλύτερη στήριξη και το κουράγιο από τους γονείς, τους καθηγητές και τους γιατρούς οι οποίοι με βοήθησαν να συνέλθω από το αρρωστημένο μου άγχος για την εισαγωγή μου στην σχολή των ονείρων μου, την Ιατρική.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top