[18/5/2011] Αρχές Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων και Υπηρεσιών Κατεύθυνσης

Πώς θεωρείτε ότι τα πήγατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 43)
  • Άριστα

    Ψήφοι: 18 41.9%
  • Πολύ καλά

    Ψήφοι: 8 18.6%
  • Καλά

    Ψήφοι: 5 11.6%
  • Μέτρια

    Ψήφοι: 1 2.3%
  • Άσχημα

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Χάλια

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν είμαι υποψήφιος

    Ψήφοι: 11 25.6%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Pasipoy

Νεοφερμένος

Ο Pasipoy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Ενα φιλαρακι μου εγραψε 20 γενικης μαθηματικα 17 κατευθυνσης και εγραψε στη διοικηση ....8 και αυτο διοτι του ειπαν τα Σ/Λ και τα επιλογης...αλλιως θα εγραφε 2...Ειναι πολυ πουστικο μαθημα...εγω αυτο ξερω
Συμφωνώ είναι κολομάθημα εγώ τ φοβόμουν αλλα εγραψα πιστευω πολύ καλά .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geokam

Δραστήριο μέλος

Ο geokam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 626 μηνύματα.
εγω που τα β2 και β3 τα εγραψα με δικα μου λογια ποσα θα μου κοψουν? :(
Πιστεύω ότι κανείς δεν μπορεί να σου απαντήσει, έστω και κατά προσέγγιση, αν δεν γνωρίζει ακριβώς όσα έχεις γράψει.
Το μόνο που μπορώ να αναφέρω, ως αποτέλεσμα της δεκάχρονης εμπειρίας μου στη βαθμολόγηση πανελληνίων, είναι ότι ο "σωστός" βαθμολογητής, αν αντιληφθεί ότι είσαι γνώστης του περιεχομένου του αποσπάσματος του βιβλίου, θα σου κόψει μόνο λίγες μονάδες και αυτό επειδή παρέλειψες κάποιες λέξεις-φράσεις κλειδιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mathen

Νεοφερμένος

Ο Mathen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Εντάξει παιδιά αφού έγραψα ΑΟΔΕ 19+ χωρίς διάβασμα της προκοπής δεν φοβάμαι τίποτα άλλο πια. XD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geokam

Δραστήριο μέλος

Ο geokam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 626 μηνύματα.
παιδιά ότι γράψατε, γράψατε. Αφοσιωθείτε στο επόμενο μάθημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Αντε παει και αυτό.
Ενα 19+ και μια χαρααα
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yannis92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Yannis92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Τα εγραψα αυτολεξη και ολα τα επιλογης και σωστα λαθος τα ειχα ολα σωστα το πολυ να εχω γραψει 2-3 λεξεις(οχι λεξεις κλειδια) με δικα μου λογια....Ε το καλο που τους θελω....Το θεμα μου ομως ηταν ενας τρισαθλιος επιτηρητης που πηγε να ανοιξει τη πορτα οταν πηγα τουαλετα και μου φωναζε να βγω γιατι αργησα λεει ..δηλαδη πες οτι μ επιανε κοψιμο θα απαγορευοταν? Μετα μια ωρα με επριζε οτι πρεπει να κανω γρηγορα κ.λ.π ρε που τους βρισκουν αυτους? Μετα πηγα στον υπευθυνο καθηγητη και το πα ...Δε νομιζω οτι ουτε καν ακουσε οσα του ειπα για τον επιτηρητη..αλλα νταξι δε μπορει αν σου προκαλει εκνευρισμο οταν γραεις...Αι σιχτιρ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
Εντάξει παιδιά αφού έγραψα ΑΟΔΕ 19+ χωρίς διάβασμα της προκοπής δεν φοβάμαι τίποτα άλλο πια. XD
ρε σεις γιατι τρεις αρνητικες? :confused:
επειδη καταφερε και εγραψε χωρις να διαβασει? :worry:
στο κατω κατω μπορει να χει το μυαλο κ με λιγο διαβασμα να εγραψε!
κ γω ειχα την τυχη παρολο που δεν ειχα διαβασει ολο το βιβλιο να γραψω γυρω στο 17 επειδη επεσαν οσα ηξερα...κακο ειναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

λακούβα93

Νεοφερμένος

Η λακούβα93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Αιντέέέέέέ.....απο το πολύ το διάβασμα νομίζω το έχουμε χασει ετσι ? Λογοκρησία θα είχαμε αν σου εσβηναν το ποστ...το οτι κάποιος πατησε πλην στο ποστ σου ήταν ένας τρόπος να εκφράσει τη δυσαρέσκειά του σε κάτι απο αυτά που έγραψες...αφήστε τις βλακείες δηλαδή...
Για το σημερινό πάντως κι εγώ περίμενα να πέσουν περισσότερα απο τις τελευταιες( καινούργιες ) σελίδες...τελοσπάντων κάτι έγραψα πάνω απο 16 σίγουρα..και λέω 16 , γιατί εγραφα πότε αυτολεξή , πότε με δικά μου λόγια μέσα στα πλαίσια του νοήματος πάντα...ελπίζω να μην μείνουν μένουν μόνο στο βιβλίο οι εξεταστές...ε δεν είναι σπάσιμο να γράφεις 90+ στα μαθηματικα κατευθ. και γενική και πιο κάτω στο ΑΟΔΕ ??? ΕΙΝΑΙ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geokam

Δραστήριο μέλος

Ο geokam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 626 μηνύματα.
Για το σημερινό πάντως κι εγώ περίμενα να πέσουν περισσότερα απο τις τελευταιες( καινούργιες ) σελίδες...τελοσπάντων κάτι έγραψα πάνω απο 16 σίγουρα..και λέω 16 , γιατί εγραφα πότε αυτολεξή , πότε με δικά μου λόγια μέσα στα πλαίσια του νοήματος πάντα...ελπίζω να μην μείνουν μένουν μόνο στο βιβλίο οι εξεταστές...ε δεν είναι σπάσιμο να γράφεις 90+ στα μαθηματικα κατευθ. και γενική και πιο κάτω στο ΑΟΔΕ ??? ΕΙΝΑΙ...
επειδή αναφέρθηκε και από άλλο μέλος, τα δύο από τα τέσσερα θέματα ανάπτυξης (50%) ήταν από την ύλη που προστέθηκε ενώ από το τρίτο κεφάλαιο επιπροσθέτως υπήρχαν τα πρότυπα ηγεσίας. Πόσα παραπάνω θέλατε να είχε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Εγώ έγραψα γύρω στο 18,5-19 :) [Θα το κάψω...χιχιχι :D]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NickTheGreek3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 354 μηνύματα.
Εγώ έγραψα γύρω στο 18,5-19 :) [Θα το κάψω...χιχιχι :D]
Δες video που ανεβασαν κατι συμμαθητες μου... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Δωρεάν παιδεία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NickTheGreek3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 354 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top