Shopping Therapy

chica_loca

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chica_loca αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Αχμ....πηγα και εγω βολτα σημερα στα μαγταζια και πηρα παπουτσια :clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Αχμ....πηγα και εγω βολτα σημερα στα μαγταζια και πηρα παπουτσια :clapup::clapup::clapup:
κ εγω πηρα αλλα οταν πηγα σπιτι διαπιστωσα οτι λειπει διαμαντακι κ δεν ειχε αλλο στο μεγεθος μου:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Eμένα πάλι θα μου φέρει αύριο δύο ζευγάρια η κολλητή μου, δώρο γιορτής και γενεθλίων που πέρασαν! Είναι τέλειο να έχεις κολλητή που ο μπαμπάς της κάνει εισαγωγές παπουτσιών! :P:D (..και δεν έχω και καθόλου παπούτσια λέμε.. :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Στα τελευταία ψώνια που έκανα, πήρα:
1 κόκκινο τιραντάκι από bsk
1 μαύρο τιραντάκι από bsk
1 ζευγάρι κόκκινα μπαρετοειδή παπούτσια
1 ζευγάρι μαύρα με άσπρες βούλες μπαρετοειδή παπούτσια
1 ζευγάρι μαύρα πέδιλα, πολύυυ ψηλά!
1 ροζ καρδούλα για το λαιμό
1 μπρελοκάκι γατούλα
1 κόκκινο μανό :P


και διάφορα άλλα που δεν θυμάμαι! Αυτά πήρα τον τελευταίο μήνα. ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
ύστερα από καιρό επιτέλους ψώνισα κι εγώ!!!

Ένα χακί καλοκαιρινό παντελόνι, ένα τζην (τα παλιά μου κοντεύουν να λιώσουν!), και 3 μπλουζάκια, ένα κόκκινο, ένα άσπρο και ένα χακί!

:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
κοριτσια τι χρωματα ειναι φετος τα μαγιο ??????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paty

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 1,385 μηνύματα.
κοριτσια τι χρωματα ειναι φετος τα μαγιο ??????


και εκτός απο χρώματα, τι σχέδια??με βούλες με ρίγες με κεντίματα με χαντρες..??εφτασε η δυσκολη ωρα επιλογης μαγιο!!!:worry:
επισης...εχετε ιδεα απο καλης ποιοτητας μαγιο αλλα και οικονομικα...?περσυ αγορασα ενα και μαλλον μου πιασανε τον..κωλ...:redface: Το χρησοπληρωσα και ξεχυλωσε στα πρωτα μπανια...:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Φετος της μοδας ειναι να μην φορατε μαγιο κοριτσια και φυσικα να μας ειδοποιησετε εγκαιρως σε ποιες παραλιες θα ειστε.:)
Σας ευχαριστουμε εκ των πρωτερων και θα σας ξαναευχαριστησουμε και μετα.:D :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ενα πακετακι καποτες:smartass:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Φετος της μοδας ειναι να μην φορατε μαγιο κοριτσια και φυσικα να μας ειδοποιησετε εγκαιρως σε ποιες παραλιες θα ειστε.:)
Σας ευχαριστουμε εκ των πρωτερων και θα σας ξαναευχαριστησουμε και μετα.:D :P

Εγώ αγορασα μαγιώ άλλα για να το βγάλω σε παραλία στο Φαληράκι, άν σου αρέσουν οι φάλενες να σε ηδοποιήσω απο τώρα;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Πήρα ένα κολιέ art nouveau ασημένιο (αλυσιδίτσα και το σχέδιο κρέμεται μπροστά, μαζί με ένα μαργαριταράκι!), ένα κολιέ με μπορντώ γυαλί βοημίας, ένα κολιέ αντίκα από πέρλα σχεδιασμένη...
κι ένα τιραντάκι χακί! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
κάτι τιραντάκια και μου έκαναν δώρο ένα τέλειο βραχιόλι ασημένιο
μουτσίν μου σε λατρεύω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
2 βυζόπιατα, κοινώς εσώρουχα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Μία μικρή τσαντούλα δερματίνη που μοιάζει παλιά και δώρα στην αδερφή μου χαζομαρίτσες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Πήρα ένα ΥΠΕΡΟΧΟ πορτοφολάκι με τον Tatty Teddy!! :P:D
Nα τοοο --->


Δεν είναι γλύκα??!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
Πήρα ένα ΥΠΕΡΟΧΟ πορτοφολάκι με τον Tatty Teddy!! :P:D
Nα τοοο --->


Δεν είναι γλύκα??!! :)
μεγεια! πολύ όμορφο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Σ ευχαριστω zanin μου :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ρε γμτ έχω πολυ καιρό να ψωνίσω κι έχω αγχωθεί - άμα μου μείνει κουσούρι; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Είναι δυνατό να έρθω Αθήνα και να μην ψωνίσω; Πήρα μία μπλούζα από Berska να την φοράω σαν φούστα (μην ρωτάτε:P ), ένα φουστάνι Attrativo, βιβλία και body-lotion.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top