Άδεια από την εργασία λόγω Πανελληνίων

vanity

Νεοφερμένος

Η vanity αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Αρχικά καλή τύχη σε όλους μας.
Είμαι απόφοιτη και σκοπεύω να ξαναδώσω Πανελλήνιες. Αυτό που θέλω να μάθω είναι αν δικαιούμαστε όλοι οι εργαζόμενοι άδεια κατα τη διάρκεια διεξαγωγής των Πανελλαδικών. Γνωρίζει κανείς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hliass_1989

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο hliass_1989 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 134 μηνύματα.
Καλημέρα καταρχήν!Δεν προσδιόρισες κάτι πολύ σημαντικό, εάν εργάζεσαι στον ιδιωτικό ή το δημόσιο τομέα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrsinh

Νεοφερμένος

Η myrsinh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Εγω παντως στον ιδιωτικο τομεα με τα χιλια ζορια,ανευ αποδοχων φυσικα,με την ψυχη στο στομα(επρεπε να προλαβω το αεροπλανο
για να γυρισω απο την εξεταση του ειδικου μαθηματος της Αθηνας,εν μεσω απεργιων και με τον κινδυνο να τη χασω την ερημη τη δουλεια μου)
καταφερα να δωσω πανελληνιες.
Ουφ...χωρις κομματα και τελειες...ετσι καταφερα να δωσω πανελληνιες οντας εργαζομενη στον ιδιωτικο τομεα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top