Αθλητές με προσαύξηση 10%

Renaa

Νεοφερμένος

Η Renaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ πολυ!!!

Τίποτα, ό,τι άλλο θες εδώ είμαι:)

Έχω ακούσει ότι μερικοί που συμμετείχαν έστω και σε έναν αγώνα ποδοσφαίρου ως αλλαγή πήραν την προσαύξηση και ας συμμετείχαν λίγο:P Ή ότι μπήκαν στις ομάδες στο τέλος (με το αζημείωτο) για τον ίδιο λόγο:P
Μπορεί να γίνει κάτι τέτοιο;

Έχω ακούσει ότι στους Πανελλήνιους αγώνες καταφέρνουν να φτάσουν ιδιωτικά σχολεία Αθήνας-Θεσσαλονίκης και πιστεύω ότι κάποιοι παίζουν λίγο μόνο για να πάρουν την προσαύξηση..:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Ότι φτάνουν φτάνουν γιατί είναι πιο ικανά.Υποτροφίες παικτών κτλ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babisgr

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 837 μηνύματα.
Τίποτα, ό,τι άλλο θες εδώ είμαι:)


Έχω ακούσει ότι στους Πανελλήνιους αγώνες καταφέρνουν να φτάσουν ιδιωτικά σχολεία Αθήνας-Θεσσαλονίκης και πιστεύω ότι κάποιοι παίζουν λίγο μόνο για να πάρουν την προσαύξηση..:mad:

1)Να έρθεις αν θες να συμμαζέψεις την ντουλάπα μου γιατί φωνάζει η μητέρα μου...
2)δυστηχώς το πιστεύω.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Renaa

Νεοφερμένος

Η Renaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Οποιαδήποτε σχολική χρονιά???

Κατά τη διάρκεια των τελευταίων τεσσάρων ετών πριν από το ακαδημαϊκό έτος για το οποίο θα καταθέσεις μηχανογραφικό(εκτός από τη νίκη σε Ολυμπιακούς, Παγκόσμιους ή Πανευρωπαϊκούς αγώνες)
-----------------------------------------
1)Να έρθεις αν θες να συμμαζέψεις την ντουλάπα μου γιατί φωνάζει η μητέρα μου...
:P

2)δυστηχώς το πιστεύω.:(

Μην απογοητεύεσαι!Αν σε ευχαριστεί αυτό που παίζεις να συνεχίσεις!Μη βάλεις ως αυτοσκοπό τα μόρια..Προσπάθησε!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anestios

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο anestios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Τίποτα, ό,τι άλλο θες εδώ είμαι:)



Έχω ακούσει ότι στους Πανελλήνιους αγώνες καταφέρνουν να φτάσουν ιδιωτικά σχολεία Αθήνας-Θεσσαλονίκης και πιστεύω ότι κάποιοι παίζουν λίγο μόνο για να πάρουν την προσαύξηση..:mad:
δεν ισχυει απολυτα.το σχολειο τα τελευταια τρια χρονια πηγε 2 φορεσ στα νοκ αουτ παιχνιδια στο πανελληνιο πρωταθλημα ποδοσφαιρου και την μια φορα βγηκε τριτο.δεν υπηρχε ουτε ενα ιδιωτικο σχολειο στα νοκ-αουτ παχινιδια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DimitrisMat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DimitrisMat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 223 μηνύματα.
δεν ισχυει απολυτα.το σχολειο τα τελευταια τρια χρονια πηγε 2 φορεσ στα νοκ αουτ παιχνιδια στο πανελληνιο πρωταθλημα ποδοσφαιρου και την μια φορα βγηκε τριτο.δεν υπηρχε ουτε ενα ιδιωτικο σχολειο στα νοκ-αουτ παχινιδια.

Τί σχέση έχει το ιδιωτικό σχολείο με το επίπεδο ποδοσφαίρου;Πόσοι ποδοσφαιριστές είναι αυτοί που ενδιαφέρονται για το σχολείο;Πόσο μάλλον για ιδιωτικό σχολείο που (ακούγεται ότι) το επίπεδο μαθημάτων είναι αυξημένο...

Ενδεικτικά,στην ομάδα μου(Α' εθνική),από την 25άδα 2 άτομα περάσαμε σε σχολή.Αυτό όχι γιατί τα παιδιά ήταν ''χαζά'',αλλά όταν φτάσεις στο σημείο να γλυκαθείς από τα λεφτά ξεχνάς τις ''υποχρεώσεις'' της ηλικίας σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
Περσυ στον πανελληνιο αγωνα ποδοσφαιρου, το σχολειο μου ηρθε 3ο σε ολη την Ελλαδα, και τα παιδια τωρα εχουν bonus 10% σε ολες τις σχολες και 15% σε Τ.Ε.Φ.Α.Α.
-----------------------------------------
Και σε παγκοσμιο επιπεδο, οι 7 πρωτοι περνανε σε οποια σχολη θελουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babisgr

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 837 μηνύματα.
Περσυ στον πανελληνιο αγωνα ποδοσφαιρου, το σχολειο μου ηρθε 3ο σε ολη την Ελλαδα, και τα παιδια τωρα εχουν bonus 10% σε ολες τις σχολες και 15% σε Τ.Ε.Φ.Α.Α.
-----------------------------------------
Και σε παγκοσμιο επιπεδο, οι 7 πρωτοι περνανε σε οποια σχολη θελουν!
Τί βλακεία πάλι και αυτό?Από που και ως πού να περνάναι όπου θέλουν. Ας του δινόταν η ευκαιρία να περάσουν όπου θέλουν μόνο σε αθλητικές σχολές, όχι και όπου νάναι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eli4s

Νεοφερμένος

Ο ή Ηλίας, ή Λιάκος, ή. .. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Τί βλακεία πάλι και αυτό?Από που και ως πού να περνάναι όπου θέλουν. Ας του δινόταν η ευκαιρία να περάσουν όπου θέλουν μόνο σε αθλητικές σχολές, όχι και όπου νάναι!!!
Παιδιά όταν ήμουν α λυκείου το έχασα για 1 γκολ σε παγκόσμιο στη δανία :/:.. Η αληθεια είναι βεβαια πως πολλα παιδια που περασαν "ανευ εξετασεων" δεν καταφεραν να βγάλουν τη σχολή..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Τί βλακεία πάλι και αυτό?Από που και ως πού να περνάναι όπου θέλουν. Ας του δινόταν η ευκαιρία να περάσουν όπου θέλουν μόνο σε αθλητικές σχολές, όχι και όπου νάναι!!!
ναι συμφωνω...ολα αυτα τα επρεπε να γινονται για τις σχετικες σχολες!τι δηλαδη?ολοι οι ασχετοι θα περνανε?τι ειναι αυτο δηλαδη!και για ολα οσα αναφερατε πριν διαφωνω γιατι απο που κι ως που να εχει καποιος bonus και προσαυξηση για εντελως ασχετες σχολες? στο κατω κατω αμα καποιος αξιζε να περασει σε μια συγκεκριμενη σχολη θα περναγε κι αλλιως οχι απο τους αθλητικους αγωνες!τι ειναι αυτε ρεεεεεεεεεεεεε?! η το αλλο με το σκακι! τι σχεση εχει αυτο ρε παιδια!οχουυυυ! ξεφυγαμεεεε....!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top