Συμβουλές για επανάληψη Πανελληνίων

george6721

Νεοφερμένος

Ο george6721 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
το ξερω πως γραφω πρωτη φορα και δν πρεπει να σας απασχολω με τετοια θεματα αλλα θελω την βοηθεια σας.εδωσα πανελλαδικες(2009)και εβγαλα 16.670 μορια χωρις φροντηστηρια.ημουν θετικη.απετυχα γτ ηθελα ιατρικη και ειμαι αρκετα μακρυα της.δν ειμαι ετοιμος να δωσω πανελλαδικες φετος αλλα πιστευω του χρονου να ειμαι (2011)εχω σοβαρα προβληματα σε μερικα μαθηματα.πρωτα πρωτα στην βιολογια κατ στο δευτερο κεφαλαιο κα σε ασκησεις του βιβλιου. χημεια στο 2 κεφαλαιο ειμαι για κλαματα.εκθεση εγραψα κατω απο βαση.τι να κανώ;πως να λυσω τα προβληματα στην βιολογια εχω αποριες που δν μπορω τις λυσω .χημεια εχω τελιοσει τις επαναληπτικες τοθ σαλτερη απο το πρωτο κεφαλαιο και δν καταλαβαινω πολλα απο δευτερο.τι μου προτεινετε; μπορω να τα καταφερω; με δεδομενο οτι δν υπαρχει η οικον.δυνατοτητα φροντηστηριων; πως να βελτιωθω;(σας ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouko

Νεοφερμένος

Η Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ευρωπός (Κιλκίς). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
προσπαθησε να πας στην ενισχυτικη διδασκαλια του σχολειου...πηγαινε στο διευθυντη του σχολειου που πηγαινες κ πες του οτι ενδιαφερεσαι για ΠΔΣ νομιζω ειναι η μονη λυση..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george6721

Νεοφερμένος

Ο george6721 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
μακαρι να μπορουσα να κανω ενισχυτικη αλλα δν εχει σχολειο μας εφοσον κανενας μαθητης δν ειχε δηλωσει,τι να κανουμε δυστυχως πολλες φορες τα ονειρα δν βγαινουνε πραγματικοτητα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouko

Νεοφερμένος

Η Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ευρωπός (Κιλκίς). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
μενεις σε καποιο χωριο?τοτε ψαξε να μαθεις αν σε καποιο αλλο σχολειο της περιοχης σου υπαρχει ενισχυτικη,μηπως μπορεις να πας εκει χρησιμοποιωντας το λεωφορειο...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
προσπαθησε να πας στην ενισχυτικη διδασκαλια του σχολειου...πηγαινε στο διευθυντη του σχολειου που πηγαινες κ πες του οτι ενδιαφερεσαι για ΠΔΣ νομιζω ειναι η μονη λυση..

Eίναι απόφοιτος:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
το ξερω πως γραφω πρωτη φορα και δν πρεπει να σας απασχολω με τετοια θεματα αλλα θελω την βοηθεια σας.εδωσα πανελλαδικες(2009)και εβγαλα 16.670 μορια χωρις φροντηστηρια.ημουν θετικη.απετυχα γτ ηθελα ιατρικη και ειμαι αρκετα μακρυα της.δν ειμαι ετοιμος να δωσω πανελλαδικες φετος αλλα πιστευω του χρονου να ειμαι (2011)εχω σοβαρα προβληματα σε μερικα μαθηματα.πρωτα πρωτα στην βιολογια κατ στο δευτερο κεφαλαιο κα σε ασκησεις του βιβλιου. χημεια στο 2 κεφαλαιο ειμαι για κλαματα.εκθεση εγραψα κατω απο βαση.τι να κανώ;πως να λυσω τα προβληματα στην βιολογια εχω αποριες που δν μπορω τις λυσω .χημεια εχω τελιοσει τις επαναληπτικες τοθ σαλτερη απο το πρωτο κεφαλαιο και δν καταλαβαινω πολλα απο δευτερο.τι μου προτεινετε; μπορω να τα καταφερω; με δεδομενο οτι δν υπαρχει η οικον.δυνατοτητα φροντηστηριων; πως να βελτιωθω;(σας ευχαριστω

Με βοηθήματα αν κάτσεις να δουλέψεις σοβαρά:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouko

Νεοφερμένος

Η Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ευρωπός (Κιλκίς). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Eίναι απόφοιτος:)

δεν πειραζει αυτο και ο αδερφος μου που ηταν αποφοιτος και εδινε 2η φορα πηγαινε ενισχυτικη σε καποια μαθηματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anestios

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο anestios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Eίναι απόφοιτος:)
δεν πιστευω οτι αμα παει θα του πουν οχι.αλλα ακουσω οτι καταργηθηκε η ενισχυτικη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Δεν καταργήθηκε αλλά θεωρητικά δεν δέχονται απόφοιτους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
το ξερω πως γραφω πρωτη φορα και δν πρεπει να σας απασχολω με τετοια θεματα αλλα θελω την βοηθεια σας.εδωσα πανελλαδικες(2009)και εβγαλα 16.670 μορια χωρις φροντηστηρια.ημουν θετικη.απετυχα γτ ηθελα ιατρικη και ειμαι αρκετα μακρυα της.δν ειμαι ετοιμος να δωσω πανελλαδικες φετος αλλα πιστευω του χρονου να ειμαι (2011)εχω σοβαρα προβληματα σε μερικα μαθηματα.πρωτα πρωτα στην βιολογια κατ στο δευτερο κεφαλαιο κα σε ασκησεις του βιβλιου. χημεια στο 2 κεφαλαιο ειμαι για κλαματα.εκθεση εγραψα κατω απο βαση.τι να κανώ;πως να λυσω τα προβληματα στην βιολογια εχω αποριες που δν μπορω τις λυσω .χημεια εχω τελιοσει τις επαναληπτικες τοθ σαλτερη απο το πρωτο κεφαλαιο και δν καταλαβαινω πολλα απο δευτερο.τι μου προτεινετε; μπορω να τα καταφερω; με δεδομενο οτι δν υπαρχει η οικον.δυνατοτητα φροντηστηριων; πως να βελτιωθω;(σας ευχαριστω

16.670 μορια για θετικη κ χωρις φροντηστηριο ειναι πολλα. Αρα εχεις παρα πολλες δυνατοτητες :no1:
Πιστευω οτι με βοηθηματα κ σοβαρο διαβασμα μπορεις να πετυχεις το στοχο σου.

Οσον αφορα την εκθεση σε συμβουλευω να διαβαζεις καθημερινα αρθρα απο εφημεριδες.

καλη επιτυχια:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgina12617

Νεοφερμένος

Η Georgina12617 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Νομιζω οτι πηγες πολυ καλα δεδομενου οτι δουλεψες τελειως μονος σου! Παρε βοηθηματα και διαβασε τα καλα και λυσε ολες τις ασκησεις! Ακουω απο θετικους/τεχνολογικους οτι ειναι ο μονος τροπος να καλυψεις κενα κ να μαθεις ασκησεις! Επισης, μην το αφησεις για το 2011, γιατι θα ξεχασεις αρκετα πραγματα πιστεψε με! Τωρα τα χεις πιο φρεσκα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lamprost

Νεοφερμένος

Ο Lamprost αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Αυτο που πρεπει να κανεις ειναι να διαβαζεις πολυ επιλεγοντας σωστα βοηθηματα και να πονταρεις πολυ στις λυμενες τους ασκησεις.
Δωσε εξετασεις 100% το 2010...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top