Τα γραπτά μετά τις πανελλαδικές

helena_16_kolin

Νεοφερμένος

Η helena_16_kolin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Ξέρω ότι πληρώνοντας ένα παράβολο οι μαθητές μπορούν να δουν τα γραπτά τους των πανελλαδικών....σε ποιά χρονική περίοδο συβαίνει αυτό κ μπορώ φυσικά να δω κ τα λάθη μου έτσι????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Ναι μπορείς να δεις τα λάθη σου αλλά νομίζω ότι πέρασε η χρονοκή περίοδος που συμβαίνει αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
Δε μπορεις να δεις τι εχει διορθωσει ο βαθμολογητης, γιατι ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ να σημειωσει οτιδηποτε πανω στο γραπτο, ωστε να μην επηρεασει τον επομενο! Μονο αν δεις ο ιδιος τα λαθη σου, τοτε ναι

Αναβαθμολογηση δεν γινεται. Υπηρξε και μια σχετικη ανακοινωση πριν λιγο καιρο για το παραβολο που πρεπει να πληρωνεται, μεσα σε ποιο διαστημα κτλ, αλλα δεν μπορω να το βρω :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Μέχρι τέλη Σεπτεμβρίου ήταν.........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top