Μπορεί να γίνει αναβαθμολόγηση γραπτού τον Σεπτέμβρη;

xristos91

Νεοφερμένος

Ο xristos91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
ακουστηκε οτι τον σεπτεμβρη θα ανοιξουν τα εξεταστικα κεντρα και θα δουμε τα γραπτα μας.αν εγω εχω αμφιβολιες για καποιο και θελω αναβαθμολογηση γινεται?και αν τελικα γινεται και υστερα απο την αναβαθμολογηση πιανω μορια που με στελνουν σε μια προηγουμενη επιλογη μου τι γινεται?ας με ενημερωσει οποιος ξερει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Νομίζω πως δεν γίνεται αναβαθμολόγηση,μόνο μπορείς να το δεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
E για τους παραπάνω λόγους που είπε το παιδί δεν γίνονται..Καθαρά πρακτικό ζήτημα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristos91

Νεοφερμένος

Ο xristos91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
το προβλημα μου ειναι στην βιολογια κατευθυνσης.ο ενας μου ειχε 100% και ο αλλοσ 94%.το θεωρω αρκετα μεγαλη αποκλιση για μαθημα θετικης κατεθυνσης.και ηταν και το μονο μαθημα που ειχαν διαφορετικο βαθμο οι 2 βαθμολογητες(ακομα και στην εκθεση ειχαν βαλει και οι 2 τον ιδιο βαθμο!!:jumpy:).και υποθετω μηπως εχει ξεχασει ο 2ος βαθμολογητησ να βαθμολογησει καποιο ερωτημα(δυσκολο αλλα λεω τωρα εγω!).αν παιζει κατι τετοιο παλι δεν αλλαζει τιποτα?αυτο ειναι τρελα...ενταξει μικρη θα ειναι η διαφορα,αλλα για εκει που θελω και οι μικρες αυτες αλλαγες μπορει να σε στειλουν σε αλλη σχολη:(...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Αναβαθμολόγηση νομίζω γίνεται αλλά δεν θα αλλάξουν τα μόρια σου. Είναι καθαρά ηθικό το θέμα. Φαντάσου δηλαδή να ζητούσε όλη η Ελλάδα αναβαθμολόγηση... γιατί όπως και να το κάνουμε κανείς δεν είναι ΠΛΗΡΩΣ ευχαριστημένος από τους βαθμούς του στις Πανελλαδικές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Και φαντάσου στην αναβαθμολόγηση να βγαίναν λιγότερα:mad2::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

efim18

Νεοφερμένος

Η efim18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
ακουστηκε οτι τον σεπτεμβρη θα ανοιξουν τα εξεταστικα κεντρα και θα δουμε τα γραπτα μας.αν εγω εχω αμφιβολιες για καποιο και θελω αναβαθμολογηση γινεται?και αν τελικα γινεται και υστερα απο την αναβαθμολογηση πιανω μορια που με στελνουν σε μια προηγουμενη επιλογη μου τι γινεται?ας με ενημερωσει οποιος ξερει!
ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΝΑΒΑΘΜΟΛΟΓΗΣΗ σε καμια περιπτωση! απλα πληρωνεις 200 ευρω για να δεις το γραπτο σου...αυτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΝΑΒΑΘΜΟΛΟΓΗΣΗ σε καμια περιπτωση! απλα πληρωνεις 200 ευρω για να δεις το γραπτο σου...αυτα.


Σίγουρο είναι ότι πληρώνεις; Πουθενά δεν το αναφέρει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
δε γινεται αναβαθμολογηση πληρωνεις 5 ευρω το παραβολο για να δεις το γραπο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
δε γινεται αναβαθμολογηση πληρωνεις 5 ευρω το παραβολο για να δεις το γραπο


Σίγουρα ειναι μόνο 5 και όχι 200;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Σε καμία περίπτωση δεν μπορεί να γίνει αναβαθμολόγηση εφόσον έχουν βγει οι βάσεις και έχει δει ο καθένας που περνάει,αλλιώς θα γινόταν ένας χαμός....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top