Καπνίζεις;

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
"Ναι, αλλα μονο παθητικά" απάντησα μια φορά σε αναλογη ερώτηση για να ρίξω μιά μπηχτή στους κολλητους μου που με ντουμανιάζουν συνηθως. Απο τότε αμα παραπονεθώ με κατηγορούν οτι τους κάνω συνέχεια τράκα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kotetsi :
Καπνίζω σταθερά εδώ και 6 χρόνια Pall Mall μπλε

Χώσε κόκκινο παλ μαλ να γουστάρεις :) Αλλά θα μου πεις μόνο ο ʼρχοντας κάνει το βαρύ το κόκκινο...Μουεχεχε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από gademis :
"Ναι, αλλα μονο παθητικά"

Χμ χμ τωρα που το λες έχεις δίκιο
κι εγώ παθητικά καπνίζω απο τότε που γεννήθηκα με τον πατέρα μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rattlehead

Δραστήριο μέλος

Ο Rattlehead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Και μένα το σπίτι μου έχει μια ομιχλώδη ατμόσφαιρα (και δεν είναι λόγω του καιρού!) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Εγώ ανοίγω τις μπαλκονόπορτες!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
:D

αυτή είναι η πρώτη μου εμφάνιση- απάντηση σ'αυτό το forum!!!!!!! :D :happy: :happy: :clapping: :<3: :<3:

όχι δεν καπνίζω ποτέ...μυρίζει πολύ άσχημα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Σημερα καπνισα... Αργιλε! Μια τζουρα μονο που μου εδωσε ο πατερας μου για να με κανει να μισισω ακομα πιο πολυ το καπνισμα και το πετυχε απολιτα. Πως το μπορειτε εσεις που καπνιζετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos :
Σημερα καπνισα... Αργιλε! Μια τζουρα μονο που μου εδωσε ο πατερας μου για να με κανει να μισισω ακομα πιο πολυ το καπνισμα και το πετυχε απολιτα. Πως το μπορειτε εσεις που καπνιζετε;
Από όσους μου έχουν πεί σχόλια για τον αργιλέ είπαν τα καλλίτερα...Θέλω να δοκιμάσω... Μήπως ο πατέρα σου σου έδωσε κάτι αλλό για μισήσεις το κάπνισμα ? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
οχι κανονικος αργιλες ητανε, αφου ημασταν μεσα σε μαγαζι με αργιλεδες και καπνιζε ενα σορω κοσμος και ο πατερας μου καπνιζε απο αυτον που μου εδωσε να δωκιμασω. Ισως να ητανε πιο δυνατο καρβουνο ι εγω να μην αντεχω καθολου καπνο... τι να σου πω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rattlehead

Δραστήριο μέλος

Ο Rattlehead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Χαλαρά καμία σχέση με τσιγάρο αυτός που έκανα εγώ τουλάχιστον.. Ρουφάς ρουφάς, δεν καταλαβαίνεις τίποτα και βγάζεις ένα ντουμάνι μετά! (και μετά εμφανίζονται και οι "παρενέργειες" :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone :
Από όσους μου έχουν πεί σχόλια για τον αργιλέ είπαν τα καλλίτερα...Θέλω να δοκιμάσω... Μήπως ο πατέρα σου σου έδωσε κάτι αλλό για μισήσεις το κάπνισμα ? :hmm:

τι πειραχτήρι είσαι :rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Έγω ποτέ δεν κάπνισα και ούτε πρόκειται. Και οι δυο γονείς μου καπνίζαν σαν φουγάρα, και τώρα βλέπω τον πατέρα μου πόσο βασανίζεται να το κόψει... :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Ναι...και δεν το κόβω...όχι τώρα δηλαδή αφού εκεί ξεσπάω...Αν θυμάμαι καλά για τους παθητικούς καπνιστές 11 τσιγάρα δικα μας είναι 1 δικό τους....Αν και όρκο δεν παίρνω :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Vkey :
Ναι...και δεν το κόβω...όχι τώρα δηλαδή αφού εκεί ξεσπάω...Αν θυμάμαι καλά για τους παθητικούς καπνιστές 11 τσιγάρα δικα μας είναι 1 δικό τους....Αν και όρκο δεν παίρνω :redface:
Νομίζω οτι η αναλογία είναι λάθος, πάντως ότι κάτι τέτοιο ισχυεί το ξέρω , νομίζω οτι θυμαμαί και την λόγο....
Οποίος ξέρει περισσότερα ας απαντήσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Εγώ παντως παρ'οτι καπνίζω δεν μου αρέσει καθόλου να έρχεται μες τα μουτρα μου καπνος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Εγώ παντως παρ'οτι καπνίζω δεν μου αρέσει καθόλου να έρχεται μες τα μουτρα μου καπνος!
Αυτό συμβαίνει με πολλούς και μου έκανε εντύπωση όταν το άκουσα πρώτη φορά. Δεν πειράζει όμως γιατι έτσι μας καταλαβαίνουν καλύτερα εμάς τους μή καπνηστές και φυλάγονται να μή μας ντουμανιάζουν... η τουλάχιστον έτσι γίνεται σε κάποιους. Εσείς που καπνίζετε προσέχετε που πάει ο καπνός σας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από gademis :
Εσείς που καπνίζετε προσέχετε που πάει ο καπνός σας;

Πάντα προς τα πάνω το φυσάω. (αν και αυτό δείχνει υπεροπτικό άνθρωπο σύμφωνα με μερικους :blink: )..Ε...στο πρόσωπο θεωρείται και ερωτική πρόκληση και δεν είμαι για τέτοια :tongue:
Πέρα από την πλάκα σέβομαι αυτούς που δεν καπνίζουν....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

apostolos1986

Νεοφερμένος

Ο Αποστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Δεν έχω δοκιμάσει ποτέ στη ζωή μου και ούτε σκοπεύω να το κάνω στο μέλλον. Νομίζω ότι το κάπνισμα είναι από τις μεγαλύτερες και πιο επικύνδυνες εξαρτήσεις (μαζί με το αλκοόλ) της σύγχρονης εποχής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Vkey :
(αν και αυτό δείχνει υπεροπτικό άνθρωπο σύμφωνα με μερικους :blink: )
Ώρες ώρες μου φαίνεται ότι οι μη-καπνίστες δεν ξέρουν τι θέλουν. Αν φυσάει το κάπνο στην μάπα τους τους ενοχλεί ή το παίρνουν ως ερωτίκο μνμ ή και δεν ξέρω τι .... Αν πάλι φυσάει κάποιος στον αέρα είναι ψώνιο.... Ας αποφασίσουν τελίκα τι θέλουνν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Vkey :
Πάντα προς τα πάνω το φυσάω. (αν και αυτό δείχνει υπεροπτικό άνθρωπο σύμφωνα με μερικους :blink: )

Ω ναι τώρα κατάλαβα τι τύπος είμαι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top