Love Letters

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από emufear :
Πάντως nv, δεν μπορώ να κρατήσω πισινή.. είναι πολύ δύσκολο και το έχω πληρώσει αλλά δε λέω να βάλω brain... :/

ϊσως να είναι καλύτερο να μην κρατάς πισινές γιατί αν κρίνω από τον εαυτό μου, ο εγωισμός μου με έχει εμποδίσει πολλές φορές να απολάυσω καταστάσεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nv :
ϊσως να είναι καλύτερο να μην κρατάς πισινές γιατί αν κρίνω από τον εαυτό μου, ο εγωισμός μου με έχει εμποδίσει πολλές φορές να απολάυσω καταστάσεις!

κι εγώ δυστυχώς είμαι κάπως εγωίστρια κι έτσι όπως εσύ δεν έχω απολαύσει κάποια πράγματα.
Θέλει μέτρο κι αυτό,να έχει κάποιος λίγο εγωισμό και να τον χρησιμοποιει όταν πρέπει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny :
κι εγώ δυστυχώς είμαι κάπως εγωίστρια κι έτσι όπως εσύ δεν έχω απολαύσει κάποια πράγματα.
Θέλει μέτρο κι αυτό,να έχει κάποιος λίγο εγωισμό και να τον χρησιμοποιει όταν πρέπει.

αυτό το μέτρο είναι που ψάχνω και δεν βρίσκω!!!! :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από emufear :
Ρε τούβλο michelle γιατί spamάρεις? :P:P

Εσυ spamάρεις ρε! Σκ@τ@ στα μούτρα σου! :tongue:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Έγω είχα στείλει ένα, δεν έμαθα ποτέ αν το διάβασε, αντιδράσεις κλπ κλπ...
μάλλον κατά ʼνω Λιόσια πήγε με τη μία :whistle:
Πάντως πιστεύω ότι είναι πολύ ρομαντική χειρονομία και αν ο παραλήπτης είναι άνθρωπος που εκτιμεί τέτοιες χειρονομίες κάτι καλό θα γίνει...
Οπότε μην στεναχωριέστε για τις πίτες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gianakin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gianakin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Απ'το στομα σου,ifrit,απο το στομα σου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

frosw_

Νεοφερμένος

Η frosw_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Έχω στείλει ερωτικό γράμμα...Στα 13 μου!Κατέληξε βέβαια σε χυλόπιτα και ευτυχώς κατόρθωσα να πάρω το γράμμα πίσω για να μη μείνει  :jumpy: :bleh: Σήμερα βέβαια αυτό το παιδί είναι κολλητός μου,και σαφώς μετά απο τόσα χρόνια έχει ζητήσει να του διαβάσω αυτό το γράμμα και το έκανα μάλιστα  :bleh:

Έχω στείλει και ερωτικό e-mail σε κάποιον που τον είχα δει μόνο και έτυχε να βρω την ηλεκτρονική του διεύθυνση,μιας και δεν τον ήξερα προσωπικά και ηταν ο μόνος τρόπος να τον προσεγγίσω :bleh: Πω πω ωραίες εποχές,πλάκα είχε  :D ʼλλο που μας έκαψαν  :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Δεν έχω δώσει αλλά έχω γράψει χιλιάδες! Μου έκαναν παραγγελία οι φίλες μου στο γυμνασιο- λύκειο για να τα δώσουν σε αυτούς που ήθελαν! Δεν έχω πάρει γράμμα...κάτι σαν ραβασάκι μπορώ να το πω. Συμφωνώ με Valder, τα λέω μπροστά στον άλλον...δεν έχω τέτοια κολλήματα!Πάντως όντως είναι γλυκά και ρομαντικά!Αχ...έρωτας! :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Εγώ, αν μου έστελνε κάποια κοπέλα ερωτικό γράμμα, θα έλιωνα. Δε μπορώ να καταλάβω ορισμένους/ες που το κοιτάνε εντελώς αναίσθητα. Σε ένα ερωτικό γράμμα κάοιος γράφει τα εσώψυχά του. Ένα ερωτικό γράμμα σημαίνει πως κάποιο άτομο έχει ιδιαίτερη θέση στην καρδιά σου. Πως μπορείς να το παίρνεις τόσο αβίαστα και μετά να είσαι και cool?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcelain

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcelain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 173 μηνύματα.
Δεν έχω δώσει ούτε νομίζω να δώσω ποτέ γιατί έτρεμα/τρέμω την απόρριψη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Μιας και ανέφερε η Βίκυ τα περί σχολείου, ραβασάκια κτλ...
Στην 3η λυκείου είχα αλλάξει σχολείο και στο νέο δεν είχα ούτε ενα γνωστό! Μετά τον πρώτο μήνα προσαρμογής και γνωριμίας με τα παιδιά εκει μου άρεσε μια κοπελίτσα. Έγινε το κονέ λοιπόν και τα φτιάξαμε. Μετά τα 2-3 ραντεβού είχαμε αρχίσει και τα διάφορα, άρχισε να μου στέλνει ραβασάκια μέσα στο μάθημα, του στυλ «που θα θελες να είμαστε τώρα», «τι θα θελες να κάνουμε τώρα» και φυσικά έπαιρνε τις ανάλογες απαντήσεις... Το θέμα είναι ότι ένα από τα πιο ροζ ραβασάκια έπεσε στα χέρια μιας καθηγήτριας μυξοπαρθένας και όπως καταλαβαίνετε έγινε χαμός μέσα στην τάξη. Ακολούθησαν 2days holydays και κόπηκαν και τα ραβασάκια μαχαίρι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina21

Νεοφερμένος

Η katerina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
:thumbsdown: Μία σοκολάτα με το "σ' αγαπώ πολύ" γραμμένη πάνω της, πιάνεται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

gianakin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gianakin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Μηπως ηταν κ Lacta?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sky+sea

Νεοφερμένος

Ο sky+sea αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Vkey :
Δεν έχω δώσει αλλά έχω γράψει χιλιάδες! Μου έκαναν παραγγελία οι φίλες μου στο γυμνασιο- λύκειο για να τα δώσουν σε αυτούς που ήθελαν! Δεν έχω πάρει γράμμα...κάτι σαν ραβασάκι μπορώ να το πω. Συμφωνώ με Valder, τα λέω μπροστά στον άλλον...δεν έχω τέτοια κολλήματα!Πάντως όντως είναι γλυκά και ρομαντικά!Αχ...έρωτας!  :inlove:

Μόνο σε μένα δεν έχουν στείλει ραβασάκι βρε παιδιά ? Βίκυ παραγγελία :rtfm:γράψε μου ένα με υπογραφή ''Αxl Rose για την πιο αιθέρια ύπαρξη του πλανήτη '' :yahoo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Εγώ χθες τα ξημερώματα έγραψα ένα......
δεν παίζει να το δώσω ποτέ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Εγώ θεωρώ ότι είναι πάρα πολυ όμορφη κίνηση,καθώς σ'ένα ερωτικό γράμμα μπορούμε να εκφράσουμε με πολύ μεγαλύτερη ευκολία αυτά που θέλουμε να πούμε στον άλλον..αυτό ίσως συμβαίνει,επειδή έχουμε τον φόβο ότι αν του τα πούμε κατά πρόσωπο θα μας κορο'ι'δέψει ή -στην χειρότερη-θα μας απορρίψει ..είναι πολύ γλυκιά και απρόσμενη κίνηση και είμαι υπέρ της με τα χίίλιααααααααααα...... :clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Επισης πιστευω οτι εκτος απο αυτα που λεει η burbuja το μεγαλυτερο πλεονεκτημα ειναι οτι εχεις ΟΛΟ τον χρονο μπροστα σου να γραψεις αυτα που θελεις ετσι ακριβως οπως θελει και γιατι οχι και λιγο πιο "ομορφα"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder:
Χμμ εμένα μου αρέσει να τα λέω πάντα πρόσωπο με πρόσωπο. Δεν έχω γράψει ποτέ ερωτικό γράμμα, ίσως να το κάνω στο μέλλον :hmm:

Και εγω τα ιδια αλλα με την διαφορα οτι δεν σκοπευω να το κανω στο μελλον γιατι
καλυτερα ειναι να μιλας με καποιον/καποια face to face.Αυτο επειδη αποφευγονται οι παρεξηγησεις και γενικα εκφραζεσαι και γινεσαι πιο κατανοητος αφου δεν συμμετεχεις στην συζητηση μονο προφορικα αλλα και με την γλωσσα του σωματος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,005 μηνύματα.
Τι νόημα έχει να το κάνεις όμως το λοβ λέττερ αν δεν κερδίσεις τίποτα στην τελική; Θα μου πείτε, χαζή ερώτηση, αν δε δοκιμάσεις δε θα δεις αν κερδίζεις η αν χάνεις κάτι.... Τα στατιστικά όμως λένε οτι οι γυναίκες το βλέπουν ως μια γλυκούλα κίνηση και τέρμα. Άμα θέλω να φανώ γλυκούλης γράφω και έπος, δεν έχω πρόβλημα, απλώς....γιατί κάποιος -σκόπιμα- να γράψει ενα γράμμα; (γιατί εν βρασμώ συναισθημάτων το δικαιολογώ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder:
Άμα θέλω να φανώ γλυκούλης γράφω και έπος, δεν έχω πρόβλημα, απλώς....γιατί κάποιος -σκόπιμα- να γράψει ενα γράμμα; (γιατί εν βρασμώ συναισθημάτων το δικαιολογώ)
Valder, ο λογος δεν ειναι μονο να εντυπωσιασεις. Προσωπικα θελω να πιστευω οτι πολλοι ειναι αυτοι που δεν το κανουν για αυτο. Απλως οπως ειπα και πιο πανω, εχεις ολο τον χρονο να γραψεις οσα εχεις να πεις, αλλα ισως και επειδη ειναι ο μονος τροπος να μιλησετε. Για παραδειγμα θες να πεις στην πρωην σου, αν καθε φορα που την παιρνεις τηλεφωνο δεν προλαβαινεις να πεις κατι και ειτε στο κλεινει ειτε σε βριζει νομιζω ειναι μονοδρομος.

Θα μου πεις, ποιο το νοημα να πεις κατι σε μια που σου φερεται τοσο απαισια. Θα συμφωνησω μαζι σου αλλα καμια φορα ισως να θες να πεις και εσυ κατι τελευταιο, οχι αναγκαστικα απο κακια :)

Πιστευω ομως οτι γραμμα μπορει να στειλει καποιος στην συντροφο του οποιαδηποτε στιγμη, οποτε εχει καποια εμπνευση ή θελει να τις ξανα ανοιξει την καρδια του :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top