Μαρία η Άσχημη vs. Γιάννης ο Όμορφος

Τι σας αρέσει ποιο πολύ?
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 30)

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Ποια κατά την γνώμη σας είναι καλύτερη σειρά?
Καλύτερη είναι η Μαρία η Άσχημη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
βασικά είναι 2 τελείως διαφορετικά πράγματα... το ένα ειναι σαπουνόπερα και το άλλο σάτυρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Ποιοι είναι αυτοί ρε παιδιά;
Μέλη του e-steki;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Ποιοι είναι αυτοί ρε παιδιά;
Μέλη του e-steki;

Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!:clapup: :clapup:
Ανδρεα εισαι Θεος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:clapping: :rofl:

Οχι βρε...αλλα ακου τωρα να σου πω!
Ειναι πολυ σημαντικο να ξερεις αυτες τις σειρες για να συνεχισεις ομαλα την ζωη σου!:P

Το "Μαρια η ασχημη" ειναι ενα σηριαλ που δειχνει το MEGA και...δεν ξερω λεπτομερεις.Δεν βλεπω πολυ ΤΩ και ειδικα Ελληνικη.(παντως ειναι κλεμμενο απο αντιστοιχο Βραζιλιανικομεξικανικο (ουτε εγω δεν ξερω τι), το οποιο αργοτερα εκλεψε η USA και τελικα το πηραμε κι εμεις.

Ε, ο ΑΝΤ1 εβγαλε μια αλλη σειρα "Γιαννης ο ομορφος" οπου παιζουν 2 απο τους 3 συντελεστες του ΑΜΑΝ.(αν το ξερεις.)

Οπως ειπε και ο Founes απο πανω, καμια σχεση το ενα με το αλλο, και τα δυο αδιαφορα μου ειναι, αλλα αναμεσα τους σθιγουρα θα διαλεγα τον Σερβετα.(αυτο που παιζει στον Γιαννη το ασχημο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Ουπς σορρυ, ρε σεις,
Εγώ δεν ξέρω από αυτά, δεν βλέπω καθόλου τηλεόραση, δεν έχω άλλωστε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Ούτε εγώ βλέπω τηλεόραση.Αδιάφορα και τα δύο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Ουπς σορρυ, ρε σεις,
Εγώ δεν ξέρω από αυτά, δεν βλέπω καθόλου τηλεόραση, δεν έχω άλλωστε.

Μην νομιζεις... κι εγω τα παραπανω τα εμαθα απο αυτα που ειχαν γραψει αλλοι στο Internet σε αλλα fora.:P :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Τον Γιάννη τον όμορφο πρώτη φορά τον ακούω. Την Μαρία την άσχημη κάπου την είχα πετύχει. Κανένα από τα δύο δεν το έχω δει.. αφού ως γνωστόν δεν βλέπω τηλεόραση :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Τι ωρα παιζεται ο Γιαννης ο Ασχημος? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Τι ωρα παιζεται ο Γιαννης ο Ασχημος? :hmm:

Ο Γιάννης είναι όμορφος, η Μαρία είναι άσχημη και γι' αυτό δεν την θέλει ο Γιάννης, κατάλαβες; :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Ο Γιάννης είναι όμορφος, η Μαρία είναι άσχημη και γι' αυτό δεν την θέλει ο Γιάννης, κατάλαβες; :P:P:P

Α, ναι. Μπερδευτηκα. :P
Τι ωρα παιζει αυτος ο Γιαννης τελος παντων?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Δεν έχω ιδέα! :D Ούτε μέρα ξέρω, ούτε κανάλι. Δεν βλέπω τηλεόραση λέμε. Σόρρυ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Δυο φορές που είπα σε γυναίκες ότι δεν βλέπω σχεδόν καθόλου τηλεόραση, και καθόλου τηλεοπτικές σειρές, το θεώρησαν έναν από τους σοβαρούς λόγους να με αποφύγουν γιατί δεν θα είχαμε κανένα κοινό σημείο αναφοράς. Σκέφτηκα ότι αυτό είναι από μια άποψη σωστό, γιατί αν αυτή περνάει τουλάχιστον όλο το απόγευμα καθισμένη απέναντι από μια οθόνη, δεν θα μπορώ να την αντέξω βλέποντας όλες αυτές τις αηδίες, κι αν ακόμα είμαι δίπλα της και θέλω να σχολιάζω και να σατυρίζω ως συνήθως, θα τσακωνόμαστε. Από την ελληνική tv μου αρέσουν μόνο οι ταινίες, άντε και καμμιά μουσική εκπομπή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Λοιπόν ο Γιάννης ο όμορφος ειναι όλα τα λευτά άν και κάπου χάνει, σήμερα στον αντέννα ειναι το δέυτερο, πολλύ καλύτερο άπο την μαρία, εξάλου απο άσκημη έχω την λετήσια παντίγια σολίς σκάλες ανότερη και την βλέπω για να μην βαράω το κεφάλι μου άπο την ανια τα μεσημέρια:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Δυο φορές που είπα σε γυναίκες ότι δεν βλέπω σχεδόν καθόλου τηλεόραση, και καθόλου τηλεοπτικές σειρές, το θεώρησαν έναν από τους σοβαρούς λόγους να με αποφύγουν γιατί δεν θα είχαμε κανένα κοινό σημείο αναφοράς. Σκέφτηκα ότι αυτό είναι από μια άποψη σωστό, γιατί αν αυτή περνάει τουλάχιστον όλο το απόγευμα καθισμένη απέναντι από μια οθόνη, δεν θα μπορώ να την αντέξω βλέποντας όλες αυτές τις αηδίες, κι αν ακόμα είμαι δίπλα της και θέλω να σχολιάζω και να σατυρίζω ως συνήθως, θα τσακωνόμαστε. Από την ελληνική tv μου αρέσουν μόνο οι ταινίες, άντε και καμμιά μουσική εκπομπή.
Πράγματι αυτό και σε μένα πατυχαίνει....:) :) :)

Λοιπόν ο Γιάννης ο όμορφος ειναι όλα τα λευτά άν και κάπου χάνει, σήμερα στον αντέννα ειναι το δέυτερο, πολλύ καλύτερο άπο την μαρία, εξάλου απο άσκημη έχω την λετήσια παντίγια σολίς σκάλες ανότερη και την βλέπω για να μην βαράω το κεφάλι μου άπο την ανια τα μεσημέρια:)
Εγώ σε ποιον τόίχο να βαρέσω το κεφάλι μου τώρα που δεν καταλαβαίνω;:confused: :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εγώ πάλι φρικάρω όταν κάποιος βλέπει πολύ τηλεόραση.. καμιά ταινία μπορεί κι εγώ να δω, αλλά ως εκεί..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Πράγματι αυτό και σε μένα πατυχαίνει....:) :) :)


Εγώ σε ποιον τόίχο να βαρέσω το κεφάλι μου τώρα που δεν καταλαβαίνω;:confused: :confused:

Η λετήσια ειναι στον άλφα και ειναι το γνήσιο αντίγραφο, την μαρίας της άσκημης, ειναι βραζιλιάνηκο και μεταφράστηκε και αντιγράφτηκε απο το μέγκα. Τώρα κατάλαβες;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Α δηλαδή δυο κανάλια παίζουν το ίδιο έργο;
Πλάκα έχει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Α δηλαδή δυο κανάλια παίζουν το ίδιο έργο;
Πλάκα έχει.

Η άσκημη που έγινε όμορφη πέχτηκε παντού και είχε τεράστια επιτυχεία, έτσι έκαναν ένα φτεινό αντίγραφο και παίζουν;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neverland_fairy

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Neverland_fairy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,150 μηνύματα.
Θεωρώ ότι ο Γιάννης ο όμορφος είναι μια κακιά εκδοχή των ΑΜΑΝ..με στενοχωρεί που ρίχνει τόσο πολύ το επίπεδο των εκπομπών της ομάδας ΑΜΑΝ. Γι αυτό και ψήφισα τη Μαρία την άσχημη. Παρόλο που είναι σαπουνόπερα, είναι αρκετά ανάλαφρη και προσφέρει γέλιο, όχι κρυάδες.
Κρίμα για τον ΑΝΤ1, περίμενα πολύ καλύτερα αποτελέσματα :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top