Ο/η φίλος/η σας σε στριπτιτζάδικο

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Με αφορμή το προσεχές bachelor του κολλητού ο καλος σας είναι "υποχρεωμένος" να επισκευτεί το κοντινό "στριπτιτζάδικο" ποιά είναι η αντιδραση σας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Aν προκειται να ειναι bachelor party και την αλλη μερα παντρευεται ο κολλητος μου,τοτε θα κανω οτι περισσοτερο μπορω για να περασει υπεροχα εκεινη την βραδια,καθως αυτα τα παρτι εχουν καθιερωθει για τα καλα.

Προβλεπετε ανδρικο μεθυσι,ανδρικες συζητησεις και αναπωληση του παρελθοντος σαν πιτσιρικια.

Σιγουρα ειναι μια ιδιαιτερη στιγμη για εναν αντρα οταν παντρευεται,ιδιως οταν εχει διπλα του τους φιλους του που μεγαλωσαν μαζι απο την εφηβεια,δινουμε οι ανδρες μια ιδιαιτερη αξια στο προσωπο του ανδρα φιλου μας και για μενα θα ηταν πολυ ιδιαιτερη βραδια,βλεποντας το ατομο που αγαπω να αλλαζει κεφαλαιο στην ζωη του.

Εννοειτε πως το βραδι θα ειναι αφιερωμενο στην διασκεδαση,χωρις βεβαια αυτο να συνεπαγεται απιστια για την μελλοντικη νυφη,καθως τα πλαισια διασκεδασης θα ειναι "λογικα" για τον γαμπρο (χωρις να περιλαμβανει τους υπολοιπους :D )

Y.Γ.εχεις μηπως κατι στα υποψιν σου ,γιαυτο ανοιξες το θεμα;Αν προκειται για πραγματικη κατασταση,τοτε να επιστρατευσουμε την φαντασια μας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από VarX:
Y.Γ.εχεις μηπως κατι στα υποψιν σου ,γιαυτο ανοιξες το θεμα;Αν προκειται για πραγματικη κατασταση,τοτε να επιστρατευσουμε την φαντασια μας

Φυσικα και ναι!

Καταρχήν το τόπικ δεν είναι για να πάς εσύ στο bachelor αλλα ... η κοπέλα σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Πες μου οτι παντρευεσαι!!!

Δεν θα ειχα προβλημα κανενα,καθως θα εκανα κ εγω το ιδιο!!

Για επεξηγησε περισσοτερο το ζητουμενο παρακαλω ;)

Εσυ δεν νομιζω να μεινεις με σταυρωμενα χερια... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Εξαρτάται πόση "εμπιστοσύνη" έχω στον καλό μου....
Αν δεν του έχω, (κακώς μεν αλλά συμβαίνουν κι αυτά σε όλους μας) μάλλον ψιλοζορίζομαι και του ζητάω να πάω και γω μαζί για.... χαβαλέ :P

Αν του έχω εμπιστοσύνη, του λέω ποιό κατά τη γνώμη μου θα ήταν το καλύτερο, τον τσιγκλάω, του κάνω πλάκα και κανονίζω μαζί του ποιά ώρα βολεύει και τους δύο μας να πάει ώστε να πάω και γω στο αντίστοιχο στριπτιτζάδικο για να τσεκάρω για τη νύφη :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Covenant:
Πες μου οτι παντρευεσαι!!!
Covenant καλέ μου, μάλλον άργησες, διότι ο Γιαννάκης μας παντρεύτηκε αρχές Σεπτεμβρίου. Οπότε πάει η ευκαιρία για ξεσάλωμα με τσίτσιδες καλονές απ'τις γειτονικές μας χώρες!

Όσο για τη δική μου αντίδραση, χμ... θα με πείραζε σίγουρα, και όλο το βράδυ το μυαλό μου θα ήταν κολλημένο στο τι μ@λ@κίες μπορεί να κάνει με τον κολλητό του και όλη την βρωμοπαρέα, αλλά δεν θα μπορούσα να αντιδράσω ούτε να μουτρώσω μια και έχει καθιερωθεί αυτός ο τρόπος διασκέδασης μια νύχτα πριν τον γάμο. Ίσως να φρόντιζα να είμαι με την παρέα της νύφης σε κάτι ανάλογο!!!!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
ωχ, ωχ, βρήκατε ένα από τα ευαίσθητα σημεία μου.....
Προφανώς δεν θα μπορούσα να του απαγορεύσω να πάει, αλλά θα με πείραζε πάρα πολύ. :'(:'(:'(
Αυτό που θα με αποτέλειωνε, αν και δεν νομίζω να το μάθαινα, θα ήταν αν του έκαναν προσωπικό χορό. :mad:
Δηλαδή, δεν καταλαβαίνω, όταν η άλλη είναι επαγγελματίας δεν μετράει το χ**ούρεμα? Υπό Κ.Σ. υπήρχε περίπτωση κάποια κοπέλα να δεχτεί να έχει το αγόρι της μια γυμνή στην αγκαλιά του? ΟΧΙ! (προφανώς ούτε το αντίστροφο). Γιατί λοιπόν να το δεχτώ με την επαγγελματία?:angry::angry::angry::kill::kill:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Palladin:
Δηλαδή, δεν καταλαβαίνω, όταν η άλλη είναι επαγγελματίας δεν μετράει το χ**ούρεμα?

Καλά τα λες Palladin.... Άσε και το άλλο... Που όλοι δηλώνουν ότι πάνε σ'αυτά τα μέρη για τον χαβαλέ! Σκατούλες! Αμφιβάλλω αν υπάρχει έστω και ένας που δεν φτιάχνεται με το θέαμα! Άντρες.... τι περιμένεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Προσωπικα δεν θα με πολυπειραζε...
Για να εχει φτασει να θελει να με παντρευτει η κοπελα, παει να πει οτι εχει τετοιο κάλο....εεε γουστο ηθελα να πω!:P , που δεν θα κοιταζε αλλον αντρα.
Περα απο τα αστεια, για να παντρευομαι ενα ατομο παει να πει οτι το εμπιστευομαι πανω απ'αολα.
Οποτε δεν θα ζηλευα.;)
Και σιγα!Τι παραπανω εχουν αυτοι οι στριπτιτζιαρηδες (ωραια λεξη...Εχει και ρημα:Στριπτιτζιαριζομαι!:| ), απο εμενα...
Αντε να ειναι και φετες, πιο ομορφοι και να κουνιουνται καλα...Εγω εχω...:hmm: ...κατσε κατι εχω...κατι ψιλα στις τσεπες,μια μασημενη τσιχλα...Α ναι!Εχω και γοητεια!:P
(ποιος γελασε!:mad: :whistle: :P )
Αλλα οπως ειπα δεν θα ανησυχουσα ουτε θα ζηλευα.
Για να φτασουμε στο γαμο παει να πει οτι ειμαστε φτιαγμενοι ο ενας για τον αλλο, σε ενα bachelor party θα κολλησουμε;:) ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Covenant:
Εννοειτε πως το βραδι θα ειναι αφιερωμενο στην διασκεδαση,χωρις βεβαια αυτο να συνεπαγεται απιστια για την μελλοντικη νυφη,καθως τα πλαισια διασκεδασης θα ειναι "λογικα" για τον γαμπρο (χωρις να περιλαμβανει τους υπολοιπους )
Αυτο για να μην νομιζουν οι κοπελες,οτι ολοι ειμαστε ιδιοι!

Δεν θα αφηνα σε καμια περιπτωση να προχωρησει (για τον φιλο μου) και να απατησει αμεσα την γυναικα που αυριο παντρευεται.
Θα υπαρξουν πολλες στιγμες διασκεδασης,καθως αυτο σημαινει bachelor (men`s habit) party αλλα τα πραγματα δεν θα ξεφυγουν απο την λογικη.

Τωρα για τους υπολοιπους φιλους του γαμπρου,δεν νομιζω να εχετε προβλημα να καλοπερασουν...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen:
Αμφιβάλλω αν υπάρχει έστω και ένας που δεν φτιάχνεται με το θέαμα! Άντρες.... τι περιμένεις!
Πολύ άντρες το βλέπουν αυτό σαν χαβαλέ.... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Πολύ άντρες το βλέπουν αυτό σαν χαβαλέ.... :/:


Το να ερεθίζονται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis:
Με αφορμή το προσεχές bachelor του κολλητού ο καλος σας είναι "υποχρεωμένος" να επισκευτεί το κοντινό "στριπτιτζάδικο" ποιά είναι η αντιδραση σας?

στο καλό και με τη νίκη!!!:clapup::clapup:


ψ(©weaky). για να φτάσαμε ως το γάμο, κάτι σημαίνει;). όπερ, του έχω εμπιστοσύνη:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
η αντίδρασή μου,θα ήταν κάπως έτσι: :confused::worry::/::(:mad::angry::mpinelik::beating::vava::wall::kill:.....σοβαρά!!! :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen:
Το να ερεθίζονται?
Και όμως... :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
@Covenant: η crazyhelen με κάλυψε παντρεμένος είμαι, και πρόσφατα, αλλα αύριο πάω στο bachelor του κουμπάρου μου!

Πάντως κυρίες μου εγώ σας πληροφορώ ότι με χαλάει, όχι γιατί είναι άσχημο μια γυναίκα να γδύνετε μπροστά σου αλλα γιατί χαλάει το μωρό μου, οπότε χαλάει και εμένα το ότι θα πάω.
Τι να κάνω όμως δεν έχω επιλογή! :(
Στο δικό μου bachelor όμως δεν πήγα! παρότι ολοι μου τα είχαν κάνει τσουρέκια να πάμε, δεν καταλαβένω ρε γμτ πρέπει όποσδήποτε να κουτουπώσω κάποια πριν παντρευτώ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis:
Στο δικό μου bachelor όμως δεν πήγα! παρότι ολοι μου τα είχαν κάνει τσουρέκια να πάμε, δεν καταλαβένω ρε γμτ πρέπει όποσδήποτε να κουτουπώσω κάποια πριν παντρευτώ?

Σορρυ κιολας αλλα το να πας στο δικο σου Β.P. σημαινει οτι πρεπει να κουτουπωθεις με την χορευτρια ή την οποιαδηποτε εν παση περιπτωση ;:confused:
Εγω νομιζα οτι ειναι να παω σε κανα στριπτιτζαδικο π.χ. με τους φιλους μου, να πουμε τις μαμακιες μας, να βαλουν καμια χορευτρια να χορεψει για παρτη σου, ωστε να αρχισουν να σε δουλευουν οι ανυπαντροι κτλ κτλ.:redface:
Για κουτουπωματα και τα ρεστα εγω τα θεωρω μα-μα-κι-ες!:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Δεν θα το έκανα εγώ ποτέ, οπότε θα με ενοχλούσε αν το έκανε η κοπέλα μου... Και δεν το βλέπω ως έθιμο γιατί δεν είναι έθιμο, αλλά μια βλακεία, χωρίς νόημα, η οποία έρχεται από την Αμερική. Ε, εδώ δεν είμαστ USA, αλλά Ελλαδιστάν!

Κ-Ο-Μ-Μ-Ε-Ν-Α αυτά... τουλάχιστον από εμένα, σε πρώτη φάση! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Δεν ανεφερα καν να πας εκει για να κουτουπωσεις,θα πηγαινα για τους μονους λογους που ανεφερε και ο Mario,ειναι ακριβως αυτα που ειπα κ νωριτερα.

Θα πας για την παρεα,αν η γυναικα σου ξερει πως νιωθει για σενα,δεν εχει να την χαλασει τιποτα,απλα καλο θα ειναι να κανεις το χατιρι της παρεας.

Αν υπαρχει επικοινωνια και αγαπη,ας εισαι και παραγωγος πορνοταινιων.Αν θελεις να πας με αλλη δεν περιμενεις να πας σε στριπτιτζαδικο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Εγώ πάντος με χαρά θα τον άφηνα να πάει με τους φίλους του να περάσει καλά να χαβαλεδιάσει τρέλα και σε καμία περίπτωση δεν θα ήθελα να πάω μαζί του! Έπειδή δηλαδή είμαστε ζευγάρι θα πρέπει να πηγαίνουμε παντού μαζι?

Φυσικά και δεν εννοώ να κουτούπωσει καμία αν ήθελε να το κάνει δεν θα περίμενε το βράδυ στο στριπτιζάδικο! θα το έκανε άλλη στιγμή και δεν θα έπερνα και είδηση (ίσχυει και το αντίστροφο φυσικά). Τι νοήμα έχει να είμαστε με κάποιον εάν δεν του έχουμε εμπιστοσύνη.....

ΑΑΑ...όσο αναφορά το Β.P μου την δίνει πολύ ώς έθιμο του νεοέλληνα που μυρίζει τρέλη "αμερικανιά"!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top