Ποιά μαθήματα σας αγχώνουν που θα πάτε να γράψετε;

Τι σας τρομαζει ??
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 71)
  • Αρχαια

    Ψήφοι: 33 46.5%
  • Γλωσσα

    Ψήφοι: 10 14.1%
  • Κειμενα

    Ψήφοι: 6 8.5%
  • Αραια Ελλ. γραματεια (ιλιαδα,ελενη,οδυσσεια κ.τ.λ.)

    Ψήφοι: 9 12.7%
  • Μαθηματικα

    Ψήφοι: 33 46.5%
  • Πληροφορικη

    Ψήφοι: 2 2.8%
  • Τεχνολογια

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Οικονομια-Κοινωνικη πολιτικη αγωγη

    Ψήφοι: 3 4.2%
  • Ιστορια

    Ψήφοι: 28 39.4%
  • Γεωγραφια

    Ψήφοι: 8 11.3%
  • Θρησκευτικα

    Ψήφοι: 1 1.4%
  • Βιολογια

    Ψήφοι: 13 18.3%
  • Χημεια

    Ψήφοι: 3 4.2%
  • Φυσικη

    Ψήφοι: 23 32.4%
  • Γαλλικα- Γερμανικα

    Ψήφοι: 3 4.2%
  • Αγγλικα

    Ψήφοι: 4 5.6%

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Για γυμνάσιο μιλάμε ε;
Λοιπόν αρχαία, ιστορία, κείμενα, έκθεση και μαθηματικά... Με είχαν για καλή οι καθηγητές αυτών των μαθημάτων και με συμπαθούσαν οπότε και εγώ ένοιωθα "υποχρεωμένη" να γράψω τέλεια για να αποδείξω ότι όντως αξίζω τους βαθμούς που μου έβαλαν, ότι όντως ήμουν πολύ καλή κτλ. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MikeZ

Νεοφερμένος

Ο MikeZ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Εμένα με αγχώνουν τα αρχαία και η ιστορία...είναι από τα δύσκολα μαθήματα και από αυτά που δεν μου αρέσουν...:):P


Θα συμφωνήσω με αυτόν τον χρήστη... Η Ιστορία δεν με αγχώνει τόσο πολύ, αλλά επίσης αυτό που πραγματικά με αγχώνει είναι τα μαθηματικά. Μπορεί να μην τα πάω καλά και να μην με πειράζει, αλλά θα πειράξει σίγουρα την μητέρα μου... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kparas7

Νεοφερμένος

Ο kparas7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Ιστορία με τα χίλια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
ιστορία...Πέρσι στις εξετάσεις του Ιουνίου (α γυμνασίου) διάβαζα 2 εβδομάδες με κανονικούς ρυθμούς (2-3 ώρες τη μέρα) και τις τελευταίες 3 μέρες διάβαζα από το πρωί ως το βράδυ (8 το πρωί με 8 το βράδυ με 2 ώρες διάλειμμα).Πάντως έγραψα 20!!!:yahoo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
Η Ιστορία πάρα πολύ, φοβάμαι να μην ξεχάσω κάτι με την ογκώδη ύλη
και τα Μαθηματικά που μας βάζουν πολύ προχωρημένα και κανείς δεν γράφει...:angry:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top