Δωρεάν internet στους φοιτητές;

ifigeneia_92

Νεοφερμένος

Η Ιφιγένεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Όσοι όμως δεν ενδιαφέρονται για γραμμή τηλεφώνου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Χωρις γραμμη τηλεφωνου νομιζω δεν γινετε να εχεις συνδεση ιντερνετ...
Το θεμα ειναι να μην πληρωνουμε καθε μηνα παγιο και οσοι δεν χρειαζονται να μην εχουν καν σταθερο τηλεφωνο, απλα μονο ιντερνετ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Χωρις γραμμη τηλεφωνου νομιζω δεν γινετε να εχεις συνδεση ιντερνετ...
Το θεμα ειναι να μην πληρωνουμε καθε μηνα παγιο και οσοι δεν χρειαζονται να μην εχουν καν σταθερο τηλεφωνο, απλα μονο ιντερνετ!

Γνώμη μου:Τσεκαρε Forthnet 2play.Επειδη δεν εχει παγια βγαινει καμια φορα φθηνοτερο κι απο φοιτητικό,σκεφτομαι να βάλω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
θα φτυσεις αιμα και θα σιχαθεις την ζωη σου φιλε μου...μια η ταχυτητα θα ανεβοκατεβαινει,μια θα κοβεται επι ωρες....
εγω εβαλα CοnnX και επιτελους ησυχασα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ifigeneia_92

Νεοφερμένος

Η Ιφιγένεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Και πόσο πληρώνεις κάθε μήνα με το Conn-X;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m.afalda

Νεοφερμένος

Η ωραια μερα να κυνηγησουμε ιποποταμους... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
δηλαδη για να εχεις ενα προγραμμα απο αυτα που εχει στο διοδος πρεπει αναγκαστικα να βαλεις και τηλεφωνο???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ifigeneia_92

Νεοφερμένος

Η Ιφιγένεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
και εγώ αυτή την απορία έχω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shikabalas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολύκαστρο (Κιλκίς). Έχει γράψει 328 μηνύματα.
Με το Διοδος εχεις ΜΟΝΟ ιντερνετ,το τηλεφωνο ειναι του ΟΤΕ και πληρωνεις 15,25 ευρω/μηνα παγιο τηλεφωνου+την τιμη της προσφορας του ιντερνετ που διαλεξες.

Αν καποιος δεν χρησιμοποιηει καθολου το τηλεφωνο,απλα ας βαλει καποιο προγραμμα double play μιας εταιριας που δεν δινει δωρεαν τηλεφωνηματα.Πχ με αυτο: https://www.hol.gr/default.asp?pID=23&ct=77&itmID=140&la=1 πληρωνεις ΣΥΝΟΛΙΚΑ 15/μηνα για ιντερνετ και οτι τηλεφωνηματα κανεις χρεωνονται εξτρα συμφωνα με τον τιμοκαταλογο της εταιριας.Αναλογα προγραμματα εχουν και αλλες εταιριες,αλλα επειδη το εψαξα πολυ αυτο ειναι το πιο συμφερον(εχει και 3 πρωτους μηνες δωρεαν) αλλα να ξερετε εχει και μεγαλο τελος ενεργοποιησης γραμμης(85 ευρω).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ifigeneia_92

Νεοφερμένος

Η Ιφιγένεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Μήπως το ασύρματο είναι καλύτερο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
[ quote = Anthony ? 2424570 ] θα φτυσεις αιμα και θα σιχαθεις την ζωη σου φιλε μου ... μια η ταχυτητα θα ανεβοκατεβαινει , μια θα κοβεται επι ωρες ....
εγω εβαλα CοnnX και επιτελους ησυχασα [ / quote]


Εγω εχω connx εδω και ενα χρονο και ημουν ευχαριστημενη αλλα το τελευταιο διαστημα εχω προβλημα...η ταχυτητα ανεβοκατεβαινει και κοβεται επι ωρες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
εγω που μενω Μποτσαρη δεν εχω κανενα προβλημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petran_r21

Δραστήριο μέλος

Ο petran_r21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
θα φτυσεις αιμα και θα σιχαθεις την ζωη σου φιλε μου...μια η ταχυτητα θα ανεβοκατεβαινει,μια θα κοβεται επι ωρες....
εγω εβαλα CοnnX και επιτελους ησυχασα

Και εγω conn-x θα βαλω αλλα δεν ξερω για την ταχυτητα.2 ή 24?Το ξερω οτι ειναι μεγαλη διαφορα.Αλλα αξιζει 12/μηνα επιπλεον για 24mps? (Aν ισχυει η προσφορα για το δωρεαν στους 5 πρωτους βεβαια)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
εγω που εχω 8Mbps δινω 16 παντως,περσι ειχε και 8,φετος δεν εχει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Φετος γνωριζει κανενας τι ισχυει; Υπαρχουν ακομα οι οκταρες(8 mbps) συνδεσεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mouk

Νεοφερμένος

Ο Ανδρέας Μικρούτσικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Φετος γνωριζει κανενας τι ισχυει;
Όχι
Υπαρχουν ακομα οι οκταρες(8 mbps) συνδεσεις;
Όχι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Από ότι βλέπω, ισχύει ακόμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Για να είμαι ειλικρινής, όχι, αλλά αφού το είδα, είπα να το μοιραστώ μαζί σας! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris94k

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
εδώ έχει τις προσφορές https://diodos.gsrt.gr/Common/Packages.aspx?f=s αλλά πρεπει συγχρονως να πληρωνει το παγιο του οτε-να εχει τηλεφωνικό νουμερο δηλαδή, οποιος το κανει ετσι, γιατί αυτές οι προσφορές ειναι μόνο για shared-llu, οπότε δεν συμφέρει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top