Γενικό - [Παλιό Σύστημα] ΑΟΔΕ: Να διαβάσω από τη Β' Λυκείου;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

babisgr

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 837 μηνύματα.
Mπάμπη ανυπομονείς βλέπω για αοδε:P
Δεν είναι αυτό, αλλά απλώς ανυσηχώ για τα λεφτά.:P

Το κακό είναι πως ο καθηγητής που θα έχω του χρόνου, είναι για τα μπάζα, για να το πω ευγενικά.Τον είχα πέρσυ στο αρχές οικονομίας και ήταν:jumpy:...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Μα δεν σε νοιαζει ο καθηγητης. Σε πολυ εξτρημ κατασταση παρε βοηθημα που να εξηγει αν ειναι. Φροντιστηριο για ΑΟΔΕ ειναι πεταμενα λεφτα. Το φροντιστηριο σε αυτο το μαθημα υπαρχει μονο για να σε παροτρυνει να διαβαζεις ξερωγω, αλλα και παλι αχρηστο βγαινει. Εγω παω μαζι με το σχολειο, τα διαβαζω παπαγαλια και τα λεω στη μανουλα μου(μανουλα σαγαπω).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angelvasil92

Νεοφερμένος

Ο angelvasil92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Μα δεν σε νοιαζει ο καθηγητης. Σε πολυ εξτρημ κατασταση παρε βοηθημα που να εξηγει αν ειναι. Φροντιστηριο για ΑΟΔΕ ειναι πεταμενα λεφτα. Το φροντιστηριο σε αυτο το μαθημα υπαρχει μονο για να σε παροτρυνει να διαβαζεις ξερωγω, αλλα και παλι αχρηστο βγαινει. Εγω παω μαζι με το σχολειο, τα διαβαζω παπαγαλια και τα λεω στη μανουλα μου(μανουλα σαγαπω).

Σε αυτο που σε βοηθαει το φροντιστηριο ειναι οτι καθε βδομαδα(στα περισσοτερα ετσι γινεται) σε αναγκαζει να γραφεις τεστ στο μαθημα της ημερας... τωρα θα μου πεις και μονος σου το κανεις, αλλα οταν ξερεις οτι θα εξεταστεις, καθεσαι αναγκαστικα και το διαβαζεις...Μονο σε αυτο σε οφελει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top