[Γυμνάσιο] Σε ποιό μάθημα φοβάστε πολύ όταν γράφετε τεστ ή διαγώνισμα;

Σε ποιό μάθημα φοβάστε πολύ όταν γράφετε τεστ ή διαγώνισμα;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 63)
  • Αρχαία

    Ψήφοι: 18 28.6%
  • Λογοτεχνία

    Ψήφοι: 1 1.6%
  • Μαθηματικά

    Ψήφοι: 16 25.4%
  • Χημεία

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Φυσική

    Ψήφοι: 18 28.6%
  • Βιολογία

    Ψήφοι: 1 1.6%
  • Αγγλικά

    Ψήφοι: 1 1.6%
  • Άλλες ξένες γλώσσες

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Θρησκευτικά

    Ψήφοι: 1 1.6%
  • Γλώσσα

    Ψήφοι: 5 7.9%
  • ΚΠΑ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Πληροφορική

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Γεωγραφία

    Ψήφοι: 2 3.2%

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Σε ποιο μαθημά για πείτε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gkantemosayra

Νεοφερμένος

Ο Gkantemosayra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Αρχαία :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostakis2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kostakis2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθέριο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 268 μηνύματα.
Ιστορία... :(
Παναγία μου... Η φρίκη στο μεγαλείο της!!! Ευτυχώς τελείωσα φέτος και δεν θα την ξαναδώ ποτέ στα μάτια μου.
Ιδιαίτερα όταν η φιλόλογος μας με το γυαλάκι και την κλασσική συμπεριφορά των "φιλολόγων" έβγαζε το μαγικό μπλοκάκι και περίμενες να ακούσεις το όνομά σου ενώ από το άγχος κοιτούσες κάτω, έτρωγες νύχια κλπ. κλπ. :P
Ααααχ. Αξέχαστες σχολικές στιγμές :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Ιστορία... :(
Παναγία μου... Η φρίκη στο μεγαλείο της!!! Ευτυχώς τελείωσα φέτος και δεν θα την ξαναδώ ποτέ στα μάτια μου.
Ιδιαίτερα όταν η φιλόλογος μας με το γυαλάκι και την κλασσική συμπεριφορά των "φιλολόγων" έβγαζε το μαγικό μπλοκάκι και περίμενες να ακούσεις το όνομά σου ενώ από το άγχος κοιτούσες κάτω, έτρωγες νύχια κλπ. κλπ. :P
Ααααχ. Αξέχαστες σχολικές στιγμές :redface:
Σιχαίνομαι την ιστορία! Αλλά δεν φοβάμαι στα διαγωνίσματα ή στα τέστ! Φοβαμαι πολυ στην Φυσικη!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IwannaLoveCat

Νεοφερμένος

Η Ιωαννα ΝταΦακ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Στα αρχαια!! Παναζια μ πραγματικα τα παιζω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Δεν ξερετε τι επαθα οταν ειδα τα θεματα του διαγωνισματος της φυσικης! Οπως και μετεπειτα τον βαθμο μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stelios1997

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Stelios1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Κολυμβάρι (Χανιά). Έχει γράψει 369 μηνύματα.
Καταρχήν είμαι Λύκειο, αλλά φοβάμαι όταν γράφω Μαθηματικά. Περισσότερο φοβάμαι μήπως δεν γράψω καλά και πάρω χαμηλό βαθμό παρά τα θέματα. Μερικές φορές από το άγχος τα ξεχνάω όλα και γράφω χάλια. Χειρότερο δεν υπάρχει. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Καταρχήν είμαι Λύκειο, αλλά φοβάμαι όταν γράφω Μαθηματικά. Περισσότερο φοβάμαι μήπως δεν γράψω καλά και πάρω χαμηλό βαθμό παρά τα θέματα.

Μην εχεις εμμονη με τον βαθμο! Δεν αξιζει τιποτα! Ενας βαθμος ειναι! Καθε φορα που νοιωθεις αβολα κλεισε τα ματια σου και σκεψου μια ζυγαρια! Απο την μια πλευρα βαλε το 15 πχ και στην αλλη εναν ανρθωπο που εχασες! Ποιο ειναι ποιο σοβαρο; ( ακου με ειναι απο το μαθημα της ψυχολογιας!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Red Unicorn

Νεοφερμένος

Η Red Unicorn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
αρχαια,like a lot :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NeNoOz95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η NeNoOz95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 138 μηνύματα.
αρχαια και λογοτεχνια σνιφ !:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Μονο εγω τρεμω οταν γραφω φυσικη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IwannaLoveCat

Νεοφερμένος

Η Ιωαννα ΝταΦακ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
α μπα εμενα μου κοβονται τα ποδια στη φυσικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Μαθηματικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Claire14<3

Νεοφερμένος

Η Claire(tvd 4everr):) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Θα ξαναπώ άλλη μία φορά για την φυσική!Όταν γράφω φυσική τρέμωω:'(.Φοβάμαι τα θέματα τα οποία θα μας βάλει.Ο καθηγητής μας είναι σχολαστικός και μετράει την λεπτομέρεια.
Και στα μαθηματικά φοβάμαι.Μία πράξη μπορεί να σου ''καταστρέψει'' όλη την άσκηση.
Γενικά μπορώ να πω ότι δεν είμαι αγχώδης τύπος αλλά σε ορισμένα μαθήματα ,όπως όλοι βέβαια ''τρέμωωω''!:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilakis13

Δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 717 μηνύματα.
λογοτεχνια,τωρα που ο τροπος εξετασης αλλαξε και μας βαζουν ερωτησεις σε αγνωστο κειμενο αγχωνομαι πολυ γιατι δεν εξαρταται απο το ποσο θα διαβασω πριν το διαγωνισμα(μας λεει οτι δεν χρειαζεται να διαβασουμε καθολου) αλλα απο το ποσο θα κατανοησω το κειμενο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fibu

Νεοφερμένος

Ο fibu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Αρχαία!!. Όχι γιατί φοβάμαι μήπως και δεν γράψω αλλά γιατί δεν με αφήνει εκείνη την ώρα να λύνω μαθηματικά και φυσική. Το αποφάσισα!!. Την επόμενη φορά στο διαγώνισμα αρχαίων θα της γράψω θεωρήματα μαθηματικών. Για να δούμε θα μπορεί να τα διορθώσει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Αρχαία!!. Όχι γιατί φοβάμαι μήπως και δεν γράψω αλλά γιατί δεν με αφήνει εκείνη την ώρα να λύνω μαθηματικά και φυσική. Το αποφάσισα!!. Την επόμενη φορά στο διαγώνισμα αρχαίων θα της γράψω θεωρήματα μαθηματικών. Για να δούμε θα μπορεί να τα διορθώσει?

Το εχω σκεφτει απειρες φορες.... Ειναι και σκραπας η δικη μας:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,384 μηνύματα.
Αρχαία!!. Όχι γιατί φοβάμαι μήπως και δεν γράψω αλλά γιατί δεν με αφήνει εκείνη την ώρα να λύνω μαθηματικά και φυσική. Το αποφάσισα!!. Την επόμενη φορά στο διαγώνισμα αρχαίων θα της γράψω θεωρήματα μαθηματικών. Για να δούμε θα μπορεί να τα διορθώσει?

Χαλάρωσε ρε θετικό μυαλό. Οπου υπάρχει ποστ που κράζουν τους φιλολόγους, ορμάς να γράψεις τη **** σου.
Το ενδεχόμενο να κάτσεις 10-15 λεπτά να μάθεις μια μετάφραση δε το έχεις σκεφτεί να υποθέσω...
Γράψε της θεωρήματα μαθηματικών. Θα την διευκολύνεις. Ενα Χ θα πατήσει, θα πάρεις το 0 σου, και θα πιάσει αμέσως το επόμενο διαγώνισμα. Εξυπνάδες τις θεωρείς αυτές;
Γ λυκείου δεν είχα χρόνο να κοιτάξω και τα μαθηματικά/φυσική γενικής(για την ακρίβεια, όλα τα γενικής :P) γιατι ήμουν θεωρητική.
Παρακολουθούσα όμως στο μάθημα, μπας και μάθω κάτι. Κ όμως απο φυσική γενικής ακόμα θυμάμαι κάποια πράγματα.
Πρόσεξε μια φορά στα αρχαία, όλο και κάτι θα μάθεις. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

fibu

Νεοφερμένος

Ο fibu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Χαλάρωσε ρε θετικό μυαλό. Οπου υπάρχει ποστ που κράζουν τους φιλολόγους, ορμάς να γράψεις τη μπούρδα σου.
Το ενδεχόμενο να κάτσεις 10-15 λεπτά να μάθεις μια μετάφραση δε το έχεις σκεφτεί να υποθέσω...
Γράψε της θεωρήματα μαθηματικών. Θα την διευκολύνεις. Ενα Χ θα πατήσει, θα πάρεις το 0 σου, και θα πιάσει αμέσως το επόμενο διαγώνισμα. Εξυπνάδες τις θεωρείς αυτές;
Γ λυκείου δεν είχα χρόνο να κοιτάξω και τα μαθηματικά/φυσική γενικής(για την ακρίβεια, όλα τα γενικής :P) γιατι ήμουν θεωρητική.
Παρακολουθούσα όμως στο μάθημα, μπας και μάθω κάτι. Κ όμως απο φυσική γενικής ακόμα θυμάμαι κάποια πράγματα.
Πρόσεξε μια φορά στα αρχαία, όλο και κάτι θα μάθεις. :)

Δε γκαρίζεις όσο θελεις. Εγώ αρχαία δεν διαβάζω. Και ξέρεις γιατί? γιατί θα μου βάλουν ένα παραπάνω πρόβλημα να λύσω στη ζωή μου. Να αδειάσω το μυαλό μου από μπούρδες που δεν χρειάζομαι. Σκέφτηκες ποτέ ότι τα Posts είναι για να γράφουμε τη προσωπική μας γνώμη και η προσωπική γνώμη κανενός δεν μπορεί να χαρακτηρίζεται <μπούρδα>? Για ρίξε και μια ματιά στους όρους του forum για προσβολή των μελων και προσωπικές επιθέσεις. Κουλάρισε και παράτα τη προσωπική επίθεση γιατί θα σε αναφέρω στους διαχειριστές. Αν θες να διαβαζεις αρχαια πες τη γνωμη σου. Η δική μου πάντως δεν είναι μπούρδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,384 μηνύματα.
Δε σε συνερίζομαι... 14 χρονών είσαι. Ελπίζω να μεγαλώσεις και να αλλάξεις νοοτροπία :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top