Παιδαγωγικό Π (Νηπιαγωγών)

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
βασικα δεν μου αρεσουν καθολου τα αρχαια:(.. και αυτα φυσικα με εριξαν στην βαθμολογια αλλιως το ειχα στο τσεπακι το παιδαγωγικο( δημοτικης).. τελος παντων ελπιζω να περασω δασκαλα:D και μετα θα βαλω νηπιαγωγος:). αν και μεχρι πριν ενα μηνα ελεγα οτι δε θα δηλωσω καθολου νηπιαγωγος τωρα με βλεπω να γινομαι ... :hmm:
Κοίτα το πιο κοντινό αν δεν πιάσεις δασκάλα ειναι το νηπιαγωγών.....Θα πέσουν πολύ τα παιδαγωγικά...Εμένα οι γονείς μου ήθελαν να γίνω νηπιαγωγός ειδικά ο πατέρας μου:)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaterlo

Νεοφερμένος

Ο vaterlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
θες σε καποια συγκεκριμενη πολη ή όπου περασεις Χριστινα?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
θες σε καποια συγκεκριμενη πολη ή όπου περασεις Χριστινα?:hmm:
αυτο ειναι το προβλημα.δν θα τις δηλωσω ολες λογω αποστασης.
θα δηλωσω αθηνα(τωρα γελαμε) πατρα βολο γιαννενα και ρεθυμνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaterlo

Νεοφερμένος

Ο vaterlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
αυτο ειναι το προβλημα.δν θα τις δηλωσω ολες λογω αποστασης.
θα δηλωσω αθηνα(τωρα γελαμε) πατρα βολο γιαννενα και ρεθυμνο.


ε σχεδον ολα ομως θα τα βαλεις... ποσα μορια εβγαλες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
100 μορια και κατι πανω απο 16000.τι να το κανω;;
σε κανα νησι μακρινο θα περασω το βλεπω εγω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,404 μηνύματα.
Ξερετε ποιο ειναι το επισημο ονομα της σχολης των νηπιαγωγων και σε ποια πεδια βρισκεται?

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ
ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠ/ΣΗΣ
ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ
ΕΠΙΣΤ. ΤΗΣ ΠΡΟΣΧ. ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠ/ΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΠΑΙΔ/ΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paokathens

Νεοφερμένος

Η paokathens αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 68 μηνύματα.
εχω μπερδευτει παρα πολυ..εξ αρχης ειχα ως πρωτη επιλογη και μαλιστα πιστευα οτι δεν θα την πιασω νηπιαγωγων (αθηνα+θεσσαλονικη).οταν εγραψα ομως ημουν 80% σιγουρη οτι εχω γραψει γυρω στα 15.500 οποτε δεν περνουσα και το ειχα παρει αποφαση οτι περναω γιαννενα.τελικα εβγαλα 16.653 και πιανω νηπιαγωγων σε ολες τις πολεις.ομως τωρα μου εχουν μπει σκεψεις να δηλωσω πρωτα παιδαγωγικο δημοτικης εκπαιδευσης.αθηνα και σαλονικα δεν τα πιανω γιατι αποκλειεται να πεσουν τοσο οι βασεις.τωρα αυτο που με βασανιζει ειναι να δηλωσω πρωτα επαρχια δημοτικης εκπαιδευσης ή νηπιαγωγων αθηνα+σαλονικα που περναω???πειτε και εσεις την γνωμη σας..περισσοτερο μελλον και αποκατασταση ποια απο τα δυο εχουν???καλυτερη σχολη ποια ειναι???ποιο ευρυ πεδιο ποιο ειναι??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
εχω μπερδευτει παρα πολυ..εξ αρχης ειχα ως πρωτη επιλογη και μαλιστα πιστευα οτι δεν θα την πιασω νηπιαγωγων (αθηνα+θεσσαλονικη).οταν εγραψα ομως ημουν 80% σιγουρη οτι εχω γραψει γυρω στα 15.500 οποτε δεν περνουσα και το ειχα παρει αποφαση οτι περναω γιαννενα.τελικα εβγαλα 16.653 και πιανω νηπιαγωγων σε ολες τις πολεις.ομως τωρα μου εχουν μπει σκεψεις να δηλωσω πρωτα παιδαγωγικο δημοτικης εκπαιδευσης.αθηνα και σαλονικα δεν τα πιανω γιατι αποκλειεται να πεσουν τοσο οι βασεις.τωρα αυτο που με βασανιζει ειναι να δηλωσω πρωτα επαρχια δημοτικης εκπαιδευσης ή νηπιαγωγων αθηνα+σαλονικα που περναω???πειτε και εσεις την γνωμη σας..περισσοτερο μελλον και αποκατασταση ποια απο τα δυο εχουν???καλυτερη σχολη ποια ειναι???ποιο ευρυ πεδιο ποιο ειναι??

εγω πιστευω ειναι καλυτερα να δηλωσεις παιδαγωγικο δημοτικης εκπαιδευσης!οχι οτι προβλεπεται καλυτερο μελλον απο τυς νηπιαγωγους αλλα πιστευω οτι ειναι σε καλυτερη μοιρα! παιδαγωγικο ιωαννινων το πιανεις σιγουρα παντως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaterlo

Νεοφερμένος

Ο vaterlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
εχω μπερδευτει παρα πολυ..εξ αρχης ειχα ως πρωτη επιλογη και μαλιστα πιστευα οτι δεν θα την πιασω νηπιαγωγων (αθηνα+θεσσαλονικη).οταν εγραψα ομως ημουν 80% σιγουρη οτι εχω γραψει γυρω στα 15.500 οποτε δεν περνουσα και το ειχα παρει αποφαση οτι περναω γιαννενα.τελικα εβγαλα 16.653 και πιανω νηπιαγωγων σε ολες τις πολεις.ομως τωρα μου εχουν μπει σκεψεις να δηλωσω πρωτα παιδαγωγικο δημοτικης εκπαιδευσης.αθηνα και σαλονικα δεν τα πιανω γιατι αποκλειεται να πεσουν τοσο οι βασεις.τωρα αυτο που με βασανιζει ειναι να δηλωσω πρωτα επαρχια δημοτικης εκπαιδευσης ή νηπιαγωγων αθηνα+σαλονικα που περναω???πειτε και εσεις την γνωμη σας..περισσοτερο μελλον και αποκατασταση ποια απο τα δυο εχουν???καλυτερη σχολη ποια ειναι???ποιο ευρυ πεδιο ποιο ειναι??


και τα δυο πλεον τα ιδια χαλια ειναι.. οποτε να πας σε αυτο που πιστευεις οτι σου αρεσει περισσοτερο.. εγω προσωπικα εχω φαει κολλημα απο το δημοτικο με το δασκαλιλικι οποτε θα βαλω πρωτα δημοτικης εκπαιδευσης αλλα οι καθηγητες μου μου εχουν πει οτι ως δασκαλα δεν εχω μελλον αντιθετα ως νηπιαγωγος υπαρχουν παρα πολλες πιθανοτητες να ανοιξει το επαγγελμα σε 4 χρονια που θα βγουμε εμεις και να γινει οπως ηταν οι δασκαλοι τα προηγουμενα χρονια.. :confused: το δικια σου ειναι η επιλογη και δικια σου ειναι η ζωη ;) γνωμη μου που την λεω σε ολους διαλεξε αυτο που ΘΕΣ πραγματικα γιατι σε 4 χρονια μπορει να ανατραπει πληρως η αγορα εργασιας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shadowinthedark

Νεοφερμένος

Η shadowinthedark αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Γεια σας παιδια :) επειδη μαλλον θα περασω ροδο προσχολικης αγωγης (αν πεσουν λιγο τα μορια),υπαρχει κανενας που μπορει να μου πει,πώς ειναι οι εστιες,η σχολη και γενικα το νησι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaterlo

Νεοφερμένος

Ο vaterlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Γεια σας παιδια :) επειδη μαλλον θα περασω ροδο προσχολικης αγωγης (αν πεσουν λιγο τα μορια),υπαρχει κανενας που μπορει να μου πει,πώς ειναι οι εστιες,η σχολη και γενικα το νησι;

και εγω αν πεσει το παιδαγ.δημοτικης 52 μορια εκει θα περασω... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shadowinthedark

Νεοφερμένος

Η shadowinthedark αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
και εγω αν πεσει το παιδαγ.δημοτικης 52 μορια εκει θα περασω... ;)
Σιγουρα θα πεσουν οσο θελεις μπορει και πολυ παραπανω ειδικα στη Ροδο πιστευω,γιατι ειναι αρκετα μακρια... Ξερεις τιποτα για το πανεπιστημιο εκει; Εννοω πώς ειναι κτλ. Εγω εχω ακουσει οτι ειναι λιγο παλιο το κτηριο(οχι οτι με νοιαζει το κτηριο απλα λεω τι εχω ακουσει...ναι... ειναι το μοναδικο πραγμα που ξερω για το συγκεκριμενο πανεπιστημιο...:/:) Αμα μαθειις τιποτα πες αν μπορεις ξερεις για εστιες, για το νησι γενικα κτλ... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaterlo

Νεοφερμένος

Ο vaterlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Σιγουρα θα πεσουν οσο θελεις μπορει και πολυ παραπανω ειδικα στη Ροδο πιστευω,γιατι ειναι αρκετα μακρια... Ξερεις τιποτα για το πανεπιστημιο εκει; Εννοω πώς ειναι κτλ. Εγω εχω ακουσει οτι ειναι λιγο παλιο το κτηριο(οχι οτι με νοιαζει το κτηριο απλα λεω τι εχω ακουσει...ναι... ειναι το μοναδικο πραγμα που ξερω για το συγκεκριμενο πανεπιστημιο...:/:) Αμα μαθειις τιποτα πες αν μπορεις ξερεις για εστιες, για το νησι γενικα κτλ... :)

Παιδιά πέρασε μία φίλη μου παιδαγωγικό ρόδου και περνάει τέλεια...!!! δεν είναι πολύ ακριβό νησί και μένει σε ξενοδοχείο και της βγαίνει πολύ φθηνά. :):) αν θέλεις τίποτα από παιδαγωγικό ρόδου, πληροφορίες για τη σχολή στείλε μου μήνυμα να σου πω...:)



εγω δε ξερω κατι για το νησι αλλα μου ειπε μερικα πραγματα η evio7larissa ... ρωτησε εκεινη ξερει να σου πει :P:P:P:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shadowinthedark

Νεοφερμένος

Η shadowinthedark αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
[/COLOR]


εγω δε ξερω κατι για το νησι αλλα μου ειπε μερικα πραγματα η evio7larissa ... ρωτησε εκεινη ξερει να σου πει :P:P:P:D:D:D

ευχαριστω πολυ:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.

shadowinthedark

Νεοφερμένος

Η shadowinthedark αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 27 μηνύματα.

vaterlo

Νεοφερμένος

Ο vaterlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 44 μηνύματα.

ninio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ninio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 129 μηνύματα.
εγω τελικα δηλωσα δασκαλα και νηπιαγωγος μονο αθηνας!!!! επειδη ηδη βρηκα δουλιτσα εδω αθηνα! θα το συνδιασω παραλληλα με σπουδες. και δεν θα ξοδευτω και καθολου! πολλοι λενε οτι το νηπιαγωγων θα "ανοιξει" καποια στιγμη...αντε να δουμε! 16.750 περιπου εχω αλλα ειμαι και ειδικη κατηγορια. θα δειξει...! μπορει να μην περασω σε κανενα απο τα 2...μετα εχω καβατζα αλλες σχολες αθηνων!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sokolatitsa

Νεοφερμένος

Η Sokolatitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Ερώτηση,έχει σχολή νηπιαγωγών στην Αθήνα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Ερώτηση,έχει σχολή νηπιαγωγών στην Αθήνα;

ΤΜΗΜΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ
Εθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών

Site : https://www.ecd.uoa.gr/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top