Αποτριχωμένη επίμαχη περιοχή: Ναι ή όχι;

Πως προτιμάτε την επίμαχη περιοχή;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 488)
  • Μου αρέσουν οι άνδρες και θέλω να είναι αποτριχωμένη η επίμαχη περιοχή

    Ψήφοι: 71 14.5%
  • Μου αρέσουν οι άνδρες και θέλω να ΜΗΝ είναι αποτριχωμένη η επίμαχη περιοχή

    Ψήφοι: 19 3.9%
  • Μου αρέσουν οι άνδρες και θέλω να είναι κάπως περιποιημένη η επίμαχη περιοχή

    Ψήφοι: 130 26.6%
  • Μου αρέσουν οι άνδρες και δεν με ενδιαφέρει όπως και να'ναι

    Ψήφοι: 18 3.7%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και θέλω να είναι αποτριχωμένη η επίμαχη περιοχή

    Ψήφοι: 166 34.0%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και θέλω να ΜΗΝ είναι αποτριχωμένη η επίμαχη περιοχή

    Ψήφοι: 12 2.5%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και θέλω να έχει κάποιο σχεδιάκι η επίμαχη περιοχή

    Ψήφοι: 48 9.8%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και δεν με ενδιαφέρει όπως και να'ναι

    Ψήφοι: 20 4.1%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και έχω φετίχ! Θέλω να είναι θάμνος! Scary movie στυλ! :P

    Ψήφοι: 4 0.8%

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Πολύ ρομαντικό! Το αποφάσισα! Θα σου κάτσω! :bleh: :bleh: :lol: :hehe: :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Nessa NetMonster:
Σκηνή από το μέλλον:

Αυτός: Αγάπη μου δεν ξέρεις πόσο χαίρομαι που επιτέλους θα ολοκληρώσουμε τη σχέση μας!

Εγώ: Στάσου, στάσου, μη βιάζεσαι... επειδή θέλω να έχω το κεφάλι μου ήσυχο...(ανοίγω την τσάντα μου)

Αυτός: Μην ανησυχείς, έχω εγ... μα... τι κάνεις εκεί αγάπη μου;!;!;!;

Εγώ: Περίμενε, ντε, μην ξεχάσω τίποτα... κόλλα, διαφάνεια, σκληρό μολύβι, σβήστρα, μαλακό μολύβι, χάρακας, τρίγωνο, διαβήτης, ραπιδογράφοι... πού είναι το κοπίδι ρε γμτ...

Αυτός: (κόκκαλο)

Εγώ: Λοιπόν, πρόσεξε να δεις, για να μη στραβώσει το πράμα στη μέση, θα μου κάνεις ένα σχεδιάγραμμα πώς ακριβώς θέλεις το... ναι, μην κοιτάς σα *****ς! Άκου να δεις. Οι μακριές τρίχες θα γίνουν με ραπιδογράφο 0.5. Οι κοντές τρίχες θα γίνουν με 0.35. Οι διαστάσεις θα μπουν με μολύβι - πρόσεχε ρε, δε θα τα ξαναπώ! Οι γραμμές των ποδιών και ο αφαλός θα γίνουν με 0.7. Θα κάνεις πρόοψη, κάτοψη, πλάγια όψη καθώς και μία τομή στην οποία θα φαίνεται εμφανώς το σημείο G! Tι κάθεσαι και με κοιτάς ντε, θα αρχίσεις καμιά ώρα; Πού πας, ρεεεεεεε!

Τύφλα να'χει ο Παπαμητούκας! :D


:worship: :worship: :worship:
Άλλη μια καμμένη ΗΜΜΥτισσα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Nessa NetMonster:
Σκηνή από το μέλλον:

Αυτός: Αγάπη μου δεν ξέρεις πόσο χαίρομαι που επιτέλους θα ολοκληρώσουμε τη σχέση μας!

Εγώ: Στάσου, στάσου, μη βιάζεσαι... επειδή θέλω να έχω το κεφάλι μου ήσυχο...(ανοίγω την τσάντα μου)

Αυτός: Μην ανησυχείς, έχω εγ... μα... τι κάνεις εκεί αγάπη μου;!;!;!;

Εγώ: Περίμενε, ντε, μην ξεχάσω τίποτα... κόλλα, διαφάνεια, σκληρό μολύβι, σβήστρα, μαλακό μολύβι, χάρακας, τρίγωνο, διαβήτης, ραπιδογράφοι... πού είναι το κοπίδι ρε γμτ...

Αυτός: (κόκκαλο)

Εγώ: Λοιπόν, πρόσεξε να δεις, για να μη στραβώσει το πράμα στη μέση, θα μου κάνεις ένα σχεδιάγραμμα πώς ακριβώς θέλεις το... ναι, μην κοιτάς σα *****ς! Άκου να δεις. Οι μακριές τρίχες θα γίνουν με ραπιδογράφο 0.5. Οι κοντές τρίχες θα γίνουν με 0.35. Οι διαστάσεις θα μπουν με μολύβι - πρόσεχε ρε, δε θα τα ξαναπώ! Οι γραμμές των ποδιών και ο αφαλός θα γίνουν με 0.7. Θα κάνεις πρόοψη, κάτοψη, πλάγια όψη καθώς και μία τομή στην οποία θα φαίνεται εμφανώς το σημείο G! Tι κάθεσαι και με κοιτάς ντε, θα αρχίσεις καμιά ώρα; Πού πας, ρεεεεεεε!

Τύφλα να'χει ο Παπαμητούκας! :D
Respect :worship:
Πως μου είχε ξεφύγει αυτό το ποστ! Κορυφή! (Όσοι δεν είστε ΗΜΜΥ μην παιδεύεστε, είναι καμμένο εσωτερικό αστείο. Αν δεν έχεις παρακολουθήσει παράδοση Παπαμητούκα χάνει το νόημα του το αστείο!) :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deluxe

Νεοφερμένος

Ο Deluxe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Εχω μια απορια. θελω να ξερω αν συμβαινει μονο σε εμενα ή και σε εσας. οταν ξυριζω το πεος μου και κυριως το οσχεο, τοτε μετα απο μια,δυο μερες οταν βγαινουν οι πρωτες τριχες, οταν ακουμπαω καπου αρχιζουν και πονανε πολυ..γινεται σε κανεναν αλλον; με τι πρεπει να ξυριζομαι;

Καινουριο μελος here.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Καταρχάς καλως ήρθες... Το θέμα που άνοιξες έγινε merge με αυτό το θέμα μιας και έχουν σχέδον όμοιο θέμα...
Εύχομαι η διαμονή σου στο e-steki να είναι ευχάριστη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
χμ, για φαγούρα θυμάμαι σίγουρα όταν με είχαν ξυρίσει μια φορά πριν με σφάξουν. για πόνο τώρα... περίεργη αίσθηση ίσως :hmm:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deluxe

Νεοφερμένος

Ο Deluxe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
οχι ακριβως πονο, αλλα τσιμπηματα.. ορισμενες φορες.. οχι απο μονο του. οταν καθομαι σε διαφορες στασεις ή οταν ακουμπαω το σλιπακι. δλδ σαν να πιεζονται οι τριχες προς τα μεσα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αποτρίχωση (όχι ξύρισμα) σκέφτηκες να κάνεις? Θα έχεις πολύ καλύτερο αποτέλεσμα, καθόλου τέτοια αλλά θα πονέσεις λίγο για να την κάνεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Deluxe:
οχι ακριβως πονο, αλλα τσιμπηματα.. ορισμενες φορες.. οχι απο μονο του. οταν καθομαι σε διαφορες στασεις ή οταν ακουμπαω το σλιπακι. δλδ σαν να πιεζονται οι τριχες προς τα μεσα..

αυτό ναι. ε, μην ξυρίζεσαι ρε αδερφέ ;). εγώ τα γένεια μου βαριέμαι να περιλάβω καλά καλά, για εκεί ούτε λόγος :D.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deluxe

Νεοφερμένος

Ο Deluxe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
κατι κρεμες που υπαρχουν που μειωνει την τριχοφυϊα, οπως αυτες τις ROC, λενε τιποτα; γιατι τωρα θα μεγαλωσουν ακομα περισσοτερο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Μπααα, πρέπει να τις χρησιμοποιείς πολύ τακτικά και για μεγάλο διάστημα για να δεις αποτέλεσμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deluxe

Νεοφερμένος

Ο Deluxe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
αποτριχωση σε εκεινο το σημειο ειναι θανατος απο μερια πονου! εδω με το ξυραφι που το εκανα απαλα και αριχσε να τρεχει αιμα!! εχει δοκιμασει κανενας καποια κρεμα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Deluxe:
αποτριχωση σε εκεινο το σημειο ειναι θανατος απο μερια πονου! εδω με το ξυραφι που το εκανα απαλα και αριχσε να τρεχει αιμα!! εχει δοκιμασει κανενας καποια κρεμα;
Ναι αλλά σκέψου ότι μετά θα είναι απαλό σαν δέρμα μωρόυ και για πολύ μεγαλύτερο διάστημα! Στο κάτω κάτω μπορείς να αποτριχώνεις τα σημεία που δεν πονάνε ανυπόφορα και τα υπόλοιπα μόνο να ξυρίζεις.
Όσον αφορά τις κρέμες, πρέπει να μην έχεις και πολύ ευαίσθητο δέρμα αλλιώς θα στο ερεθίσουν και δεν είναι ότι καλύτερο, trust me! Επίσης σε τόσο χοντρές τρίχες πρέπει να το κάνεις 2-3 φορές για να στις κόψει καλά και σαν να μην έφταναν όλα αυτά δεν έχει και μεγάλη διαφορά απο το ξυράφι!

ΥΓ: Αλήθεια γιατί τόση πρεμούρα βρε με το ξύρισμα εκεί? Εγώ το βρίσκω άκρως αντιαισθητικό να μην έχει ο άντρας τρίχες εκεί αλλα ντάξ, υπάρχουν και γυναίκες που τους αρέσει :blink:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

susceptible

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο susceptible αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 139 μηνύματα.
να ρωτήσω μήπως υπάρχει κανένα τοπικό αναισθητικό για όταν κανεις αποτρίχωση??φέτος στην κατασκήνωση άκουσα κάτι τέτοιο...ισχύει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kostakiss:
να ρωτήσω μήπως υπάρχει κανένα τοπικό αναισθητικό για όταν κανεις αποτρίχωση??φέτος στην κατασκήνωση άκουσα κάτι τέτοιο...ισχύει?
Χμμμ εγώ ξέρω οτι μπορείς να αγοράσεις σπρέι ξυλοκαίνης το οποίο το χρησιμοποιουν κανονικά οι οδοντίατροι όταν δεν χρειάζεσαι τόση αναισθησία ώστε να κάνουν ένεση ή για αν μην σε πονέσει η ένεση. Ωστόσο μην νομίζεις οτι κάνει και πολλά (ναι το έχω δοκιμάσει :P ). Αν βρείς κάτι άλλο πες μου οπωσδήποτε!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

susceptible

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο susceptible αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 139 μηνύματα.
ελπίζω να υπάρχει κάτι τέτοιο..θα μας λύσει τα χερια..γενικά για την αποτρίχωση μιλάω..που μπορώ να ψάξω??στα hondos center μήπως?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deluxe

Νεοφερμένος

Ο Deluxe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
η αποτριχωση που λεω αναφερεται στο οσχεο, οποτε και δεν υποφερεται! καν δεν το σκεφτομαι τι εχει να γινει.. δεν μπορω τις τριχες εκει παντως. ειναι πολυ ενοχλητικες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kostakiss:
ελπίζω να υπάρχει κάτι τέτοιο..θα μας λύσει τα χερια..γενικά για την αποτρίχωση μιλάω..που μπορώ να ψάξω??στα hondos center μήπως?
Εγώ δεν μπορείς να φανταστείς πόσα χρόνια παρακαλάω να υπάρχει κάτι τέτοιο! Σκέψου εμείς οι γυναίκες πόσα έχουμε να αποτριχώσουμε παραπάνω!!
Πάντως στα Hondos δεν νομίζω να υπάρχει κάτι τέτοιο, μπορεί να μην είμαι απο αυτές που περνάνε όλη τους τη μέρα εκεί αλλά μια φορά περισσότερες φορές απο σένα νομίζω πως έχω πάει ;)
Ε θα το είχα δει δεν μπορεί!!
Ψάξε καλύτερα σε φαρμακεία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Puff_Daddy

Νεοφερμένος

Ο Puff_Daddy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Θα είμαι απόλυτος:

Άντρας και ξυρισμένος σε οποιοδήποτε μέλος του σώματος (πόδια, πλάτη, γεννητικά όργανα, μασχάλες - έχω δει άτομα να ξυρίζουν μερικά/όλα από αυτά) είναι α-π-α-ρ-α-δ-ε-κ-τ-ο.

Ο άντρας πρέπει να έχει τρίχες. Και σε όλο το σώμα. όχι υπερβολές, αλλά όσο περισσότερες τόσο το καλύτερο. Ξυρισμένος άντρας == κάτι δεν πάει καλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Puff_Daddy:
Θα είμαι απόλυτος:

Άντρας και ξυρισμένος σε οποιοδήποτε μέλος του σώματος (πόδια, πλάτη, γεννητικά όργανα, μασχάλες - έχω δει άτομα να ξυρίζουν μερικά/όλα από αυτά) είναι α-π-α-ρ-α-δ-ε-κ-τ-ο.

Ο άντρας πρέπει να έχει τρίχες. Και σε όλο το σώμα. όχι υπερβολές, αλλά όσο περισσότερες τόσο το καλύτερο. Ξυρισμένος άντρας == κάτι δεν πάει καλά.
Κοίτα να δεις κι εμένα δεν μου αρέσει να μην έχει καθόλου τρίχες αλλά όχι και όσο περισσότερες τόσο το καλύτερο! Απ'οσο ξέρω υποτίθεται οτι ψάχνουμε ανθρώπους για να κάνουμε σχέση, όχι αρκούδες. Οι αρκούδες αν θέλουν να παραμείνουν αρκούδες και τους αρέσει να πάνε με ομοια τους άτομα. Απ'οσο ξέρω δεν επιτελεί καμιά γυναίκα κοινωνικό έργο. Αν είναι κάποιος σαν αρκούδα απλώς θα μείνει μόνος να καμαρώνει το δασύτριχό στερνο του. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top