Πόσες ώρες μαθήματος κάνετε την εβδομάδα

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Πέρυσι, μέχρι τέλη Δεκεμβρίου, που έδωσα τα γαλλικά, είχα
3 ώρες Μαθηματικά Κατ.
2 ώρες Άλγεβρα
1 ώρα Γεωμετρία
1 ώρα Χημεία Κατ.
1 ώρα φυσίκή Κατ.
1 ώρα φυσική γεν.

και 4 ώρες γαλλικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sonia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η sonia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 209 μηνύματα.
:thanks:
Υποκλίνομαι......
Εγώ το λέω πως συναντώ παιδιά που τελικά εργάζονται περισσότερο κι από εμενα!!! Το βλέπω και στους μαθητές μου.
Τι να πω;
Θαρρος, υπομονή, περαστικό ειναι.... 2,3 χρονια επενδύσεων για να μην δουλεύετε έτσι σε όλη σας τη ζωη.
Καλή δυναμη πάντως :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Οι μαθητές που είναι τοσο σκληρα εργαζομενοι.
Ενα καλοκαιρι δεν ευχαριστηθηκα παντως.Το μισο μου καλοκαιρι το περασα σε φροντιστηρια Μαθηματικων.Και τωρα ουτε Χριστουγεννα ουτε Πασχα μάλλον βλεπω να ευχαριστιεμαι γιατι θα κανουμε και εξτρα Αγγλικα και εξτρα Μαθηματικα.
Απορω πως δεν μας λασκαρει καμια βιδα απο τα τοσα φροντιστηρια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σοφιστής

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 779 μηνύματα.
εγώ είμαι Advanced Cambridge(CAE) και θα κάνω 6 ώρες(2 ώρες επί 3 μέρες την εβδομάδα). επίσης θα κάνω γαλλικά για το Β2(Sorbonne) 5 ώρες, 3 ώρες μαθηματικά, 2 φυσική και 1 χημεία..........:) όλα ιδιαίτερα φυσικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

A propos

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,664 μηνύματα.
3 - 5 ώρες την εβδομάδα ανά γλώσσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1994kc

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 1994kc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 862 μηνύματα.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
Εγώ κάνω 1 ώρα φυσική,1 ώρα χημεία,2 ώρες μαθηματικά κ 6 ώρες αγγλικά(Γ1).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g@ngster95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 376 μηνύματα.
θα παω για 3η γυμνασιου και κανω:
2 ωρες αρχαια
4 ωρες μαθηματικα
2 ωρες φυσικη
5 ωρες αγγλικα
2 ωρες γερμανικα
5 ωρες ζωγραφικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
20 ωρες την βδομαδα?!
Εγω που θα παω και Α'Λυκειου εχω πολυ λιγοτερες!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g@ngster95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 376 μηνύματα.
20 ωρες την βδομαδα?!
Εγω που θα παω και Α'Λυκειου εχω πολυ λιγοτερες!:)
αμαν! το ξεχασα! και 2 ωρες γερμανικα!!!!
:D χιχιχιχι! το ξερω ειναι πολλες! αλλα ανταμηβομαι καθε χρονο....οποτε ειμαι ενταξει!
-----------------------------------------
η ζωγραφικη και η φυσικη προστεθηκε φετος περισυ δεν εκανα.....
βασικα φυσικη μπορει να μην κανω γιατι ειναι πολλα ολα αυτα και βοβαμε οτι θα τα φτυσω φετος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EleNouzZz

Νεοφερμένος

Η EleNouzZz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 118 μηνύματα.
Λοιπόν εγώ θα πάω β λυκεου και θα κανω
5 ωρες για τ μαθηματα της κατευθυνσης μου
και 6 ωρες γαλλικα c2
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top