Τμήμα Κοινωνικής Εργασίας

kgkolfis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kgkolfis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
γνωρίζει κανείς τι ακριβώς κάνει ένας απόφοιτος του συγκεκριμένου τμήματος? υπάρχει επαγγελματική αποκατάσταση??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
Το συγκεκριμενο topic σχετιζεται αποκλειστικα με την ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΕΡΓΑΣΙΑ (οπως αλλωστε ειναι φανερο απο τον τιτλο!).Εχει σαν στοχο να ενημερωσει σχετικα με τα τμηματα κοινωνικης εργασιας που υπαρχουν στη χωρα μας!Τα ΤΕΙ Αθηνας,Πατρας,Ηρακλειου και το ΔΠΘ Κοινωνικη Διοικηση (με κατευθυνση την κοινωνικη εργασια) προσφερουν προπτυχιακες σπουδες!Βασικα μαθηματα που διδασκονται στις σχολες αυτες ειναι:η Κοινωνιολογια,Ψυχολογια,Φιλοσοφια,Στοιχεια Οικονομικης,Δικαιο κ.α.
Η Κοινωνική Εργασία ανήκει στις Κοινωνικές επιστήμες και πρόκειται για μια κατ'εξοχήν εφαρμοσμένη επιστήμη.Το θεωρητικό της υπόβαθρο βρίσκεται στην φιλοσοφία,την ιατρική,την ψυχολογία,την κοινωνιολογία,την κοινωνική ανθρωπολογία,την κοινωνική πολιτική,το δίκαιο και την οικονομία.Η Κοινωνική Εργασία πρωτοεμφανίστηκε εξαιτίας της ανάγκης αντιμετώπισης των προβλημάτων επιβίωσης που αντιμετώπιζαν άτομα και ομάδες εξαιτίας πολέμων,οικολογικών καταστροφών,αστικοποίησης,εκβιομηχάνισης.Οι κοινωνικοί λειτουργοί ασχολούνται με τα κοινωνικά προβλήματα, τις αιτίες τους, τις λύσεις τους καθώς και με τις επιδράσεις τους στους ανθρώπους. Εργάζονται με ατομικές περιπτώσεις, με οικογένειες, με ομάδες, με οργανισμούς και με κοινότητες. Η Κοινωνική Εργασία είναι το επάγγελμα που επιφορτίζεται με την εξασφάλιση της κοινωνικής δικαιοσύνης, την βελτίωση της ποιότητας ζωής, καθώς και στην ανάπτυξη των δυνατοτήτων του κάθε ατόμου, της κάθε ομάδας και της κάθε κοινότητας στην κοινωνία ξεχωριστά και προσεγγίζει το άτομο μέσα στο φυσικό και κοινωνικό του περιβάλλον μέσω της αλληλεπίδρασης που υπάρχει μεταξύ τους και αναπτύσσει παρεμβάσεις για την πρόληψη και την επίλυση των προβλημάτων που δημιουργούνται εξαιτίας αυτής ακριβώς της αλληλεπίδρασης.
(πηγη:Βικιπαιδεια)

Επαγγελματικές προοπτικές: Οι πτυχιούχοι μπορούν να καλύψουν θέσεις εργασίας σε τομείς ανάλογους με τις σπουδές και την εξειδίκευσή τους.
Για την άσκηση του επαγγέλματος είναι απαραίτητη η άδεια που χορηγείται από το Υπουργείο Υγείας & Πρόνοιας.
Οι τομείς απασχόλησης των Κοινωνικών Λειτουργών στη χώρα μας είναι:
Κοινωνικής Πρόνοιας
Υγείας - Ψυχικής Υγείας
Εκπαίδευσης και Ειδικής Αγωγής
Κοινωνικής Ασφάλισης
Επαγγελματικού Προσανατολισμού και Απασχόλησης
Πρόληψης και αντιμετώπισης εγκληματικότητας
Κοινοτικής Οργάνωσης και Ανάπτυξης
Κοινωνικών Υπηρεσιών στις Ένοπλες Δυνάμεις και Υπηρεσίες του Υπουργείου Δημοσίας Τάξης.

Μέλλον:
Το επάγγελμα του κοινωνικού λειτουργού ταξινομείται στα επαγγέλματα με θετικές προοπτικές για τα επόμενα χρόνια. Είναι ένα επάγγελμα καθιερωμένο με παράδοση, νομοθετική κατοχύρωση και θεσμοθετημένες θέσεις εργασίας. Οι απόφοιτοι σχολών Κοινωνικής Εργασίας, έχουν αρκετές επαγγελματικές διεξόδους παρά τη συρρίκνωση του κράτους πρόνοιας. Η ανάπτυξη νέων προγραμμάτων κοινωνικής πολιτικής, έχει ενισχύσει την απασχόληση του κλάδου και συντηρείται η αισιοδοξία για τις προοπτικές του στο μέλλον.
Οι αμοιβές εξαρτώνται από το είδος της εργασιακής σχέσης, αλλά οι περισσότεροι εργάζονται με σχέση εξαρτημένης εργασίας σε δημόσιους φορείς και ιδρύματα. Ορισμένοι εργάζονται σε επιχειρήσεις ή ως ελεύθεροι επαγγελματίες ή ως εκπαιδευτικοί.

Ιδιαίτερα προσωπικά χαρακτηριστικά και Ικανότητες:
Ο κοινωνικός λειτουργός πρέπει να διακρίνεται από υπευθυνότητα, ευσυνειδησία και αγάπη για τον άνθρωπο. Χρειάζεται να μπορεί να κατανοεί το πρόβλημα του ατόμου και να είναι σε θέση να κρίνει και να ενεργεί χωρίς προκατάληψη. Επειδή η εργασία του έχει να κάνει με την εξυπηρέτηση ανθρώπων που συνήθως αντιμετωπίζουν προβλήματα, πρέπει να έχει υπομονή, θέληση και κατανόηση. Η απόκτηση δεξιοτήτων συμβουλευτικής και η διαρκής ενημέρωση σε θέματα κοινωνικής πολιτικής, όπως και σε νομικά ζητήματα, θεωρούνται απαραίτητα εφόδια για τον επαγγελματία κοινωνικό λειτουργό. Τέλος, πρέπει να διαθέτει σωματική και ψυχική αντοχή.

Οσοι δεν διαθετουν τα παραπανω χαρακτηριστικα καλο θα ηταν να μια επιλεξουν το συγκεκριμενο <<επαγγελμα>>και να αφησουν χωρο σε αυτους που πραγματικα αγαπουν την κοινωνικη εργασια:D:inlove:!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
ΚΑΤΑΤΑΚΤΗΡΙΕΣ.







Οι πτυχιούχοι του τμήματος Κοινωνικής Εργασίας μπορούν να κατατάσσονται στα ακόλουθα τμήματα:
  • Πληροφορικής Παν. Πειραιώς,
  • Πολιτικής Επιστήμης & Δημόσιας Διοίκησης Παν.Αθηνών,
  • ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΟΥ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ.
  • Δημόσιας Διοίκησης Παντείου Παν.
  • Οικονομικής & Περιφερειακής Ανάπτυξης Παντείου Παν.
  • Κοινωνιολογίας Πανεπιστημίων: Παντείου, Κρήτης
  • Κοινωνικής Πολιτικής & Κοινωνικής Ανθρωπολογίας Παντείου Παν.
  • Κοινωνικής Διοίκησης Παν. Θράκης
  • Κοινωνικής Ανθρωπολογίας & Ιστορίας Παν. Αιγαίου
  • Διεθνών & Ευρωπαϊκών Σπουδών Παντείου Παν.
  • Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων Πανεπιστημίων: Οικονομικού Παν. Αθηνών, Πειραιώς, Μακεδονίας
  • Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Επιστημών του Οικονομικού Παν. Αθηνών
  • Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας Οικονομικού Παν. Αθηνών
  • Στατιστικής & Ασφαλιστικής Επιστήμης Παν. Πειραιώς
  • Χρηματοοικονομικής & Τραπεζικής Διοικητικής Παν.Πειραιώς
  • Βιομηχανικής Διοίκησης & Τεχνολογίας Παν. Πειραιώς
  • Ναυτιλιακών Σπουδών Παν. Πειραιώς
  • Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών & Πολιτικών Σπουδών Παν. Μακεδονίας
  • Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής Παν. Μακεδονίας
  • Διοίκησης Επιχειρήσεων Παν. Αιγαίου
  • Οικονομικής Επιστήμης Πανεπιστημίων: Οικονομικού Παν. Αθηνών, Αθηνών, Πειραιώς, Θεσσαλονίκης, Κρήτης, Μακεδονίας, Πατρών
  • Φιλολογίας
  • Ιστορίας Ιονίου Παν.
  • Ιστορίας-Αρχαιολογίας των Φιλοσοφικών Σχολών
  • Φιλοσοφίας, Παιδαγωγικής, Ψυχολογίας των Φιλοσοφικών Σχολών
  • Ψυχολογίας Πανεπιστημίων: Κρήτης, Παντείου, Θεσσαλονίκης
  • Θεολογίας Παν. Θεσσαλονίκης
  • Ποιμαντικής & Κοινωνικής Θεολογίας Παν. Θεσσαλονίκης
  • Κοινωνικής Θεολογίας Παν. Αθηνών

  • Παιδαγωγικά Δημοτικής Εκπαίδευσης
  • Επιστήμης Αθλητισμού & Φυσικής Αγωγής
  • Εφαρμοσμένης Πληροφορικής Παν. Μακεδονίας
  • Γερμανικής Γλώσσας & Φιλολογίας Παν. Αθηνών
  • Εκπ/σης & Αγωγής στην Προσχ. Ηλικία Αθηνών, Επισ/μών Προσ/κής Αγωγής & Εκπ/σης Θεσσαλονίκης, Επισ/μών Προσ/κής Αγωγής & του Εκπ/κού Σχεδ/σμού Αιγαίου, Παιδ/κό Προσχ. Εκπ/σης Θεσσαλίας, Κρήτης, Επισ/μών Εκπ/σης στην Προσχ. Ηλικία Θράκης, Παιδαγωγικά Νηπιαγωγών Ιωαννίνων, Πάτρας,Θεσσαλονίκης (Φλώρινα)
    [*]Φιλοσοφίας & Παιδαγωγικής Παν. Θεσσαλονίκης
    [*]Επικοινωνίας Μέσων & Πολιτισμού Παντείου Παν., Δημοσιογραφίας & Μ.Μ.Ε. Θεσσαλονίκη
    [*]Πολιτικής Επιστήμης & Ιστορίας Παντείου Παν.
    [*]Εκπαιδευτικής & Κοινωνικής Πολιτικής Παν. Μακεδονίας
Ενώ δεν δύνανται να καταταχθούν στα τμήματα:
  • Στατιστικής Οικονομικού Παν. Αθηνών
  • Πληροφορικής Οικονομικού Παν. Αθηνών

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

sweety<3

Νεοφερμένος

Η sweety<3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
φετος περασα εκει... ο αποφοιτος απο οτι ξερω ειναι κοινονικος λειτουργος που μπορει να εργαστει σε πολλα μερη πιστευω οτι σε 4 χρονια δηλ. μεχρι να αποφοιτησουμε θα εχει πολυ καλη αποκατασταση αμα σου αρεσει παντως θα τα καταφερεις...........

μπραβο κ εγω περασα στο τει κοιν. εργασιας στη πατρα!!!!!!!! ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ, ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΕ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΕΣ ΤΟΥ ΠΡΟΟΠΤΙΚΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
μπραβο κ εγω περασα στο τει κοιν. εργασιας στη πατρα!!!!!!!! ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ, ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΕ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΕΣ ΤΟΥ ΠΡΟΟΠΤΙΚΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!

Συγχαρητήρια!!!Καλή σταδιοδρομία.:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ChazyChaz

Νεοφερμένος

Ο ChazyChaz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
να ρωτησω κατι?
Περασα και γω κοιν.εργασια στο ηρακλειο και λεει πως ξεκιναμε 2ο εξαμηνο....Μπορειτε να με διαφωτισεται περι αυτου?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sweety<3

Νεοφερμένος

Η sweety<3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
να ρωτησω κατι?
Περασα και γω κοιν.εργασια στο ηρακλειο και λεει πως ξεκιναμε 2ο εξαμηνο....Μπορειτε να με διαφωτισεται περι αυτου?!
και εγω β' εξαμηνο αλλα στη πατρα.. κοιτα απλα υπηρχαν ατομα με υψηλοτερη βαθμολογια απο εμας και τους βαλαν στο α' εξαμηνο. Αυτο γινεται γιατι δε μπορουν να χωρεσουν ολοι μαζι επισεις λογω εργαστηριων που εχουν τα ΤΕΙ. Απλα θα τελειωσουμε ενα εξαμηνο μετα τιποτα παραπανω!!!!! καλη επιτυχια!!!!!!!!!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lucky

Νεοφερμένος

Η lucky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
κι εγω περασα β εξαμηνο στην κρητη!!!σχετικα με τις εγγραφες πηρα τηλεφωνο στη σχολη...και απο ο,τι ελεγε το μηνυμα μπορουμε να γραφτουμε ειτε απο τις 16 σεπτεμβριου μεχρι το τελος του μηνα(δεν θυμαμαι ποτε ακριβως αλλα σιγουρα απο 16) ειτε το τελευταιο δεκαημερο του αυγουστου. σε αυτη τη σελιδα https://www.teicrete.gr/tei/el/nea/anakoinwseis/55055.pdf εχει ολες τις πληροφοριες!! να ρωτησω κατι αλλο βρε παιδια...εσεις ολοι που περασατε β εξαμηνο ποτε θα αρχισετε να ψαχνετε σπιτι???και ποτε αραγε θα αρχισουν τα μαθηματα??:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sweety<3

Νεοφερμένος

Η sweety<3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
κι εγω περασα β εξαμηνο στην κρητη!!!σχετικα με τις εγγραφες πηρα τηλεφωνο στη σχολη...και απο ο,τι ελεγε το μηνυμα μπορουμε να γραφτουμε ειτε απο τις 16 σεπτεμβριου μεχρι το τελος του μηνα(δεν θυμαμαι ποτε ακριβως αλλα σιγουρα απο 16) ειτε το τελευταιο δεκαημερο του αυγουστου. σε αυτη τη σελιδα https://www.teicrete.gr/tei/el/nea/anakoinwseis/55055.pdf εχει ολες τις πληροφοριες!! να ρωτησω κατι αλλο βρε παιδια...εσεις ολοι που περασατε β εξαμηνο ποτε θα αρχισετε να ψαχνετε σπιτι???και ποτε αραγε θα αρχισουν τα μαθηματα??:)
γειααααααα συγχαρητηρια και εγω περασα 2ο εξαμηνο στην κοιν. εργασια ς αλλα πατρας!!!!! δεν εχω βρει κανενα απο πατρα σ αυτο το τμημ αακομα
κοιτα εγω χριστουγεννα θα παω να βρω και θα το κλεισω κατι θα υπαρχει!!!!!!!!! και θα παω να μεινω τελη ιανουαριου!!!!!! τα μαθηματα φεβρουαριο αρχιζουν αρχες η' μεσα νομιζω δν ξερω κιολας!!!!!Παντως θα παω να γραφτω την αλλη εβδομαδα!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lucky

Νεοφερμένος

Η lucky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
σ'ευχαριστω συγχαρητηρια &σε εσενα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!&εγω σκεφτομαι τα χριστουγεννα να κατεβω!!!!!πρεπει να ειναι πολυ ωραια σχολη!!!!ειδα τα μαθηματααααα....και ειναι ολα ψυχολογιαα:):):)τελειαα!!!!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Annamaria

Νεοφερμένος

Η Annamaria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Παιδιά εγώ πέρασα Πάτρα κοινωνική εργασία πέρυσι, ήμουν και εγώ δεύτερο εξάμηνο.
Πήγα και βρήκα σπιτι τον Ιανουάριο μετά τις γιορτές.
Υπάρχουν πάρα πολλά σπίτια μην ακούσετε να σας λένε ότι δε θα βρείτε.
Τα μαθήματα είναι ωραία αλλά για να σας πω την αλήθεια η κοινωνιολογία δε μου αρέσει και πολύ.
Ίσως να δυσκολευτείτε λιγάκι στο τηλέφωνο γιατί δεν προλαβαίνει ο ΟΤΕ τις γραμμές, αλλά και πάλι από internet όπου και να πάτε θα πιάσετε ασύρματο τουλάχιστον στην αρχή.
Η περιοχή που είναι τα ΑΤΕΙ λέγεται Κουκούλι.
Έχει πολλά μαγαζιά πάντα γεμάτα από φοιτητόκοσμο.
Εύχομαι σε όλους σας καλή αρχή και να θυμάστε πως αυτό που διαλέξαμε έχει μέλλον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koroni

Νεοφερμένος

Ο koroni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Γεια σας παιδια κι εγω εχω περασει στην κοινωνικη εργασια της Αθηνας....υπαρχει μηπως καποιος παλαιοτεος σπουδαστης που να εχει κανει την εργασια στη ΣΥΓΓΡΑΦΗ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗΣ ΜΕΛΕΤΗΣ ΚΑΙ ΒΙΒΛΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΕΡΕΥΝΑ ετσι ωστε να μου τη στειλει και να εχω ενα οδηγο για το πως τελος παντων θα την κανω. Εννοειται πως δε θα την αντιγραψω καθως ολες απο τον ιδιο καθηγητη περνανε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
Γεια σας παιδια κι εγω εχω περασει στην κοινωνικη εργασια της Αθηνας....υπαρχει μηπως καποιος παλαιοτεος σπουδαστης που να εχει κανει την εργασια στη ΣΥΓΓΡΑΦΗ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗΣ ΜΕΛΕΤΗΣ ΚΑΙ ΒΙΒΛΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΕΡΕΥΝΑ ετσι ωστε να μου τη στειλει και να εχω ενα οδηγο για το πως τελος παντων θα την κανω. Εννοειται πως δε θα την αντιγραψω καθως ολες απο τον ιδιο καθηγητη περνανε.

Δυστυχώς, δεν μπορώ να βοηθήσω:(

Αλήθεια πως σου φαίνεται η σχολή;; Είμαι β εξάμηνο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koroni

Νεοφερμένος

Ο koroni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Η σχολη ειναι αρκετα ενδιαφερουσα και το πιο ενδιαφερον κομματι της ειναι οτι κανουμε πρακτικη απο το τεταρτο κιολας εξαμηνο.......μοναδικο πλεονεκτημα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
Η σχολη ειναι αρκετα ενδιαφερουσα και το πιο ενδιαφερον κομματι της ειναι οτι κανουμε πρακτικη απο το τεταρτο κιολας εξαμηνο.......μοναδικο πλεονεκτημα!!!!

Ωραία:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Εγω το χρωσταω και αν και το δηλωσα ουτε αυτο το εξαμηνο θα το δωσω...:fss:
Ποιον καθηγητη εχεις;
Αν κανεις με τον Μπουρλιασκο το καλο ειναι οτι φετος εδωσε ενα πακετο με αναλυτικες σημειωσεις ενω περσι κρατουσαμε εμεις στα τετραδια...
Δεν θελω να σε αγχωσω αλλα αν δεν εχεις ασχοληθει ηδη, ειναι δυσκολο να προλαβεις...11 Δεκεμβριου ειναι αν δεν κανω λαθος η προθεσμια
----------------------------------------------------
https://koinonikiergasia.forumotion.net/forum.htm

Εφτιαξα ενα φορουμ για την κοινωνικη εργασια (κυριως για τους φοιτητες)
Εχω ανεβασει και υλη για καποια μαθηματα..
Οποιος θελει ας το δει :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

sweety<3

Νεοφερμένος

Η sweety<3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
παιδια, γνωριζει κανεις ποτε θα αρχισει το Β' εξαμηνο??????? Ελπιζω μν παει Μαρτιο..!!!!!!
-----------------------------------------
ααααα για την Πατραααααααα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Λογικα αρχες Μαρτιου ...
Εμεις 8-3 αρα κι εσεις καπου εκει γυρω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sweety<3

Νεοφερμένος

Η sweety<3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
ναι ε??? οχι Φεβρουαριο??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SWEET HEART

Νεοφερμένος

Η SWEET HEART αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Εμείς ξεκινάμε 1 Μαρτίου(Ηράκλειο)...!!!:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top