Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Αγαπαααααααωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω:redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Είμαι 22 και δεν έχω ακόμα ξεκαθαρίσει τι θέλω να κάνω στη ζωή μου... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Είμαι 24.5 κι ακόμα δεν έχω καταλάβει τι και πού και με ποιον θέλω να κάνω στη ζωή μου... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Καλε, cool!!!!! Νιατα ειμαστε ακομα! Αν ειχατε αποφασισει απο τωρα τι θελετε να κανετε, ολα θα ηταν βαρεταααααααααααααααα!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Α...να σας πω...δεν θα με αγχώσετε όλες εσείς στα 23 μου για το τι, με ποιον και πότε θα κάνω κάτι με κάποιον στην ζωή μου... αρκετά άγχη έχω...όχι και αυτό βρε τσούπρες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Για αλλη μια φορα, ειμαι στην κοσμαααααααααααααρα μου :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Για αλλη μια φορα, ειμαι στην κοσμαααααααααααααρα μου :hehe:
Κι εγώωωωωωωωωωωωωωωωωω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Καλέ, πότε θα παντρευτούμε;; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Έεετσι... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Α...να σας πω...Βγήκα με συνάδελφο σήμερα (γυναίκα) και συζητούσαμε για γάμους, παιδιά κλπ κλπ ....σας παρακαλώ...προσπαθώ να ηρεμίσω η γυναίκα...Μην ξύνεται πληγές :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Γιατί καλέ, σας πήραν τα χρόνια στα 23 σας;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Παλι χαλια η διαθεση μου γαμωτο..........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Γιατί καλέ, σας πήραν τα χρόνια στα 23 σας;;;

μεταξύ μας η συνάδελφος ειναι 26....Είμαι το μικρότερο πάντα :P Όχι δεν μας πήραν τα χρόνια αλλα πάντα εκεί με αυτή την κοπέλα καταλήγουμε...στους γάμους και τα πανυγήρια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Γιατί, αυτήν την πήραν καλέ;;; :P
io-io, μη μασάαας... πάω κι εγώ στο κρεβάτι μου, να σκεφτώ χωρίς πληκτρολόγιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Όχι αλλά δεν λέει να το καταλάβει :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
:happy: :look: Χαλαρώωωωννωωωω!!!! Ηρεμίιιιιααα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
εγω τωρα γιατι εγραψα κατεβατο και δεν εμφανιστηκε?
καλα, ξαναμαναγραφω.:mad:

επαθα σοκ τις προαλλες...
πηγα ξανα, μετα απο 8 μηνες περιπου στη σχολη μου... ορκιζοταν η φιλη μου και μαζι της ολο το τυπικο ετος, ολοι οι γνωστοι μου. ειδα ξανα ολες τις φατσες... και φατσουλες!
και εκει ηρθε το σοκ, στις φατσουλες..
που, οι μισες φατσες, κραταγαν και απο μια φατσουλα, μολις γενημμενη, στην αγκαλια τους!

οχι ρε παιδια, ποτε το κανατε το μωρο, ποτε γκαστρωθηκατε, ποτε το γεννησατε, τι ειναι αυτα?:confused:
εντωμεταξυ, οι περισσοτερες κοπελες στην ηλικια μου...
τα μωρακια αξιολατρευτα (γουτσου γουτσου!) αλλα εγω να ειμαι με ενα παγωμενο χαμογελο και να μη ξερω τι να σκεφτω και τι να νιωσω...:hmm:


ελα Ζωη, σε περιμενω στη γωνια... εγω θα σε αλλαξω, να το ξερεις, δε σε αντεχω αλλο...
θα το δεις!
το Γεναρη, θα το δεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
«Μεταλλική» μυρωδιά





Οι επιστήμονες ανακάλυψαν τον λόγο για τον οποίο αφού αγγίξουμε κάποια μεταλλική επιφάνεια ή τα νομίσματα μένει πάνω μας αυτή η παράξενη «μεταλλική» μυρωδιά.
Η νέα έρευνα αποκάλυψε ότι η μυρωδιά αυτή του μετάλλου, δημιουργείται από την έκχυση κάποιων ελαίων από το δέρμα μας αφού έρθουμε σε επαφή με το αντικείμενο.
«Το γεγονός της όσφρησης του μετάλλου στην πραγματικότητα είναι μια ψευδαίσθηση», λέει ο Dietmar Glindemann από το πανεπιστήμιο Leipzig της Γερμανίας.
Σε ένα πείραμα, επτά άτομα ανέφεραν ότι μετά από την επαφή τους με μέταλλο, τα χέρια τους είχαν αποκτήσει αυτή τη χαρακτηριστική μυρωδιά. Οι ερευνητές πήραν αέριο δείγμα από το δέρμα των εθελοντών και εντόπισαν την μυρωδιά σε ένα οργανικό μόριο που σχηματίζεται όταν απελευθερώνονται συγκεκριμένα έλαια από το ανθρώπινο σώμα.


well, δεν ειναι σκεψη απο μονο του
...αλλα το παραπανω με ΕΒΑΛΕ σε πολλες...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Φύγε, άτιμο 2006 και μην ξανάρθεις.. :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top