Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Τί έγινε, ξεκινήσαμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
[off topic on] Φοβερούς κάνατε τους όρους! [off topic off]

Συνεχιστε :popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Επειδή αύριο δεν ξέρω αν θα προλάβω να μπω μέχρι της 8,ψηφίζω από τώρα τη σταθερή αξία μου για τον πρώτο γύρο κάθε παιχνιδιού Phoebe.
(no hard feelings,ξέρεις ότι κάποιον πρέπει να ψηφίσω.:angelnot:)

Επίσης τα δολοφόνια έχουν βγει με κλήρο ή με επιλογή;
Για να ξέρουμε να ψυχολογήσουμε την ΣΕ και τί επιλογές θα μπορούσε να κάνει.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Οι ρόλοι όπως ξεκαθάρισε και η ΚουΕ στις συμμετοχές προέκυψαν κατόπιν κλήρωσης :)
Συνεχίστε! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Καλησπέρα!!! Γιατί δε μιλάτε; Εγώ πώς θα ψηφίσω τώρα που μάλλον δε θα μπορέσω να μπω αύριο πριν τις 8; Πφφφφ... Να ψηφίσω στην τύχη; Εχμ... ψηφίζω φαντασμένο (sorry :redface:) επειδή το nick του ξεκινάει από f και δεν μπορούμε να είμαστε 2 :P

Συγνώμη για την ηλίθια δικαιολογία αλλά πραγματικά ψηφίζω στην τύχη καθώς δεν έχουμε μιλήσει πολύ για να βγάλω κάποιο συμπέρασμα. Μακάρι να μπορέσω να μπω αύριο πριν τις 8 να ψηφίσω πιο λογικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Πώς να ψηφίσω έτσι στην τύχη; Περιμένω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Λίστα για Τετάρτη:

  1. Bill -> phoebe
  2. Corpse Bride
  3. dooo
  4. fantasmenos
  5. fielda -> fantasmenos
  6. Phoebe
  7. pitg21
  8. Resident Evil
  9. Vkey
  10. vendetta
  11. xanp
  12. Youki

Οι υποψήφιοι κατά σειρά προτίμησης είναι::P

phoebe 1
fantasmenos 1



(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Θυμίζω ότι αύριο δεν έχει δολοφονία, αλλά αποχώρηση με ψηφοφορία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Αφού μας διαβεβαίωσε η ΣΕ ότι οι δολοφόνοι βγήκαν κατόπιν κλήρωσης πρέπει να αρχίσουμε να μιλάμε όλοι μπας και βγάλουμε κανένα συμπέρασμα...Εκτός του ότι ο Bill είναι ύποπτος...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
καλημέρα σας :D


:popcorn: the big sista is watching ya



:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
H εκτίμησή μου:

  1. Bill : αθώος. No reason. [θα το ελέγχω... :P]
  2. Corpse Bride: Ύποπτη. No reason επίσης. [θα το ελέγχω... :P]
  3. dooo: δεν με εμπνέει για δολοφόνα... θα δούμε...
  4. fantasmenos:χμμμμ :hmm:
  5. fielda: μου κάνει πολίτης διαισθητικά
  6. Phoebe: Αν είναι δολοφόνος θα φανεί. Συνήθως παίζει διαφορετικά όταν είναι δολοφόνος από όταν είναι πολίτης.
  7. pitg21: Ύποπτος επειδή είναι 'καινούριος'. Υπάρχουν "καλές" πιθανότητες να υπάρχει ένας "νέος" στην 3άδα.
  8. Resident Evil: :P
  9. Vkey: πολίτης? :worry::hmm:
  10. vendetta: έχει τα φόντα για δολοφόνος. Τελείωσε από εξετάσεις άρα έχει και χρόνο :hmm:
  11. xanp: Και αυτή πιστεύω θα φανεί σχετικά εύκολα αν είναι δολοφόνα
  12. Youki: Όπως και τούτη εδώ :P
Corpse, fantasmenos, pitg21, vendetta στην πρώτη "σειρά" παρακολούθησης για μένα. Θα ψηφίσω αργότερα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
ααα ερώτηση. Ο ρουφιάνος πόσους δολοφόνους ξέρει? (ή δεν θα μας πείτε?)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Καλημέρες! Ξεκινήσαμε ε?
Πρώτη φορά μετά από πολύ καιρό βλέπω ψήφους με το καλημέρα. Αν πω ότι αυτό δεν με προβληματίζει...ψεμματα θα πω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Επειδή αύριο δεν ξέρω αν θα προλάβω να μπω μέχρι της 8,ψηφίζω από τώρα τη σταθερή αξία μου για τον πρώτο γύρο κάθε παιχνιδιού Phoebe.
(no hard feelings,ξέρεις ότι κάποιον πρέπει να ψηφίσω.:angelnot:)

Καλά πιο άθλια δικαιολογία δεν έχω ακούσει! :pfff: Πες οτι με έχεις άχτι! :'(

Λοιπόν για να μην καθυστερώ θα ψηφίσω τον συνάδελφο (Bill) για να πάει καλά η μέρα μου! :P

Από τους υπόλοιπους κάτι μου κάνει η Corpse και η Resident αλλά δεν έχω καταλάβει ακόμα τι ακριβώς! Τους άλλους δεν μπορώ να τους ψυχολογήσω (:P) ακόμα! Μιλήστε!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ο ρουφιάνος γνωρίζει όπως είπαμε, έναν δολοφόνο και έναν πολίτη.:)


Λίστα για Τετάρτη:

  1. Bill -> phoebe
  2. Corpse Bride
  3. dooo
  4. fantasmenos
  5. fielda -> fantasmenos
  6. Phoebe -> Bill
  7. pitg21
  8. Resident Evil
  9. Vkey
  10. vendetta
  11. xanp
  12. Youki

Οι υποψήφιοι κατά σειρά προτίμησης είναι::P

phoebe 1
fantasmenos 1
Bill 1



(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Θυμίζω ότι σήμερα δεν έχει δολοφονία, αλλά αποχώρηση με ψηφοφορία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Καλημέρες λοιπόν...

Για πρώτη φορά θα φτιάξω κι εγώ ένα πινακάκι...Από ό,τι βλέπω η resident δεν ξεφεύγει από τις πρώτες υποψίες της...Συνάδελφοι σου λέει μετά...:P
Bill : Μπα δε νομίζω να έχει ρόλο...

Corpse Bride : Μία στάση παρακαλώ...Εξαιρετική επιλογή για δολοφόνος...Το χιούμορ της θα μπορούσε πολύ εύκολα να μπερδέψει τον καθένα και να αποτελέσει ένα καλό άλλοθι...:hmm:

dooo : Θα μπορούσε...Θα δείξει...

fantasmenos : Ο φίλτατος φαντασμένος είναι επίσης μία καλή επιλογή...Πιστεύω ότι ή ο pitg21 ή ο fantasmenos είναι δολοφόνος...Αποκλείω την περίπτωση η Ηρώ να επέλεγε και τους δύο σε έναν τέτοιο ρόλο...Κλίνω προς το παρόν πιο πολύ στον pitg21 ως νεότερο στο παιχνίδι...Ωστόσο θα παρακολουθώ προσεκτικά τα λεγόμενα και την πάντα ενδιαφέρουσα τακτική του φαντασμένου...:)

fielda : Κι εδώ μου μυρίζει ένα ρολάκι...Πολύ γρήγορο ποστ...Και ο fantasmenos στη μέση...Σκοπεύω να σε πω δολοφόνα κι εσένα...Αλλά αυτή η πρώτη ψήφος σου μου αφήνει περιθώρια και για ρουφιανιές...:hmm:

Phoebe : Μπα δε νομίζω...Ίδιο παιχνίδι με Bill όπως πάντα...Έχει ενδιαφέρον πάντως να δούμε τι θα ψηφίσουνε και οι δύο στον επόμενο γύρο...Ποτέ δε φαίνονται απ΄τον πρώτο...

pitg21 : Αναφέρθηκα παραπάνω...

Resident Evil : Πάλι;;; Μπαααα...

Vkey : Γιατί όχι...

vendetta : Σίγουρα...Δεν υπάρχει περίπτωση να μην είναι κάτι...Έχει καιρό να μπει δολοφόνος...Στον προηγούμενο γύρο μάλιστα δεν είχε κανένα ρόλο...Οπωσδήποτε τώρα κάτι είναι...:P

xanp : Μία πάρα πολύ καλή παίκτρια από την οποία περιμένω τις πρώτες υποψίες της...Προς το παρόν σώζεσαι...

Youki : Τα ίδια με από πάνω...Που είναι το πινακάκι σου Youki;;;:worry:


Πρώτες υποψίες οι pitg21 (ή ο fantasmenos), corpse bride και fielda!!!

Η ψήφος μου θα πάει στο πτώμα...Corpse Bride από μένα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
ιερόδουλη έχει αυτό το παιχνίδι? στο πρώτο ποστ δε το λέτε με χρωματιστά γράμματα, αλλά παρακάτω το αναφέρετε.

εμένα μου κάνει κλικ αυτό το "Μιλήστε" από pit21, fielda και phoebe, οπότε εκεί θα επικεντρωθώ για σήμερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Το ότι είπα το αυτονόητο, με κάνει ύποπτο; Τέλος πάντων, για αρχή οι υποψίες μου κατευθύνονται προς Resident evil. Χωρίς πάλι να είμαι σίγουρος. Γι' αυτό και δεν ψηφίζω ακόμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Youki : Τα ίδια με από πάνω...Που είναι το πινακάκι σου Youki;;;:worry:
Δεν έχει πινακάκι σε αυτό το γύρο.
Προσπαθώ να μην "κολήσω" σε αρχικές προβλέψεις που είναι πολλές φορές άκυρες.

Μέχρι στιγμής με προβληματίζουν οι 3 παίχτες που ψήφισαν με το καλημέρα, δηλαδή Bill, Fielda και Phoebe. Kαι ναι, θα μου πείτε ότι Bill και Phoebe πάντα αλληλοψηφίζονται στον πρώτο γύρο. Οκ, εμένα συνεχίζει να μου φαίνεται ύποπτο. Πόσο μάλλον όταν οι ψήφοι αυτές είναι με το καλημέρα και χωρίς καν να έχουν μιλήσει οι περισσότεροι παίχτες.
Ωστόσο, μάλλον θα ψηφίσω την αγαπητή Fielda, αφενός γιατί είναι ύποπτη η ψήφος πρωί πρωί, αφετέρου γιατί έχει παίξει μια μόνο φορά, τη 2η φορα ήταν ΣΕ και άρα είναι μια καλή επιλογή για δολοφόνα (αν θεωρήσουμε ότι η ΣΕ επέλεξε τους δολοφόνους με ...όχι τυχαίο τρόπο).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι και εγώ που είμαι ξανθιά; Όταν λέμε οτι οι δολοφόνοι και ο ρουφιάνος βγήκαν μετά από κλήρωση εννοούμε οτι βγήκαν ΕΝΤΕΛΩΣ στην τύχη, δηλαδή δεν βγήκαν από προσωπική επιλογή της ΣΕ, σωστά; :hmm:

Αν είναι έτσι, είναι τελείως άτοπο να λέμε οτι η ΣΕ διάλεξε εκείνον ή δεν διάλεξε αυτόν με το τάδε σκεπτικο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
@Phoebe: in case u haven't notice... οι περισσότεροι δεν πολυπιστεύουμε τα περί κλήρωσης :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top