Σπίτι στη Θεσσαλονίκη

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Κολομβου μενω και ειναι πολυ καλα... Σ' ολα τα υπολοιπα θα συμφωνησω απολυτα. :)

Α, μια γειτόνισσα! :flowers:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pkat876

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η pkat876 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 242 μηνύματα.
Α, μια γειτόνισσα! :flowers:
Ωραιοκαστρο δε μενεις; Δεν ξερω που ειναι ακριβως, αλλα εχω καποιους συμφοιτητες που μου εχουν παραπονεθει για την αποσταση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Ωραιοκαστρο δε μενεις; Δεν ξερω που ειναι ακριβως, αλλα εχω καποιους συμφοιτητες που μου εχουν παραπονεθει για την αποσταση...

Α όχι όχι, για άλλους λόγους το 'χω βάλει το Ωραιόκαστρο!
Στην γειτονιά σου είμαι και γω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikosChatzoglou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο NikosChatzoglou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 275 μηνύματα.
Η εξίσωση Πολίχνης με Νικόπολη από που προέκυψε;

Η Νικόπολη θεωρείται επικίνδυνη;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pkat876

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η pkat876 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 242 μηνύματα.
Η Νικόπολη θεωρείται επικίνδυνη;;
Η πιο επικυνδινη περιοχη της Θεσσαλονικης, κατα τη γνωμη μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PeterTheGreat

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Staphylococcus aureus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 923 μηνύματα.
Α όχι όχι, για άλλους λόγους το 'χω βάλει το Ωραιόκαστρο!
Στην γειτονιά σου είμαι και γω :)

Άσχετο, αλλά το Ωραιόκαστρο για ποιόν λόγο το έχεις? :P Σαν ντόπιος ρωτάω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Άσχετο, αλλά το Ωραιόκαστρο για ποιόν λόγο το έχεις? :P Σαν ντόπιος ρωτάω.

Επειδή πηγαίνω στο camp εκεί :)
(Τα πιο αγαπησιάρικα παιδάκια ever).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Η νικοπολη που ακριβος ειναι ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pkat876

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η pkat876 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 242 μηνύματα.

NikosChatzoglou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο NikosChatzoglou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 275 μηνύματα.
Η νικοπολη που ακριβος ειναι ;

Πρώην Δ. Σταυρούπολης άνωθεν περιφερειακού. Δεν έχει και τίποτα κατά εκεί. Δεν θα χρειαστεί να πας ποτέ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Εγώ να κάνω άλλη μία ερώτηση κυρίως προς όσους είστε φοιτητές 2+χρόνια στη Θεσσαλονίκη;:redface:
(Συγχωρέστε με αν είμαι εκτός θέματος,αλλά δεν ήξερα πού να το γράψω):redface:
Ποια εταιρεία χρησιμοποιείτε για ιντερνετ; Γενικά,πακέτα και προσφορές έχω πάρει ήδη από όλες τις εταιρείες,απλά ρωτάω για εξυπηρέτηση/ταχύτητα στο ίντερνετ/κλπ.:P
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Cyta στα 18 το μήνα, 24άρι internet, απεριόριστα προς σταθερά Ελλάδος.
Ταχύτητα πιάνω γύρω στα 11-13 Mbps, ping έχω στα 65ms. Οι τεχνικοί που στέλνουν είναι εξυπηρετικότατοι (2 φορές που έχω κάνει σύνδεση), αλλά το Τεχνικό τους τμήμα είναι αρκετά ανοργάνωτο. Για την μεταφορά γραμμής, όταν άλλαξα σπίτι, ξεκινήσαμε τη διαδικασία από μέσα Ιουλίου και τελειώσαμε τέλος Αυγούστου. Μέσα στη χαρτούρα που μας ζητούσανε, ζήτησαν πρώτα την ακριβή διεύθυνση (ΟδόςΑ 5 με ΟδόςΒ 8), μετά φωτογραφία που να δείχνει σε ποια οδό βλέπει η είσοδος της πολυκατοικίας (????) και μετά θέλαν να τους στείλουμε τις συντεταγμένες gps από το google maps.

Με το internet είμαι ευχαριστημένος, αλλά η εξυπηρέτηση πελατών τους ήταν απλά τραγική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miss marple

Πολύ δραστήριο μέλος

Η miss marple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 859 μηνύματα.
Εγώ έχω vodafone, το φοιτητικό. Είμαι πολύ ευχαριστημένη όσον αφορά στην ποιότητα του ίντερνετ, δεν είχα ποτέ διακοπές στο σήμα ή οποιουδήποτε είδους βλάβες κλπ κλπ.... (*)
Το μόνο ''παράπονο'' που έχω από την εταιρεία είναι ότι καθυστέρησαν αρκετά -και μάλιστα χωρίς ειδοποίηση- να κάνουν τη σύνδεση, όπως επίσης και τη μεταφορά γραμμής όταν χρειάστηκε!

(*) Βέβαια, να πω ότι και τα 2 σπίτια μου ήταν σε κεντρικές περιοχές με πολύ κόσμο, οπότε το δίκτυο υποστηριζόταν!

Από φίλους μου που έχουν cyta και οτε , ξέρω ότι: από αυτές που έχουν cyta: η μία, αν και μένει κέντρο, έχει θέματα, δεν πιάνει καν σε όλο το σπίτι.. Η άλλη είναι απόλυτα ικανοποιημένη, μένει Τούμπα, έχει πολύ καλό σήμα κλπ. Ένας φίλος που έχει οτε, είναι απόλυτα ικανοποιημένος σε όλους τους τομείς, αλλά βέβαια η τιμή είναι σχεδόν διπλάσια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Εγώ έχω vodafone, το φοιτητικό. Είμαι πολύ ευχαριστημένη όσον αφορά στην ποιότητα του ίντερνετ, δεν είχα ποτέ διακοπές στο σήμα ή οποιουδήποτε είδους βλάβες κλπ κλπ.... (*)
Το μόνο ''παράπονο'' που έχω από την εταιρεία είναι ότι καθυστέρησαν αρκετά -και μάλιστα χωρίς ειδοποίηση- να κάνουν τη σύνδεση, όπως επίσης και τη μεταφορά γραμμής όταν χρειάστηκε!
Το φοιτητικό της vodafone για το κινητό,το σκέφτομαι και΄γω σοβαρά γιατί δεν έχω σκοπό να βάλω και σταθερό (απλά θα το έχω στο σπίτι για τη γραμμή του ίντερνετ). Αν και τα 4 GB τα θεωρώ υπερβολικά πολλά για΄μένα και με 2 κλάιν θα΄μαι.:P
Αν έχω καταλάβει καλά,όλοι όσοι μένουν Τούμπα και έχουν cyta είναι ευχαριστημένοι. Αλλά εγώ πιο πολύ για περιοχές κοντά στη Λεωφόρο Στρατού ενδιαφέρομαι.:P:redface:
Ευχαριστώ πάντως:D

Cyta στα 18 το μήνα, 24άρι internet, απεριόριστα προς σταθερά Ελλάδος.
Ταχύτητα πιάνω γύρω στα 11-13 Mbps, ping έχω στα 65ms. Οι τεχνικοί που στέλνουν είναι εξυπηρετικότατοι (2 φορές που έχω κάνει σύνδεση), αλλά το Τεχνικό τους τμήμα είναι αρκετά ανοργάνωτο. Για την μεταφορά γραμμής, όταν άλλαξα σπίτι, ξεκινήσαμε τη διαδικασία από μέσα Ιουλίου και τελειώσαμε τέλος Αυγούστου. Μέσα στη χαρτούρα που μας ζητούσανε, ζήτησαν πρώτα την ακριβή διεύθυνση (ΟδόςΑ 5 με ΟδόςΒ 8), μετά φωτογραφία που να δείχνει σε ποια οδό βλέπει η είσοδος της πολυκατοικίας (????) και μετά θέλαν να τους στείλουμε τις συντεταγμένες gps από το google maps.

Με το internet είμαι ευχαριστημένος, αλλά η εξυπηρέτηση πελατών τους ήταν απλά τραγική.
Αν επιτρέπεται πού κοντά μένεις;:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miss marple

Πολύ δραστήριο μέλος

Η miss marple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 859 μηνύματα.
Το φοιτητικό της vodafone για το κινητό,το σκέφτομαι και΄γω σοβαρά γιατί δεν έχω σκοπό να βάλω και σταθερό (απλά θα το έχω στο σπίτι για τη γραμμή του ίντερνετ). Αν και τα 4 GB τα θεωρώ υπερβολικά πολλά για΄μένα και με 2 κλάιν θα΄μαι.:P
Αν έχω καταλάβει καλά,όλοι όσοι μένουν Τούμπα και έχουν cyta είναι ευχαριστημένοι. Αλλά εγώ πιο πολύ για περιοχές κοντά στη Λεωφόρο Στρατού ενδιαφέρομαι.:P:redface:
Ευχαριστώ πάντως:D


Αν επιτρέπεται πού κοντά μένεις;:redface:


Φοιτητικό εννοώ σταθερό + ίντερνετ, όχι για κινητό..:P

είσαι και συνάδερφος βλέπω.....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Φοιτητικό εννοώ σταθερό + ίντερνετ, όχι για κινητό..:P
είσαι και συνάδερφος βλέπω.....:P
Αααα,παρανόηση,συγγνώμη.:redface::P Ρε γαμώτο,τη φοβάμαι τη Vodafone γενικά,γιατί παλιότερα εμάς άλλο πακέτο είχαμε συμφωνήσει και μετά το πέρας των 24 μηνών πληρώναμε πολύ περισσότερα από όσα είχαμε συμφωνήσει..
Nαι,συνάδελφοι. Αν και΄γω για την ώρα πρωτετής ψαρούκλα θεωρούμαι.:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miss marple

Πολύ δραστήριο μέλος

Η miss marple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 859 μηνύματα.
Αααα,παρανόηση,συγγνώμη.:redface::P Ρε γαμώτο,τη φοβάμαι τη Vodafone γενικά,δεν ξέρω γιατί.:look:
Nαι,συνάδελφοι. Αν και΄γω για την ώρα πρωτετής ψαρούκλα θεωρούμαι.:hehe:

Ξέρω κι εγώ τη φοβόμουν πολύ, την έβαλα αποκλειστικά και μόνο λόγω τιμής, ήταν η φθηνότερη -τζάμπας :P -
Αλλά σε γενικές γραμμές είμαι πολύ ικανοποιημένη...βέβαια, για την προσφορά που έχω εγώ πρέπει να έχεις και το φοιτητικό της vodafone στο κινητό.

Σιγά την ψαρούκλα....τον πρώτο καιρό θα σαι μέχρι να συνηθίσεις. Καλή αρχή να χεις και περιμένω εντυπώσεις!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Ξέρω κι εγώ τη φοβόμουν πολύ, την έβαλα αποκλειστικά και μόνο λόγω τιμής, ήταν η φθηνότερη -τζάμπας :P -
Αλλά σε γενικές γραμμές είμαι πολύ ικανοποιημένη...βέβαια, για την προσφορά που έχω εγώ πρέπει να έχεις και το φοιτητικό της vodafone στο κινητό.

Σιγά την ψαρούκλα....τον πρώτο καιρό θα σαι μέχρι να συνηθίσεις. Καλή αρχή να χεις και περιμένω εντυπώσεις!:P
ΩΠΑ. Εννοείς πως έχεις πακέτο το φοιτητικό (για το κινητό και το ίντερνετ-σταθερό) με 16.90; :|
Θα σε ενημερώσω.:redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miss marple

Πολύ δραστήριο μέλος

Η miss marple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 859 μηνύματα.
ΩΠΑ. Εννοείς πως έχεις πακέτο το φοιτητικό (για το κινητό και το ίντερνετ-σταθερό) με 16.90; :|
Θα σε ενημερώσω.:redface::P

όοοοοχι όχιιιι
έχω σταθερό -ίντερνετ με 15 ευρώ το μήνα πάγιο, 4 mgb ίντερνετ και ό, τι κλήσεις κάνω, αστική χρέωση. Προϋπόθεση για να κάνεις αυτό το πρόγραμμα είναι να έχεις το φοιτητικό πρόγραμμα της cu στο καρτοκινητό σου.

Όλα αυτά 2 χρόνια πριν που 'ήμουν εγώ πρωτοετείς...σε σας δεν ξέρω πώς πάει.

τσέκαρε κι αυτό αν σε ενδιαφέρει η cyta
https://www.cyta.gr/Misc/Availability
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Αν επιτρέπεται πού κοντά μένεις;:redface:

Παλιά έμενα Καραμανλή με Συνδικά (ανάμεσα στη Βούλγαρη και το Ιπποκράτειο). Τώρα μένω Άνω Τούμπα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top