Τα μυστικά για καλή φοιτητική ζωή

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
Λιγα τα λογια σας για τη Θεσσαλονικη!!! Γιατι την σιχαθηκες βρε; Μια χαρα πολη! Εγω παρακαλαω να πεσουν οι βασεις και να ειμαι εκει!

τρομερη πολη και αυτη θεσσαλονικη:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,057 μηνύματα.
Θα ήθελα κάποιος να εξηγήσει τι εννοεί όταν λέει "καλή φοιτητική ζωή".


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
Θα ήθελα κάποιος να εξηγήσει τι εννοεί όταν λέει "καλή φοιτητική ζωή".



σχολη διαβασμα βολτες σε καλα στεκια για φοιτητες καλη παρεα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.

marinaki22

Νεοφερμένος

Η marinaki22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Θα ήθελα κάποιος να εξηγήσει τι εννοεί όταν λέει "καλή φοιτητική ζωή".




καλη φοιτητικη ζωη με την εννοια να περνας καλα.να βγαινεις εξω να διασκεδασεις.να μαζευεσαι με τους συμφοιτητες και φιλους σε σπιτια.στις 2 μεγαλες πολες εχει περισσοτερες δυνατοτητες απο οτι στην επαρχια και ειναι και ο κοσμος περισσοτερος!!γνωμη μου βεβεαια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
ναι γιατι?ετσι κανω αληθεια

καλη φοιτητικη ζωη με την εννοια να περνας καλα.να βγαινεις εξω να διασκεδασεις.να μαζευεσαι με τους συμφοιτητες και φιλους σε σπιτια.στις 2 μεγαλες πολες εχει περισσοτερες δυνατοτητες απο οτι στην επαρχια και ειναι και ο κοσμος περισσοτερος!!γνωμη μου βεβεαια.

nuff said.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EviMv

Νεοφερμένος

Η EviMv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Κοίτα...εξαρτάται και από τον χαρακτήρα και τα "θέλω" του κάθε ατόμου...έχει άλλους που περνάνε super σε μικρές πόλεις και δεν βαριούνται και έχει και άλλους που μετά τα 2 πρώτα έτη βαριούνται επειδή τα έχουν δει όλα....Κατά την γνώμη μου η καλή παρέα είναι πάνω από όλα για να περάσεις μία καλή φοιτητική ζωή!!!
Συμφωνω απολυτως!!εγω φετος θα γινω πρωτοετης φοιτητρια μαλλον στο Παντειο και νταξει εχω και γω τις ανησυχιες μ ωστοσο πιστευω πως εν τελει ολα θα ειναι καλα και θα κανουμε πολλους νεους φιλους και κατα πασα πιθανοτητα πιο ουσιαστικους απο αυτους του σχολειου:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
θελω να θεσω το εξης ερωτημα..ποια ειναι τα μυστικα για μια καλη φοιτητικη ζωη.παιζει ρολο τοσο η πολη?οσο πιο πολλα εχει τοσο πιο καλα λενε!!!

Να σπουδάσεις κάτι που γουστάρεις!!
The rest are trivialities...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top