Περίεργα γεγονότα που σας έχουν συμβεί σε σινεμά

flyer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο flyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
Σας εχει τυχει ποτε κατι περιεργο σε αιθουσα του σινεμα?Εμενα μου ερχεται καθε φορα στο μυαλο μια φαση που ειχε γινει σε σινεμα (στο million dollar baby νομιζω ηταν) οπου ενα ζευγαρακι καπου στις τελευταιες σειρες που προφανως δεν τους αρεσε η ταινια (αν ειναι δυνατον!!!!!) και το ειχαν ριξει στα φιλια.Καποια στιγμη ακουμε κατι βογγητα και στριγγλισματα.Οχι δεν κανανε σεξ...Ειχαν κολλησει τα σιδερακια τους (ενας θεος ξερει πως εγινε αυτο).Διακοψανε την προβολη,ηρθανε κατι υπευθυνοι της αιθουσας να προσπαθουν να τους ξεκολλησουν...Τελικα πηγανε στο νοσοκομειο.Δεν ξερω την καταληξη.Αλλα ηταν πολυ αστειο το γεγονος κι ας γινομαι κακος.Ντροπη που θα νιωσανε τα καημενα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nosaltres

Δραστήριο μέλος

Ο Nosaltres αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 444 μηνύματα.
Βασικα εμενα δεν μου εχει συμβει ποτε κατι αξιοπροσεχτο σε σινεμα. Αν και σε αλλους εχει συμβει, οταν ειμαι εγω εκει... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paty

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 1,385 μηνύματα.
το μόνο που μπορώ να θυμηθώ τώρα είναι όταν είχα κλείσει κάτι εισιτήρια μια μέρα πριν την προβολή της ταινίας και αφού είχα στρογγυλκαθίσει έρχεται μια παρέα και μας σηκώνει...Τελικά το παιδί στο ταμείο είχε βγάλει τα εισιτήρια μου για δυο μέρες μετά...:xtipao:.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

truffinho

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 1,416 μηνύματα.
Μου έχει τύχει το εκπληκτικό να περάσει ο μετροπόντικας κάτω από το abc και να είμαι μέσα. Νοίωσαμε τράνταγμα και το κτίριομ έπαθε ελαφρά καθίζηση. Εν τέλει έμελε να είναι η τελευταία προβολή σε αυτόν τον κινηματογράφο. Ομολογώ ότι δεν θυμάμαι ποια ταινία ήταν, αλλά σίγουρα ήταν εντυπωσιακό
:alljumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Βασικα εμενα δεν μου εχει συμβει ποτε κατι αξιοπροσεχτο σε σινεμα. Αν και σε αλλους εχει συμβει, οταν ειμαι εγω εκει... :whistle:

Μμμ, κάτι μου βρωμάει εδώ.......:hmm::hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Έχω δεί "ταινία" περίπου 12-15 ωρες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
θα συμφωνησω με νοσαλτρες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
Εγω παλι πιθανως να ημουν ενας απο αυτους στους οποιους αναφερονται η Gio & o Nosaltres! Μονο τετοια αξιοπεριεργα εχω ζησει. :clapup:Κατα αλλα, νομιζω φυσιολογικες προβολες. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Εγώ γιατί δεν καταλαβαίνω τι εννοούν η Gio και οι άλλοι δύο; :P :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
νομιζω ολοι λεμε το ιδιο πραγμα...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
νομιζω ολοι λεμε το ιδιο πραγμα...:whistle:

Το ελπιζω! Γιατι ξερω τι πονηρο μυαλο κουβαλας εσυ & ξερω τι αθωο παιδακι ειμαι εγω! :P

Εγώ γιατί δεν καταλαβαίνω τι εννοούν η Gio και οι άλλοι δύο; :P :whistle:

Αν θες περαιτερω επεξηγηση, σφυρα και εδω ειμαστε να απαντησουμε! ;):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Έχω δεί "ταινία" περίπου 12-15 ωρες

ΧΑ! Μόνο ΜΙΑ ταινία θα μπορούσε να είναι αυτή!!!! :D ;)

Εκεινό που θυμάμαι από σινεμά είναι χρόνια πριν στα νιάτα μου, έχουμε πάει μεγάλη παρέα από τη γειτονιά (τότε τα παιδιά έπαιζαν στους δρόμους...αχχχ) στο θερινό εκεί κοντά και έχουμε καθήσει όλα τα κορίτσια μαζί μπροστά και τέσσερις πέντε σειρές πιο πίσω μας τα αγόρια.
Η ταινία είναι τόσο βαρετή και έχει και καλοκαιρινή ψυχρούλα και ένας ένας οι θεατές αποχωρούν, εκτός από μας που όχι μόνο μείναμε μέχρι το τέλος, αλλά παίξαμε και χαλικοπόλεμο men vs girls.
Θυμάμαι έσκυβα μπροστά από την καρέκλα μου, μάζευα χούφτες χαλικάκι ψηλό και με μια κίνηση σαν καταπέλτης το πέταγα με δύναμη πίσω, εκεί που ήταν τα αγόρια... Αφου δε μας διώξανε, πάλι καλά! :P

Άλλη μια φορά με την ίδια παρέα, (ηλικίες γύρω στα 13-14) έχουμε πάει να δούμε το The Jewel of the Nile με τον Michael Douglas κι εγώ υπολογίζω πως θα τα ξαναφτιάξω με τον παιδικό μου έρωτα και ως συνήθως κάθομαι δίπλα του. Έλα όμως που τότε στη γειτονιά έχει καταφτάσει μια καινούργια κοπέλα η οποία έχει καθήσει δίπλα του από την άλλη μεριά! Και εκεί που εγώ περιμένω να απλώσει το χεράκι του και να πιάσει το δικό μου εκείνος απλώνει το άλλο χεράκι του και πιάνει το χεράκι της άλλης! :D Oh..well... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Πήγαμε για το δωμάτει 1804 είμασταν σε πρώτες προβολές και το σινεμά είχε 15 άτομα μετριμένα, ξαυνικά έρχετε ένα ζευγάρι τουρηστες φέρανε μια κουβέρούλα, ταπεράκι, σάντουίτς και φαγητό με όλα τα σιναφή αναψυκτικά κλπ, ξεκινάει η προβολή και καθόντουσαν οι τουρήστες και έτρωγαν συζητώντας, σε όλη την ταινεία δεν έλεγαν να βγάλουν τον σκασμό και να μασουλάνε, το μόνο που έλειπε ήταν τα κεριά για το δείπνο, μέχρι το τέλος της προβολής είχανε φάει και άρχισε να τους ψιλοπέρνει ο ύπνος, φύγαν όλοι και εκείνοι μισοκοιμόντουσαν με την κουβέρτα:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Σε σινεμά την Κύπρο ανακαλύψαμε ότι όταν καθόμασταν στην πρώτη σειρά του εξώστη βλέπαμε στο κάτω μέρος της οθόνης.... τα κεφάλια μας :P
Οπότε καταλαβαίνετε σε πόση λίγη ώρα μας έβγαλαν έξω καθώς αρχίσαμε την παντομίμα στον οθόνη!
Δάκτυλο στην μύτη του πρωταγωνιστή, εικονικά χουφτώματα κτλ. Πολύ γέλιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Πήγαμε για το δωμάτει 1804 είμασταν σε πρώτες προβολές και το σινεμά είχε 15 άτομα μετριμένα, ξαυνικά έρχετε ένα ζευγάρι τουρηστες φέρανε μια κουβέρούλα, ταπεράκι, σάντουίτς και φαγητό με όλα τα σιναφή αναψυκτικά κλπ, ξεκινάει η προβολή και καθόντουσαν οι τουρήστες και έτρωγαν συζητώντας, σε όλη την ταινεία δεν έλεγαν να βγάλουν τον σκασμό και να μασουλάνε, το μόνο που έλειπε ήταν τα κεριά για το δείπνο, μέχρι το τέλος της προβολής είχανε φάει και άρχισε να τους ψιλοπέρνει ο ύπνος, φύγαν όλοι και εκείνοι μισοκοιμόντουσαν με την κουβέρτα:hmm:

αχχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχχαχαχ!!!!

ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟ 1:
Εγώ παραλίγο να πάθω αναρόφηση στο σινεμά... Είχα πάει με μια φίλη μου και καθώς έπινα coca cola κάποιοι από πίσω μας έκαναν πλάκα κ γελάσαμε, στραβοκατάπια, δεν μπορούσα να αναπνεύσω, άρχιζα να ζαλίζομαι και σκοτεινιάζουν όλα γύρω μου... Έκανα νόημα στην φίλη μου ότι πνίγομαι και δεν με βοήθησε... Μέχρι που κάποια στιγμή φιλοτιμήθηκη να με χτυπήσει στην πλάτη!!! Επι ένα τέταρτο μετά έβηχα!!! Για να φανταστείτε την κατάσταση μου... Είχαν γυρίσει από την μπροστινή σειρά, μου πρόσφεραν νερό και είχαν πανικοβληθεί...

ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟ 2:
Είχα πάει να δώ με κάτι φίλες μου τον Τιτανικό... Στη μπροστινή σειρά κάθονταν κάτι παιδάκια που είχαν έρθει με την δασκάλα τους... Τεσπα, πεθαίνει ο Ντι Καπριο και μπίζω κάτι κλάματα.... Και να κλαίω σαν κουτάβι... Αποτέλεσμα??? Γυρνάγανε με "τρόπο" τα παιδάκια από την μπροστινή σειρά, με βλέπανε που έκλαιγα και γύρναγαν μπροστά γελόντας!!!!

ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟ 3:
Έβλεπα θριλερ και πώς είχε κάτσει ένας από πίσω μου που σε κάποια φάση κοιτάζω στο πλάϊ και βλέπω ένα απλωμένο πόδι στο ύψος του κεφαλιού μου, σχεδόν δίπλα μου.... Τί τρομάρα πήρα... Πώς δεν του έδωσα μία κεφαλιά, ακόμα απορώ με τον εαυτό μου!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
αχχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχχαχαχ!!!!

ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟ 1:
Εγώ παραλίγο να πάθω αναρόφηση στο σινεμά... Είχα πάει με μια φίλη μου και καθώς έπινα coca cola κάποιοι από πίσω μας έκαναν πλάκα κ γελάσαμε, στραβοκατάπια, δεν μπορούσα να αναπνεύσω, άρχιζα να ζαλίζομαι και σκοτεινιάζουν όλα γύρω μου... Έκανα νόημα στην φίλη μου ότι πνίγομαι και δεν με βοήθησε... Μέχρι που κάποια στιγμή φιλοτιμήθηκη να με χτυπήσει στην πλάτη!!! Επι ένα τέταρτο μετά έβηχα!!! Για να φανταστείτε την κατάσταση μου... Είχαν γυρίσει από την μπροστινή σειρά, μου πρόσφεραν νερό και είχαν πανικοβληθεί...

ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟ 2:
Είχα πάει να δώ με κάτι φίλες μου τον Τιτανικό... Στη μπροστινή σειρά κάθονταν κάτι παιδάκια που είχαν έρθει με την δασκάλα τους... Τεσπα, πεθαίνει ο Ντι Καπριο και μπίζω κάτι κλάματα.... Και να κλαίω σαν κουτάβι... Αποτέλεσμα??? Γυρνάγανε με "τρόπο" τα παιδάκια από την μπροστινή σειρά, με βλέπανε που έκλαιγα και γύρναγαν μπροστά γελόντας!!!!

ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟ 3:
Έβλεπα θριλερ και πώς είχε κάτσει ένας από πίσω μου που σε κάποια φάση κοιτάζω στο πλάϊ και βλέπω ένα απλωμένο πόδι στο ύψος του κεφαλιού μου, σχεδόν δίπλα μου.... Τί τρομάρα πήρα... Πώς δεν του έδωσα μία κεφαλιά, ακόμα απορώ με τον εαυτό μου!!!



αχαχαχαχα!!!!!
ξεραθηκα στα γελια!!!!!!1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Θυμάμαι, πριν κάτι χρόνια που είχαμε πάει σινεμά με κάτι φίλες. Μικρή κι ανέμελη εγώ...Είχαμε καιρό να συναντηθούμε και δεν σκεφτήκαμε ποια ταινία θα δούμε, μιλούσαμε. Είχε περάσει η ώρα και έπρεπε τελικά να αποφασίσουμε κάτι και γρήγορα. Οι πιο πολλές ήθελαν το Meet the Folkers, μόνο εγώ την είχα ήδη δει. Τι να κάνω δέχθηκα. Κάτι έπρεπε όμως να κάνω για να περάσω την ώρα μου. Σε όλη την ταινία πετούσα καραμελίτσες στους μπροστινούς μου (μαζί με μια εξίσου τρελή φίλη που δεν της άρεσε) και έβαζα ήχους στο κινητό. Τελικά μας έβγαλαν έξω και δεν μπορέσαμε να αρθρώσουμε λέξη απολογίας από τα γέλια. Η πλάκα είναι ότι στο σινεμά ενοχλούμαι με το παραμικρό και κάνω και παρατηρήσεις ενίοτε...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Δεν μου έχει τύχει κάτι τρελό αλλά έχω ακούσει 1 ιστορία. Όταν πηγαίναμε σχολείο 1 φίλη έκανε παρέα με 1 κοπέλα με πολύ περίεργη συμπεριφορά, δεν είχε όμως καταλάβει ακόμα ΠΟΣΟ. Είχαν πάει σινεμά σε προβολή που είχε ελάχιστους και κάθονταν πίσω. Όταν τελείωσε η ταινία η κοπέλα που λέω κατουριόταν και σκέφτηκε ότι ήταν πολύ μαγκιά να μην πάει τουαλέτα αλλά να κατουρήσει πίσω από κανά κάθισμα. Δεν θα ήθελα να σκεφτώ πώς αισθάνθηκε το προσωπικό ή αυτοί που πήγαν να κάτσουν!:knife:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Τα παρακάτω ίσως φάνηκαν περίεργα στους άλλους:

Είχα σκυλιάσει να δω σε θερινό το "Πειρατές της Καραιβικής", βρήκα στο Έξοδος πλησιέστερο σινεμά στο Μοσχάτο και ξεκινήσαμε πανικόβλητοι αγώνα δρόμου στην παραλιακή για να προλάβουμε την ταινία.Φτάσαμε ενώ ήδη είχαν αρχίσει τα προσεχώς,κόψαμε βιαστικά εισητήρια, πήραμε ποπ-κορν κι αναψυκτικά και καθήσαμε άρων-άρων.Κι ενώ έχουμε χαλαρώσει και περιμένουμε να αρχίσει η προβολή συνειδητοποιούμε πως τα προσεχώς κρατάνε πολυυυυ παραπάνω απο το συνηθισμένο και μπαίνουν ψύλλοι στα αυτιά μας που επιβεβαιώνονται μόλις ξαναβγάζω το περιοδικό απο την τσάντα και βλέπω πως αφορούσε την περασμένη εβδομάδα.Στην ιδέα ότι είχαμε κάνει όλο αυτό το τρέξιμο για να δούμε το "Moulin Rouge" ένα είδος ταινίας που και οι δύο σνομπάραμε μας πιάνει νευρικο γέλιο με όλα τα γνωστά επακόλουθα.Ο φίλος μου ήταν πιο ψυχραιμος έχοντας το ύφος "το ήξερα ότι θα κάνεις πατάτα" εγώ δεν μπορούσα να συγκρατηθώ με τίποτα, τα πάντα μου προκαλούσαν περισσότερο γέλιο, πνίγηκα με τα ποπ-κορν, στην σκήνη που εμφανίζεται ο μάγος φώναξα "παίζει κι η Άννα Καλουτά" και τέλος για να σώσω την κατάσταση έπεσα επάνω του τάχα ότι κλαίω σπαραχτηκά.Σίγουρα όλοι οι υπόλοιποι με περάσαν το λιγότερο για καθυστερημένη αφού φαινόταν πως έκλαιγα με λυγμούς απο το πρώτο 20λεπτο της ταινίας για να αποχωρήσω λίγο πριν το διάλειμμα μην αντέχοντας την συγκίνηση:D


Όταν ήμουν 16 παραθερίζαμε στον Πόρο κι ένα απόγευμα είχα πάρει μαζί μου δυο ξαδερφάκια μου 12 και 8 χρονών τα οποία με τίποτα δεν θέλανε να ακολουθήσουν την παρέα μου στις εκδηλώσεις για την ναυτική εβδομάδα.Για να τα "ξεφορτωθώ" τα έβαλα στο σινεμά που είχα δει στην αφίσα να διαφημίζουν μια ταινία καρτούν.Τελικά αποδείχτηκε πως ήταν μικρού μήκους κι εναρκτήρια της κανονικής προβολής.Παρολά αυτά περάσανε καλά αφού τα είχα χαρτζηλικώσει αδρά και φάγανε το μισό κυλικείο αλλά μέχρι και σήμερα δεν έχουν ακόμη καταλάβει γιατί σε αυτήν την ηλικία τα πήγα να δουν το "Θρύλοι του Πάθους".:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kassie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Kassie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οδοντίατρος. Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Έχω πάει με 2 φιλενάδες μου να δω το Face Off με τον Nicolas Cage τον οποίο λατρεύω στο Village στο Μαρούσι (που ως γνωστό δεν κάνει break). Βρίσκω την ταινία τέλεια και δεν θέλω να χάσω λεπτό. Μισή ώρα πριν τελειώσει η ταινία κι ενώ η αγωνία μου έχει φτάσει στο κατακόρυφο η φιλενάδα μου λέει ότι θέλει να πάει για...πιπί της. Την αγνοώ και της λέω να κρατηθεί και να πάψει να το σκέφτεται. "Κοίτα την ταινία και θα σου περάσει" απαντώ με στόμφο "γιατί δεν υπάρχει περίπτωση να βγώ αυτή την στιγμή από την αίθουσα" (ήθελε και συνοδεία μόνη της δεν πήγαινε!!!). Και τότε αρχίζει η καταδίωξη με σκάφη:D:D:D. Και να τα ποτάμια από δω και να τα κύμματα από κει:P. Και να σηκώνονται τα νερά 5 μέτρα στην τεράστια οθόνη και η φιλενάδα μου να έχει πρασινήσει. Πήγαμε τρέχοντας:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top