Φροντιστήριο σε άλλη πόλη.

tulip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η philippa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 235 μηνύματα.
Ρε συγγνώμη αλλά εμένα μου φαίνεται κομματάκι υπερβολικό!
Σίγουρα υπάρχει και κάποια άλλη λύση!Μα καλά, θα σαι συ ο πρώτος άνθρωπος από Καβάλα που θα έχει περάσει Ιατρική??!
Η προσωπική μου γνώμη είναι να βρείς κάποιον μεγαλύτερο,με παρόμοιους στόχους,που να έχει δώσει,και να ρωτήσεις τι ακριβώς χρειάζεται να προσέξεις!
:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tazoulini

Νεοφερμένος

Η maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θάσος (Καβάλα). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Ρε συγγνώμη αλλά εμένα μου φαίνεται κομματάκι υπερβολικό!
Σίγουρα υπάρχει και κάποια άλλη λύση!Μα καλά, θα σαι συ ο πρώτος άνθρωπος από Καβάλα που θα έχει περάσει Ιατρική??!
Η προσωπική μου γνώμη είναι να βρείς κάποιον μεγαλύτερο,με παρόμοιους στόχους,που να έχει δώσει,και να ρωτήσεις τι ακριβώς χρειάζεται να προσέξεις!
:bye:
δεν ειμαι απο Καβαλα απο θασο ειμαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MarakiG

Νεοφερμένος

Η MarakiG αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Γιατι δεν κανεις ιδιαιτερα;Με τα μεταφορικά θα σου βγει το ιδιο και μη σου πω και λιγοτερο γιατι θα πρεπει να πηγαινεις καθε μερα
Ασε που με τα ιδιαιτερα θα διαλεξεις εσυ ολους σου τους καθηγητες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lyan_14

Νεοφερμένος

Η lyan_14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Είσαι σίγουρη πως στην πόλη σου ούτε τα φροντιστήρια ούτε οι καθηγητές για ιδιαίτερα είναι καλοί; Και τα παιδιά έχουν δίκιο, η ύλη της Β' είναι τελείως διαφορετική από της Γ'. Κι άλλωστε αν τα κάνεις το καλοκαίρι, θα τα θυμάσαι καλά στις Πανελλήνιες αν δεν πας φροντιστήρια στην Θάσο;

Εγώ προσωπικά δεν θα το έκανα, αλλά αν δεν έχεις πρόβλημα να μείνεις αλλού και να μην πας διακοπές ένα ολόκληρο καλοκαίρι από φέτος...
Όπως είπε και η tulip ρώτα καλύτερα κάποιον που πέρασε Ιατρική από εκεί....
Δεν θέλω να σε αγχώσω ή να σε αποθαρρύνω, αυτή είναι καθαρά η άποψή μου και είσαι ελεύθερη να κάνεις ότι θέλεις! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top