Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,037 εγγεγραμμένα μέλη και 2,416,785 μηνύματα σε 75,378 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 209 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Πανελλήνιες 2013

Makis_Vl (Μάκης)

Φοιτητής

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.

O Makis_Vl έγραψε: στις 21:36, 21-08-12:

Είναι ωραία εμπειρία...δε θα θελα να την ξαναζήσω βέβαια αλλα εμένα μ έμαθε πολλά αυτη η χρονια Καλή επιτυχία σε όλους σας Διάβασμα-υπομονή-πιστη στον εαυτό μας=το εισιτήριο για την επιτυχία...το συναίσθημα που έχεις όταν αντικρύζεις τους βαθμούς σου και ειναι καλοί δεν υπάρχει...προσωπικά δε θα το άλλαζα με τίποτα
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Gate4 (Ηägring)

Φοιτητής

H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Γεωλογίας (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 18,059 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 21:41, 21-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από Mr.Blonde
Κοιταξε να διαβασεις αυτη τη φορα.Οχι οπως στη χημεια.
Έχω διαβάσει ήδη. Και χημεία διάβασα
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Ερινύς (Rin)

Πτυχιούχος

H Rin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 12,134 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε: στις 00:38, 22-08-12:

Σημείωση Συντονιστή: Το θέμα ξανάνοιξε. Προσοχή με τα off-topic posts σας, υπάρχουν πιο εξειδικευμένα διαθέσιμα θέματα για τέτοια ζητήματα.

Καλή συνέχεια.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

maria_dk

Νεοφερμένος

H maria_dk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 6 μηνύματα.

H maria_dk έγραψε: στις 01:38, 22-08-12:

Εγώ ξεκινώ τα μαθήματα 1η Σεπτεμβρίου. Λίγο άγχος το έχω, πως να το κάνουμε.
Για την ακρίβεια φοβάμαι μήπως δεν προλαβαίνω να πηγαίνω τέλεια διαβασμένη στα μαθήματα, και κυρίως, μήπως δεν κάνω σωστό διάβασμα και δε μου μένουν αυτά που διαβάζω στην τελική.
Καλή μας επιτυχία, 9 μήνες είναι, θα την παλέψουμε!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Δαλιδά (Cortana)

Φοιτητής

H Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 4,213 μηνύματα.

H Δαλιδά έγραψε: στις 01:49, 22-08-12:

Τι πανελλήνιες τι εγκυμοσύνη ε;
Πάντως μην αγχώνεσαι, η αρχή είναι σχετικά νορμάλ, μετά λίγο εντείνονται οι ρυθμοί. Και όντως θα υπάρξουν φορές που θα δυσκολευτείς να αντεπεξέλθεις και στις υποχρεώσεις σου στο σχολείο και στο φροντιστήριο. Μην στεναχωριέσαι γι αυτό. Όλοι τα περάσαμε.
Μην αφήνεις κενά, μην λες "ε δεν πρόλαβα σήμερα αύριο θα διαβάσω τα διπλά". Δε θα τα διαβάσεις, trust me

Άντε δυναμικάαααααα !
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

tazoulini (maria)

Μαθητής Γ' λυκείου

H maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θάσος (Καβάλα). Έχει γράψει 71 μηνύματα.

H tazoulini έγραψε: στις 02:11, 22-08-12:

Παιδια τι να σας πω...καλη δυναμη και κουραγιο...Επειδη απεκτησα κ εγω φετος την εμπειρια εχω να σας πω οτι αξιζε ο κοπος...Απλα προτεινω να κρατησετε δυναμεις για το Πασχα κ επειτα..μεχρι εκει χαλαρα και χωρις κενα...Το αγχος ειναι δεδομενο αλλα μονο και μονο για να σας αναγκαζει να διαβαζετε...Θα ερθουν στιγμες που δεν θα αντεχετε, αλλα το μυαλο σας πρεπει να ειναι εκει...Προετοιμαστε τους δικους σας γιατι ειναι μια ψυχοφθορα διαδικασια..και απο προσωπικη εμπειρια χωρις τους ανθρωπους της ζωης μου δεν θα τα ειχα καταφερει...
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

stefanos45

Φοιτητής

Ο stefanos45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 59 μηνύματα.

O stefanos45 if it happened, it was for a reason έγραψε: στις 02:38, 22-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από tazoulini
Παιδια τι να σας πω...καλη δυναμη και κουραγιο...Επειδη απεκτησα κ εγω φετος την εμπειρια εχω να σας πω οτι αξιζε ο κοπος...Απλα προτεινω να κρατησετε δυναμεις για το Πασχα κ επειτα..μεχρι εκει χαλαρα και χωρις κενα...Το αγχος ειναι δεδομενο αλλα μονο και μονο για να σας αναγκαζει να διαβαζετε...Θα ερθουν στιγμες που δεν θα αντεχετε, αλλα το μυαλο σας πρεπει να ειναι εκει...Προετοιμαστε τους δικους σας γιατι ειναι μια ψυχοφθορα διαδικασια..και απο προσωπικη εμπειρια χωρις τους ανθρωπους της ζωης μου δεν θα τα ειχα καταφερει...
ε ρε ποσες φορες ειπα "τα παραταω ολα, δεν με νοιαζει". Αλλα μετα απο λιγο ξανα επαιρνα μπροστα, γιατι λεω εχω ριξει τοσο διαβασμα, τωρα θα τα παρατησω?!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

*Serena* (Raven)

Επιφανές Μέλος

H Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 6,614 μηνύματα.

H *Serena* Για στάσου λίγο, μείνε εδώ... έγραψε: στις 14:17, 22-08-12:

Δεν ξέρω για σας πάντως εγώ αυτές τις μέρες δεν διαβάζω όπως διάβαζα όταν είχα μαθήματα.
Ξεκινάω κάθε μέρα με στόχους και μέχρι στιγμής τα μόνα σημαντικά πράγματα που έχω κάνει είναι να μάθω την αντιγραφή στη βιολογία και μια περίληψη. Μάλλον λειτουργώ καλύτερα με πίεση, όταν ξέρω ότι για αύριο έχω φυσική, για μεθαύριο χημελια κτλ. Τώρα, δεν ξέρω τι να πρωτοκάνω και με το σκεπτικό οτι έχω μερες ακόμα αναβάλλω ότι με δυσκολεύει...
Πφφφ...

Aeneas

Φοιτητής

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Επικοινωνίας Μέσων & Πολιτισμού (ΑΕΙ/Αθήνα) . Έχει γράψει 823 μηνύματα.

O Aeneas απελπισμένος έγραψε: στις 14:34, 22-08-12:

Mια απ' τα ίδια...

ΧριστίναΤσ

Μαθητής Β' λυκείου

H ΧριστίναΤσ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 13 μηνύματα.

H ΧριστίναΤσ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ! έγραψε: στις 14:48, 22-08-12:

εγώ μένω Κύπρο!ξεκινάω με νέα στις 28 Αυγούστου.να ρωτήσω εσείς στην Ελλάδα πόσες ώρες την εβδομάδα έχετε φροντιστήριο νέων?επειδή εμένα μου είπε 2 ώρες και μου φάνηκαν λίγες.θέλω τουλάχιστον 3 ώρες την εβδομάδα!είναι όμως αρκετές?ιδού η απορία!

Dhmh

Μαθητής Γ' λυκείου

H Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.

H Dhmh έγραψε: στις 15:02, 22-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από ΧριστίναΤσ
εγώ μένω Κύπρο!ξεκινάω με νέα στις 28 Αυγούστου.να ρωτήσω εσείς στην Ελλάδα πόσες ώρες την εβδομάδα έχετε φροντιστήριο νέων?επειδή εμένα μου είπε 2 ώρες και μου φάνηκαν λίγες.θέλω τουλάχιστον 3 ώρες την εβδομάδα!είναι όμως αρκετές?ιδού η απορία!
1.30-2 νομιζω (μαθημα)
καθε 2 εβδομαδες 3ωρο διαγωνισμα ομως αν δεν κανω λαθος...

ΧριστίναΤσ

Μαθητής Β' λυκείου

H ΧριστίναΤσ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 13 μηνύματα.

H ΧριστίναΤσ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ! έγραψε: στις 16:31, 22-08-12:

ευχαριστώ Dhmh !!

Jason Del Piero

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 535 μηνύματα.

O Jason Del Piero έγραψε: στις 18:45, 22-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από tsoufou
Και όντως θα υπάρξουν φορές που θα δυσκολευτείς να αντεπεξέλθεις και στις υποχρεώσεις σου στο σχολείο και στο φροντιστήριο. Μην στεναχωριέσαι γι αυτό. Όλοι τα περάσαμε.

Δεν νομίζω να την παλέψει κανείς και να διαβάζει και για σχολείο και για φροντιστήριο....προσωπικά λέω το σχολείο να το χρησιμοποιήσω μόνο στα διαγωνίσματα σαν επανάληψη αυτών που θα κάνω στο φρότν.(αφού θα είμαστε πιο μπροστά εκεί)

Aeneas

Φοιτητής

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Επικοινωνίας Μέσων & Πολιτισμού (ΑΕΙ/Αθήνα) . Έχει γράψει 823 μηνύματα.

O Aeneas απελπισμένος έγραψε: στις 19:37, 22-08-12:

Eγώ σήμερα παρά το πρόγραμμα, τα σκάτωσα... Όλη μέρα με το κινητό στο χέρι είμαι!
Μακάρι το πρόγραμμα που θα βγάλεις και εσύ και ο καθένας μας να τηρείται.

aggressive

Μαθητής Γ' λυκείου

H aggressive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 922 μηνύματα.

H aggressive έγραψε: στις 20:02, 22-08-12:

Ποστάρω για να παρακολουθώ το θέμα.

Προτιμότερο, ειδικά για την Γ' Λυκείου, είναι να έχετε εβδομαδιαίους στόχους.

Dhmh

Μαθητής Γ' λυκείου

H Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.

H Dhmh έγραψε: στις 20:08, 22-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από Jason Del Piero
Δεν νομίζω να την παλέψει κανείς και να διαβάζει και για σχολείο και για φροντιστήριο....προσωπικά λέω το σχολείο να το χρησιμοποιήσω μόνο στα διαγωνίσματα σαν επανάληψη αυτών που θα κάνω στο φρότν.(αφού θα είμαστε πιο μπροστά εκεί)
στο φροντιστηριο παντως μας ειπαν να μην εχουμε τελειως γραμμενο το σχολειο, ωστε να μην εχουμε σκατα βαθμους στις τελικες εξετασεις και αρα να εχουμε καλο απολητηριο(για τα μαθηματα που δεν δινουμε λεω)
Αρχική Δημοσίευση από aggresive
Ποστάρω για να παρακολουθώ το θέμα.

Προτιμότερο, ειδικά για την Γ' Λυκείου, είναι να έχετε εβδομαδιαίους στόχους.
(δεν χρειαζεται να ποσταρεις για να παρακολουθεις το θεμα)
παντως νομιζω πως το φροντιστηριο βοηθαει αρχικα ωστε να διαβαζεις τα μαθηματα οσο πρεπει(το μινιμουμ) και μετα εχεις εσυ την συνειδηση και διαβαζεις και ''για τον εαυτο σου''

aggressive

Μαθητής Γ' λυκείου

H aggressive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 922 μηνύματα.

H aggressive έγραψε: στις 20:15, 22-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από Dhmh
(δεν χρειαζεται να ποσταρεις για να παρακολουθεις το θεμα)
Ναι, το γνωρίζω.

Dhmh

Μαθητής Γ' λυκείου

H Dhmh έγραψε: στις 21:23, 22-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από Jason Del Piero
Τρομερός κομπλεξισμός....το ψωμί τους τρώμε??Τι θα τους πειράξει να βάλουν έναν βαθμό...??
χαχαχα ελα μου ντε!
καλα παντως αν ειναι να ειναι ετσι η κατασταση, θα επρεπε στην γ' λυκειου να κανουμε μονο τα μαθηματα που δινουμε πανελληνιες!
-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Χαρουλιτα

Μεταπτυχιακός φοιτητής

H Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , Μεταπτυχιακός φοιτητής του τμήματος Χημείας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,727 μηνύματα.

H Χαρουλιτα έγραψε: στις 21:30, 22-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από Dhmh
χαχαχα ελα μου ντε!
καλα παντως αν ειναι να ειναι ετσι η κατασταση, θα επρεπε στην γ' λυκειου να κανουμε μονο τα μαθηματα που δινουμε πανελληνιες!
Μπα.. μην το λες! Υπαρχουν ακομα και σε αυτη την ταξη καποιοι καθηγητες που θα σου κεντρισουν το ενδιαφερον!
Για παραδειγμα εμεις φετος περιμεναμε ποτε θα κανουμε κοινωνιιολογια γιατι ηταν ενα ευχαριστο διαλειμμα! Αλλα και σε αλλα μαθηματα! Ακουγες κατι το οποιο και σου εμενε αλλα και σε βοηθουσε να αλλαξεις λιγο παραστασεις...

Dhmh

Μαθητής Γ' λυκείου

H Dhmh έγραψε: στις 21:40, 22-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από Χαρουλιτα
Μπα.. μην το λες! Υπαρχουν ακομα και σε αυτη την ταξη καποιοι καθηγητες που θα σου κεντρισουν το ενδιαφερον!
Για παραδειγμα εμεις φετος περιμεναμε ποτε θα κανουμε κοινωνιιολογια γιατι ηταν ενα ευχαριστο διαλειμμα! Αλλα και σε αλλα μαθηματα! Ακουγες κατι το οποιο και σου εμενε αλλα και σε βοηθουσε να αλλαξεις λιγο παραστασεις...
καλα ναι σιγουρα χαλαρωνεις λιγο σε αυτες τις ωρες, αλλα φαντασου στην γ' λυκειου να πηγαιναμε σχολειο κατα τις 10 και να καναμε μονο τα μαθηματα που δινουμε και τιποτα αλλο. θα ειχαμε περισσοτερο χρονο για ξεκουραση και να κανουμε πραγματα που αρεσουν σε εμας και οχι να καθομαστε σε ενα θρανιο!

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Dim1234

Βρείτε παρόμοια