Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,027 εγγεγραμμένα μέλη και 2,416,068 μηνύματα σε 75,334 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 525 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Πανελλήνιες 2013

kwstasIdealism

Περιβόητο Μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,455 μηνύματα.

O kwstasIdealism Αν δεν καώ Αν δεν καείς Αν δεν καούμε έγραψε: στις 20:34, 20-08-12:

Υστερα απο το περας ενος μηνος επανηλθαμε δυναμικα με ενα 3ωρο
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

DrHouse (intelligentsia)

Φοιτητής

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 3,368 μηνύματα.

O DrHouse Ψάξε με,θα με βρείς στους εφτιάλτες σου. έγραψε: στις 20:36, 20-08-12:

Παμε ρε
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

SoZi (Αλέκα)

Καθηγητής

H Αλέκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής του τμήματος Μαθηματικών Αθήνας . Έχει γράψει 2,623 μηνύματα.

H SoZi έγραψε: στις 20:37, 20-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από Mr.Blonde
Αν ειστε ετοιμοι να υποστειτε τον ψυχολογικο βιασμο των πανελληνιων θα τα καταφερετε.
Και οι ευαίσθητοι άνθρωποι τα καταφέρνουν αρκεί να διατηρήσουν όσο μπορούν την ψυχραιμία τους εκεί.
Τώρα αυτοί που λιποθυμούν,παθαίνουν κρίσεις πανικού,τους γυρίζει το μάτι ανάποδα και το ξέρουν ότι είναι τόσο αδύναμοι ψυχικά ας ξεκινήσουν τα ραντεβού στους ψυχολόγους που ειδικεύονται σε αυτές τις καταστάσεις. Αν έχουν λεφτά.
Αν δεν έχουν ας χαλαρώσουν λίγο τα κορμιά τους μόνοι τους γιατί αν συνεχίσουν να είναι έτσι τότε η αποτυχία είναι σίγουρη όχι πιθανή.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

natasoula... (Νατάσα)

Μεταπτυχιακός φοιτητής

H Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Η/Υ (ΑΕΙ/Ξάνθη) . Έχει γράψει 1,493 μηνύματα.

H natasoula... έγραψε: στις 20:47, 20-08-12:

Χάουζ εσύ πού πας?
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

DrHouse (intelligentsia)

Φοιτητής

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 3,368 μηνύματα.

O DrHouse Ψάξε με,θα με βρείς στους εφτιάλτες σου. έγραψε: στις 20:48, 20-08-12:

Ξαναδινω.

natasoula... (Νατάσα)

Μεταπτυχιακός φοιτητής

H Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Η/Υ (ΑΕΙ/Ξάνθη) . Έχει γράψει 1,493 μηνύματα.

H natasoula... έγραψε: στις 20:52, 20-08-12:

I didn't know that.
Καλή δύναμη κι επιτυχία!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Jason Del Piero

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 535 μηνύματα.

O Jason Del Piero έγραψε: στις 20:57, 20-08-12:

Ηρωικό το να ξαναδίνει κανείς....Αυριο πουρνό πουρνό στις 9 ξεκινάμε με 4ωρο!!!!2Αγνωστο-2 ιστορία!!!!!ΠΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ρε γενιά του '95!!!
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Johnnaousa

Φοιτητής

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Βιοχημείας και Βιοτεχνολογίας Θεσσαλίας (Λάρισα) και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 13,939 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε: στις 20:57, 20-08-12:

Καλό ξεκίνημα παιδιά

Mr.Blonde

Φοιτητής

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 821 μηνύματα.

O Mr.Blonde έγραψε: στις 20:58, 20-08-12:

Eυχομαι σε ολα τα παιδια που θα δωσουν πανελλαδικες να καταφερουν να επιβιωσουν απο αυτη τη ψυχοφθορα διαδικασια.Ολα τα αλλα που λετε για να παραμυθιασετε τον κοσμακη ειναι περιττα.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Johnnaousa : 21-08-12 στις 00:01.

antwwwnis (Αντωωωνης)

Φοιτητής

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,152 μηνύματα.

O antwwwnis ,αφού έκανε διατάσεις στα δάχτυλα του, έγραψε: στις 21:00, 20-08-12:

Καλή δύναμη
Καλή υπομονή
Καλή οργάνωση
Καλό διάβασμα
Καλή επιτυχία!
14 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

kwstasIdealism

Περιβόητο Μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,455 μηνύματα.

O kwstasIdealism Αν δεν καώ Αν δεν καείς Αν δεν καούμε έγραψε: στις 21:07, 20-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από Jason Del Piero
Ηρωικό το να ξαναδίνει κανείς....Αυριο πουρνό πουρνό στις 9 ξεκινάμε με 4ωρο!!!!2Αγνωστο-2 ιστορία!!!!!ΠΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ρε γενιά του '95!!!
τετοια ποστ θελουμε αντε να αρχιζουμε σιγα σιγα

ZinaM (Ζήνα)

Μαθητής Γ' λυκείου

H Ζήνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 73 μηνύματα.

H ZinaM toujours recommancer... έγραψε: στις 22:32, 20-08-12:

Πριν λίγες μέρες γύρισα από τις διακοπές και σήμερα ξεκίνησα τις επαναλήψεις, αν και μου ήταν πολύ δύσκολο να συγκεντρωθώ στο μάθημα. Να δούμε πότε θα βρω το ρυθμό μου,γιατί γράφω πρώτη σεπτέμβρη!

kwstasIdealism

Περιβόητο Μέλος

O kwstasIdealism Αν δεν καώ Αν δεν καείς Αν δεν καούμε έγραψε: στις 22:34, 20-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από ZinaM
Πριν λίγες μέρες γύρισα από τις διακοπές και σήμερα ξεκίνησα τις επαναλήψεις, αν και μου ήταν πολύ δύσκολο να συγκεντρωθώ στο μάθημα. Να δούμε πότεθα βρω το ρυθμό μου...
μην ανυσηχεις ολοι το εχουμε παθει αυτο

ZinaM (Ζήνα)

Μαθητής Γ' λυκείου

H Ζήνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 73 μηνύματα.

H ZinaM toujours recommancer... έγραψε: στις 22:42, 20-08-12:

Κι εγώ ελπίζω να είναι παροδικό... ευχαριστώ πάντως! Εσύ ξεκίνησες σήμερα φροντιστήριο;

Gate4 (Ηägring)

Φοιτητής

H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Γεωλογίας (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 18,059 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 23:16, 20-08-12:

Αύριο 2 ώρες φυσική και 2 ώρες χημεία.. Άντε να δούμε

3v@Ki (V for Vlammenh)

Φοιτητής

H V for Vlammenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 247 μηνύματα.

H 3v@Ki έγραψε: στις 23:27, 20-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από Gate4
Αύριο 2 ώρες φυσική και 2 ώρες χημεία.. Άντε να δούμε
και εγωωω...και 9 το πρωι μαλιστα...εγω μεχρι προχθες ξυπνουσα μετα τις 11

Αγνωστο

Φοιτητής

H Αγνωστο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 431 μηνύματα.

H Αγνωστο έγραψε: στις 23:30, 20-08-12:

Αρχίζετε από τώρα; Δεν είναι λίγο νωρίς;

Gate4 (Ηägring)

Φοιτητής

H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Γεωλογίας (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 18,059 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 23:46, 20-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από 3v@Ki
και εγωωω...και 9 το πρωι μαλιστα...εγω μεχρι προχθες ξυπνουσα μετα τις 11
Εγώ έχω το απόγευμα αλλά το θέμα είναι πως στη χημεία έχω 24 ασκήσεις και δεν έχω κάνει ούτε μία

evi07larissa

Διάσημο Μέλος

H evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 798 μηνύματα.

H evi07larissa έγραψε: στις 01:14, 21-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από Jason Del Piero
Άγνωστο ΜΟΝΟ έκανα και εγώ ξανά. Αγαπημένο μάθημα!!!!!!!!!!

Mr.Blonde

Φοιτητής

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 821 μηνύματα.

O Mr.Blonde έγραψε: στις 01:27, 21-08-12:

Θα ηθελα να πω με ευγενικοτερο τροπο,οτι οση ωρα γεμιζετε το ανουσιο αυτο θεμα με ανουσια μηνυματα ,θα μπορουσατε να λυνετε ασκησεις μαθηματικων φυσικης ,συντακτικου αρχαιων ετσι ωστε να μην ειστε στην πλειοψηφια που θα γραψει κατω απο 15.Οποτε μην τεμπελιαζετε.Ευχαριστω.
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια