Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,042 εγγεγραμμένα μέλη και 2,411,611 μηνύματα σε 75,388 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 531 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

[Πανελλήνιες 2013] Θερινή προετοιμασία

Vicky13 (Βίκυ)

Φοιτητής

H Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών (ΟΠΑ/Αθήνα) και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 486 μηνύματα.

H Vicky13 έγραψε: στις 16:15, 21-06-12:

Αρχική Δημοσίευση από maniavas
Το αοδε το θεωρείς απαραίτητο το καλοκαίρι; Γιατί οι περισσότερου μου λένε ότι δεν θα κάνουν γιατί έχει μικρή ύλη, και δεν ξέρω τι να κάνω
Κοίτα στο φροντιστήριο κάνουμε όλα τα μαθήματα αν το βγάλω το αοδε θα πληρώνω ουσιαστικά τα ίδια λεφτά.είναι ένα πακέτο !
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

maniavas (Μάνια)

Φοιτητής

H Μάνια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Στατιστικής Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 290 μηνύματα.

H maniavas έγραψε: στις 16:20, 21-06-12:

Αρχική Δημοσίευση από Vicky13
Κοίτα στο φροντιστήριο κάνουμε όλα τα μαθήματα αν το βγάλω το αοδε θα πληρώνω ουσιαστικά τα ίδια λεφτά.είναι ένα πακέτο !
Κατάλαβα εμάς μας είπε να αποφασίσουμε και δεν ξέρω τι να κάνω. Μάλλον θα το πάρω να το διαβάσω μονή μου
Υ.Γ Ξέρεις ποια είναι η ύλη;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

cha0s (Σταύρος)

Πτυχιούχος

Ο Σταύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Φιλολογίας (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,690 μηνύματα.

O cha0s έγραψε: στις 16:23, 21-06-12:

Μην κάνετε βλακείες ρε! Ξεκινήστε απο τον Αύγουστο κανονικά όπως ξεκινάνε όλοι. Εκτός αν έχετε τεράστια κενά που θέλουν 1-2 μήνες να τα καλύψετε.
Ειδικά στην θεωρητική κατεύθυνση, μια χρονιά είναι υπέρ αρκετή για να βγει η ύλη 2-3 φορές.
Χαρείτε το καλοκαίρι όσο μπορείτε και ξεκουραστείτε, γιατί προβλέπεται για 'σας δύσκολη χρονιά.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Gate4 (Ηägring)

Φοιτητής

H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Γεωλογίας (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 18,058 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 16:35, 21-06-12:

Από Δευτέρα ξεκινάω και εγώ 12 ώρες νομίζω

αδαμαντια52071 (νυσταλέα)

Μαθητής Γ' λυκείου

H νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,636 μηνύματα.

H αδαμαντια52071 έγραψε: στις 16:38, 21-06-12:

Αρχική Δημοσίευση από Spyros94
xaxaxaxaxa δινετε πανελληνιες ;;; μην ξεχνατε οτι εσεις του 95' δινετε εξετασεις με αυτο το συστημα για τελευταια φορα..ισως σας χαντακωσουν..γιαυτο διαβαστε πολυ πολυ καλα..

Οσο για εμας του 94 που τελιωσαμε πριν απο ενα μηνα ενα εχω να πω :

ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΑΝΑΚΟΥΣΩ ΓΙΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΛΠ....

ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ

Υ.Γ. Παιδια του 95 σας λυπαμαι πραγματικα..εσεις καλοκαιρινα και εμεις καλοκαιρινα μπανια :p
Aρχιζω να εκνευριζομαι με το ''χιουμορακι''....

Εχμ εγω ξερω ως ωρας πως θα κανω
=>1.5 εκθεση
=>4,5 μαθηματικα κατ
=>3 βιολογια κατ
=>3 χημεια κατ
=>4φυσικη κατ
και βιολογια γενικης δεν ξερω ακομα..
13-14 με υπολογιζω δηλαδη

Johnnaousa

Φοιτητής

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Βιοχημείας και Βιοτεχνολογίας Θεσσαλίας (Λάρισα) και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 13,864 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε: στις 16:40, 21-06-12:

Αρχική Δημοσίευση από artemaki
Πικρα.
Πω μωρε για να με αγχωσετε το κανετε.
θα σε δείρω αν αγχωθείς
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

H wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,737 μηνύματα.

H wolfe4ever έγραψε: στις 16:45, 21-06-12:

Καλά κουράγια παιδιά!
Υπομονή, δύναμη και καθαρά μυαλά!
Καλή επιτυχία!!!
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

artemaki (Άρτεμις)

Διάσημο Μέλος

H Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 900 μηνύματα.

H artemaki .- έγραψε: στις 16:48, 21-06-12:

Αρχική Δημοσίευση από Johnnaousa
θα σε δείρω αν αγχωθείς
Kαλο ειναι αυτο. ;]

Αλλα εχω αγχωθει ηδη.
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Johnnaousa

Φοιτητής

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Βιοχημείας και Βιοτεχνολογίας Θεσσαλίας (Λάρισα) και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 13,864 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε: στις 16:50, 21-06-12:

Kαλο ειναι αυτο. ;]

Αλλα εχω αγχωθει ηδη.
Οκ θα σε δείρω τον Ιούλιο Δεν χρειάζεται άγχος!
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Dhmh

Μαθητής Γ' λυκείου

H Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.

H Dhmh έγραψε: στις 16:51, 21-06-12:

θα αγχωνεται μην την δειρεις!

Μαθητής Γ' λυκείου

H νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,636 μηνύματα.

H αδαμαντια52071 έγραψε: στις 16:52, 21-06-12:

Μπορει και αν αγχωθει και για το ΑΝ θα την δειρεις μετα...

Queen of Hearts

Φοιτητής

H Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Αγγλικής Γλώσσας και Φιλολογίας Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 682 μηνύματα.

H Queen of Hearts έγραψε: στις 16:53, 21-06-12:

ρε 'σεις μην αγχωνεσται απο τωρα ! εχετε καιρο ακομα

artemaki (Άρτεμις)

Διάσημο Μέλος

H Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 900 μηνύματα.

H artemaki .- έγραψε: στις 16:59, 21-06-12:

Αρχική Δημοσίευση από Dhmh
θα αγχωνεται μην την δειρεις!
Αχαχαχ σωστη!

Αρχική Δημοσίευση από christina.kstr
ρε 'σεις μην αγχωνεσται απο τωρα ! εχετε καιρο ακομα
Δεν γινεται, λυπαμαι.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Queen of Hearts

Φοιτητής

H Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Αγγλικής Γλώσσας και Φιλολογίας Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 682 μηνύματα.

H Queen of Hearts έγραψε: στις 17:02, 21-06-12:

Δεν γινεται, λυπαμαι.
μην το παιρνετε τοσο κατακαρδα! δεν ηρθε η συντελεια του κοσμου! 9 μηνες ειναι θα περασουν

Spyros94

Νεοφερμένος

Ο Spyros94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 16 μηνύματα.

O Spyros94 έγραψε: στις 17:06, 21-06-12:

Αρχική Δημοσίευση από αδαμαντια52071
Aρχιζω να εκνευριζομαι με το ''χιουμορακι''....

Εχμ εγω ξερω ως ωρας πως θα κανω
=>1.5 εκθεση
=>4,5 μαθηματικα κατ
=>3 βιολογια κατ
=>3 χημεια κατ
=>4φυσικη κατ
και βιολογια γενικης δεν ξερω ακομα..
13-14 με υπολογιζω δηλαδη

ε τι να κανουμε, χιουμορακι...και εσυ του χρονου ετσι θα πειραζεις τα παιδια του 96

Μαθητής Γ' λυκείου

H αδαμαντια52071 έγραψε: στις 17:09, 21-06-12:

Αρχική Δημοσίευση από christina.kstr
μην το παιρνετε τοσο κατακαρδα! δεν ηρθε η συντελεια του κοσμου! 9 μηνες ειναι θα περασουν

Oυτε παιδι να περιμεναμε
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

STRATOS111

Φοιτητής

Ο STRATOS111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοικητικής Επιστήμης και Τεχνολογίας Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών . Έχει γράψει 112 μηνύματα.

O STRATOS111 έγραψε: στις 17:14, 21-06-12:

Εγώ από 25 Ιουνίου μέχρι 25 Ιουλίου:
Άγνωστο 2
Γνωστό 2
Γραμματική 1
Συντακτικό 1
Λατινικά 4
Ιστορία 2
Έκθεση 2
Λογοτεχνία 2
Μαθηματικά Γενικής 2
ΑΟΘ 2
Σύνολο 20 ώρες
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Queen of Hearts

Φοιτητής

H Queen of Hearts έγραψε: στις 17:17, 21-06-12:

σε κατι μηνες απο τωρα θα βγαζεις 20 ωρες διαβασματος μεσα σε 2.5 μερες το πολυ!! οποτε μη σε αγχωνει αυτο

john1994

Φοιτητής

Ο john1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 310 μηνύματα.

O john1994 έγραψε: στις 17:27, 21-06-12:

Αρχική Δημοσίευση από maniavas

αναλογα αν το λες ετσι ΝΑΙ
Αρχική Δημοσίευση από tsoufou
Κακέ.
Οι πανελλήνιες είναι όπως ο στρατός Άμα δεν τις περάσεις , τι θα λες μετά στα παιδιά/ανήψια σου όταν θα δίνουν...
οχι ρε πλακα κανω...
ωραια ειναι η Γ λυκ.
αρκει να μην μεινετε πισω στα μαθηματα..
οσο το αντεχετε το πραγμα, περναει γρηγορα...
αλλα αν μεινετε πισω στα μαθηματα τοτε θα σας γινεται ενας διαρκης βιασμος

katerina16

Φοιτητής

H katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ελληνικής Φιλολογίας (ΑΕΙ/Κομοτηνή) και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 518 μηνύματα.

H katerina16 ~Crazy Philologist~ έγραψε: στις 17:54, 21-06-12:

Πανελλήνιες 2013 ..

Εδώ είμαστεεεεεεεεεεεε...!

Λοιπόν,παίδες..! Τέλειωσαν τα ψέματα...είναι γεγονός.Θα πάμε Γ Λυκείου ...είμαστε ήδη δηλαδή...
Εγώ προσωπικά δεν θα κάνω κανένα φροντιστήριο ή ιδιαίτερο τώρα το καλοκαίρι...
(Κατεύθυνση Θεωρητική) Αυτή τη χρονιά που μας πέρασε επίσης δεν είχα καμία βοήθεια..ευτυχώς πήγαν όλα καλά και δεν είχα κανένα πρόβλημα...οι βαθμοί μου ήταν πάρα πολύ καλοί...βέβαια οι καθηγήτριες μου στο σχολείο κάνουν καλή δουλειά..! Ο λόγος για τον οποίο δεν είχα κάποια βοήθεια είναι μεγάλη ιστορία ..και για να μην τα πολυλογώ μέσα από όλα αυτά έμαθα να διαβάζω μόνη μου χωρίς καμία βοήθεια ..όσο και αν φαίνεται παράξενο στους περισσότερους από σας τα καταφέρνω καλύτερα μόνη ..ένα ιδιαίτερο ή ομαδικό μάθημα θα με μπέρδευε αρκετά ...χωρίς αμφιβολία θα με βοηθούσε αλλά από ένα σημείο και μετά δεν θα λειτουργούσα ...καλύτερα μόνη μου...εννοείται ότι δεν αρκούμε σ'αυτά που κάνω στο σχολείο...ψάχνω στο διαδίκτυο ή από φίλους ασκήσεις,καθημερινά κοιτάω γραμματικά και συντακτικά φαινόμενα,βοηθήματα ..γενικά ψάχνομαι...το δουλεύω αρκετά και συνεχίζω να το δουλεύω..και έχω καλύψει αρκετά κενά Δόξα τω Θεώ(δοτική μην ξεχνιόμαστε) ...

Όπως και να χει θα διαβάσω μόνη μου...έχω φτιάξει ήδη προγραμματάκι για να μην ξεφύγω και την επόμενη βδομάδα που θα πάω να πάρω τη βαθμολογία των γραπτών(τι έχουν να δουν τα μάτια μου) θα συζητήσω και με καθηγητές για να μου πουν τη γνώμη τους και που θα πρέπει να εστιάσω περισσότερο μιας και αυτοί με ξέρουν ...

Καλό διάβασμα και καλό κουράγιο σ'όλους μας! Ας συμπληρώσουμε ότι κενά έχουμε αυτό το καλοκαίρι ώστε να είμαστε έτοιμοι από Σεπτέμβριο να αντιμετωπίσουμε κάθε πρόκληση ..

This is it!
9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος