Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,030 εγγεγραμμένα μέλη και 2,416,260 μηνύματα σε 75,347 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 526 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

[Πανελλήνιες 2013] Θερινή προετοιμασία

*Serena* (Raven)

Επιφανές Μέλος

H Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 6,614 μηνύματα.

H *Serena* Για στάσου λίγο, μείνε εδώ... έγραψε: στις 22:54, 28-06-12:

Αρχική Δημοσίευση από Dhmh
μια χαρα πηγε μπορω να πω...2 ωρες μιγαδικους καναμε...και απο οτι εμαθα τελικα θα κανουμε την εβδομαδα 4 ωρες μιγαδικους και 2 ωρες συναρτησεις!
χαρηκα που οι σκεψεις περι οργανωσης που ειχα κατα νου συμπιπτουν με αυτες του οργανωμενου φροντιστη μου!χαχα
τις παραθετω, ως ιδεες για οργανωση
1 τετραδιο με 2 θεματα οπου το 1 θα ειναι μιγαδικοι και το αλλο συναρτησεις
1 τετραδιο για παλια θεματα πανελληνιων
και τις ασκησεις για το σπιτι(απο μπαρλα) σε χαρτι και μετα σε ντοσιε!
(νομιζω μονο για καλοκαιρι μας ζητησε αυτα)
Διαφωνώ με το bold... Όποτε εφάρμοσα κάτι τέτοιο τελείωνε πιο πρίν το ένα θέμα και αναγκαζόμουν να πάρω άλλο τετράδιο. Εγώ θα πάρω άλλο για τους μιγαδικούς και άλλο για τισ συναρτήσεις. Θα τα κάνω και εγώ χωρισμένα 3 ωρες μιγαδικούς και διαφορικό λογισμό μετά και 2 ώρες ορια και ολοκληρωματα με άλλους καθηγητές οπότε βολεύει καλύτερα!
Κατά τα άλλα ολα οκ!
Καλή αρχή βρε!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

JKaradakov (Ιορδάνης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 11,582 μηνύματα.

O JKaradakov Valar Morgulis έγραψε: στις 23:00, 28-06-12:

Και εγώ συμφωνώ με την evangelie στο θέμα των τετραδίων. Κάτι άλλο που μας είπε ο καθηγητής μας είναι ότι θα μας λύνει ασκήσεις και μετα θα μας λέει πως είναι λάθος και εμεις να βρούμε το λάθος. Ενδιαφέρον ακούγεται.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

qwerty111

Φοιτητής

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 1,258 μηνύματα.

O qwerty111 έγραψε: στις 23:01, 28-06-12:

Αρχική Δημοσίευση από JKaradakov
Και εγώ συμφωνώ με την evangelie στο θέμα των τετραδίων. Κάτι άλλο που μας είπε ο καθηγητής μας είναι ότι θα μας λύνει ασκήσεις και μετα θα μας λέει πως είναι λάθος και εμεις να βρούμε το λάθος. Ενδιαφέρον ακούγεται.
Αρκεί να μην είναι αριθμητικό λάθος!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Dhmh

Μαθητής Γ' λυκείου

H Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.

H Dhmh έγραψε: στις 23:29, 28-06-12:

Αρχική Δημοσίευση από evangelie :)
Διαφωνώ με το bold... Όποτε εφάρμοσα κάτι τέτοιο τελείωνε πιο πρίν το ένα θέμα και αναγκαζόμουν να πάρω άλλο τετράδιο. Εγώ θα πάρω άλλο για τους μιγαδικούς και άλλο για τισ συναρτήσεις. Θα τα κάνω και εγώ χωρισμένα 3 ωρες μιγαδικούς και διαφορικό λογισμό μετά και 2 ώρες ορια και ολοκληρωματα με άλλους καθηγητές οπότε βολεύει καλύτερα!
Κατά τα άλλα ολα οκ!
Καλή αρχή βρε!
δεν πηγαινε σε ολο το bold. μαλλον λαθος μου τελος παντων, το πολυ πολυ να παρω με 4 θεματα και να τα χωρισω 2-2.. αλλα γιατι να πιανουν τοσο πολυ οι μιγαδικοι? στο τετραδιο θα γραφω μονο θεωρια και ασκησεις που θα κανουμε στο φροντ...μας ειπε πως οι μιγαδικοι βγαινουν σε 4-6 ωρες(μονο η θεωρια) οποτε λογικα θα μου φτασει...

ενδιαφερον. μας το εκανε φετος στο σχολειο μαθηματικα κατευθυνσης 1-2 φορες για να δει αν προσεχουμε στον πινακα βασικα...ειναι καλο γιατι σε κανει να εισαι σε εγρηγορση

Αρχική Δημοσίευση από qwerty111
χαχαχα ναι!!

Νάγια Τ.

Φοιτητής

H Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Σχολής (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,190 μηνύματα.

H Νάγια Τ. Κατά τον δαίμονα εαυτού ☤ έγραψε: στις 23:37, 28-06-12:

Παιδια ειδικα στα μαθηματικα θα αλλαξετε τοοοσαααα τετραδια που στο τελος θα βαρεθειτε να τα χωριζετε σε θεματα κτλ...Ετσι ειχα ορεξη για οργανωση κ εγω στην αρχη κ μετα κατεληξα απλα να ψαχνω λευκη κολλα να λυνω την ασκηση!Αλλωστε ειναι αδυνατον στο τελος να τις κανετε επαναληψη ολες!Απλα να εχετε καπου συγκεντρωμενα θεωρια και μεθοδολογιες ...that's all...
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Τάνια Κ.

Μαθητής Β' λυκείου

H Τάνια Κ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H Τάνια Κ. όλα εδώ..και όμως πουθενά! έγραψε: στις 23:55, 28-06-12:

Παιδιά είμαι και εγώ θεωρητική κατεύθυνση και δυσκολεύομαι στην επιλογή ανάμεσα
σε μαθηματικά με Α.Ο.Θ ή σε βιολογία..
εσείς τι λέτε? Τι ειναι καλύτερο?

Polymnia

Διάσημο Μέλος

H Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 756 μηνύματα.

H Polymnia έγραψε: στις 00:22, 29-06-12:

Αρχική Δημοσίευση από Τάνια Κ.
εαν σκέφτεσαι σοβαρά οικονομικές σχολές επιλέγεις μαθηματικα με ΑΟΘ χωρίς δεύτερη σκέψη,αν όχι τα 2 αυτά μαθηματα θα σου είναι περιττά.Με βιολογία γενικής θα μπορείς να δηλώσεις και σχολές 3ου πεδίου, αυτό κάνουν πολλά παιδιά θεωρητικής (σχολές 3ου πεδίου όπως διάφορα παραιατρικά ΤΕΙ κτλ)
αν σου αρέσει η θεωρία, και δε σε ενδιαφέρουν οι οικονομικές σχολές θα πάρεις Βιολογία !
εξαρτάται απο τις σχολές που έχεις στο νου σου ,απλώς μερικά παιδιά διαλέγουν μαθ+ΑΟΘ για να έχουν στο τσεπάκι τις οικονομικές σχολές για κάθε ενδεχόμενο

Dhmh

Μαθητής Γ' λυκείου

H Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.

H Dhmh έγραψε: στις 00:22, 29-06-12:

Αρχική Δημοσίευση από Νάγια Τ.
Παιδια ειδικα στα μαθηματικα θα αλλαξετε τοοοσαααα τετραδια που στο τελος θα βαρεθειτε να τα χωριζετε σε θεματα κτλ...Ετσι ειχα ορεξη για οργανωση κ εγω στην αρχη κ μετα κατεληξα απλα να ψαχνω λευκη κολλα να λυνω την ασκηση!Αλλωστε ειναι αδυνατον στο τελος να τις κανετε επαναληψη ολες!Απλα να εχετε καπου συγκεντρωμενα θεωρια και μεθοδολογιες ...that's all...
προσωπικα δεν μπορω να με φανταστω χωρις οργανωση. πελαγωνω..οποτε...ειναι αναλογα στο ατομο!

Αρχική Δημοσίευση από Τάνια Κ.
αν δεν ενδιαφερεσαι για 5ο πεδιο νομιζω πως ειναι τσαμπα κοπος...

Νάγια Τ.

Φοιτητής

H Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Σχολής (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,190 μηνύματα.

H Νάγια Τ. Κατά τον δαίμονα εαυτού ☤ έγραψε: στις 00:30, 29-06-12:

Kαλα εννοειται αυτο...απλα παρεθεσα κ εγω την αποψη μου!

cha0s (Σταύρος)

Πτυχιούχος

Ο Σταύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Φιλολογίας (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,690 μηνύματα.

O cha0s έγραψε: στις 00:36, 29-06-12:

Αρχική Δημοσίευση από Neapolitis
* χαχα αναφορικά με την προετοιμασία εννοώ!
Τα αγγλικά των πανελλαδικών είναι πολύ εύκολα, σχεδόν επιπέδου lower. Ενα καλό βιβλίο με λεξιλόγιο αν πάρεις, είσαι κομπλέ!

Nikos_T

Φοιτητής

Ο Nikos_T αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 304 μηνύματα.

O Nikos_T έγραψε: στις 00:38, 29-06-12:

Αρχική Δημοσίευση από Neapolitis
Τα παιδάκια που σκοπεύουν να δώσουν Αγγλικά ως ειδικό μάθημα, τι έχουν κατά νου;
Θα δώσω, αν και δεν καίγομαι να περάσω σε σχολή που χρειάζονται τα αγγλικά ως ειδικό μάθημα. Μόνος μου θα ασχοληθώ μάλλον από τη μέση της χρονιάς του χρόνου και θα διαλέξω δυο τρία βιβλία από όσα είχα στη proficiency για να τα ξαναβγάλω. Δε θα δώσω και πολύ βάση πάντως. Άντε θα γράφω και καμιά έκθεση που και που, εξάλλου με τα αγγλικά έχω πάρα πολύ καλή σχέση.

Piaggio

Νεοφερμένος

Ο Piaggio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 5 μηνύματα.

O Piaggio Πανελληνιες 2013 ..αρχιζουμε λοιπον.. έγραψε: στις 00:47, 29-06-12:

Εγω κανω ολα τις θεωρητικης προς το παρον απο ενα 2ωρο την εβδομαδα το καθε μαθημα ( εκτος εκθεση που κανω μια ωρα ) και απο 2 ιουλιου ξεκιναω μαθηματικα γενικης . Μιας που στοχευω για αστυφυλακων (5ο πεδιο μαζι με αοθ )ειναι ισως το πιο σημαντικο μαθημα για μενα. Η αληθεια ειναι οτι απο μαθηματικα βρισκομαι στον πατο και το εξιγισα και στους φροντηστες οι οποιοι με αντιμετωπισαν με ψυχραιμια ( εαν και μου ειπαν εαν δεν διαβαζω δρομο ). Παρολα αυτα θελω μια ξεκαθαρη γνωμη ... Μπορω να γραψω καλα μαθηματικα γενικης ? Τι βαθμο δυσκολιας βαζεται ?
Επισης προς το παρον ριχνω κανενα 2ωρο διαβασμα σε καθε μαθημα , θελω παραπανω?

Εύη:D

Νεοφερμένος

H Εύη:D αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.

H Εύη:D έγραψε: στις 01:02, 29-06-12:

Καλησπεραααα!
Ειδα το τοπικ και ειπα να σας πω τη δικη μου γνωμη οσο αφορα τις πανελλαδικες..

πρωτα απ'ολα..ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ..μην αγχωνεσται για το ποσο μεγαλο κομματι της υλης θα βγαλετε στα θερινα..
φροντιστε ολοι σας να μην αφησετε κενα και να κανετε μια σωστη αρχη..

Εγω για παραδειγμα,περυσι τον Ιουλιο που ξεκινησα θερινα μαθηματα(θετικη κατευθυνση) διαβαζα τουλαχιστον 3-4 ωρες την ημερα,με 10 λεπτα κενα καθε 2 ωρες! Τους 2 πρωτους μηνες διαβαζα τοσο μονο...Υστερα σιγα σιγα αρχισα να διαβαζω παραπανω και παραπανω,μεχρι που Φλεβαρη ειχα καταντισει να καθομαι 7 ωρες πανω απο τα βιβλια μου και τα ειχα παιξει..

Μη κανετε αυτο το λαθος..Διαβαστε ΠΟΙΟΤΙΚΑ και ΟΧΙ ΠΟΣΟΤΙΚΑ...

Οσο αφορα τα μαθηματα οπως η Βιολογια Κατ ή η Ιστορια και ολα αυτα τελος παντων που θελουν αποστηθιση,φροντιστε να κανετε συχνες επαναληψεις,ακομα και αν εχετε χιλιοδιαβασει τα παντα..ΟΣΟ ΠΙΟ ΣΥΧΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΤΟΣΟ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ 100ΑΡΙ ΘΑ ΠΑΤΕ..

Με τις φυσικοχημειες και τα μαθηματικα,φροντιστε να λυσετε οσες πιο πολλες ασκησεις μπορειτε και οσα πιο πολλα διαγωνισματα γινεται ολο το χρονο..Θα βοηθησουν πολυυυ!

Και καταληγοντας,ξαναλεω..ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ ΤΩΡΑ στα θερινα..Εχετε χρονο και για διαβασμα και για βολτες και για μπανακια και για ολα

αα και ξεχασα για την εκθεση..Μη ξεκινησετε μαθηματα απο τωρα..Αδικα λεφτα θα δωσετε..Καλυτερα απο Σεμπεμβρη-Οκτωμβρη..καπου εκει..ετσι και αλλιως η θεωρια της εκθεσης βγαινει ευκολα αν κατσεις να την διαβασεις μια δυο φορες ολο το χρονο..

Ελπιζω να βοηθησα καπως Καλο κουραγιο παιδια των πανελληνιων ΑΠΟΛΑΥΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΧΡΟΝΙΑ
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Dhmh

Μαθητής Γ' λυκείου

H Dhmh έγραψε: στις 01:05, 29-06-12:

Αρχική Δημοσίευση από Εύη:D
Καλησπεραααα!

πρωτα απ'ολα..ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ..μην αγχωνεσται για το ποσο μεγαλο κομματι της υλης θα βγαλετε στα θερινα..

Εγω για παραδειγμα,περυσι τον Ιουλιο που ξεκινησα θερινα μαθηματα(θετικη κατευθυνση) διαβαζα τουλαχιστον 3-4 ωρες την ημερα,με 10 λεπτα κενα καθε 2 ωρες! Τους 2 πρωτους μηνες διαβαζα τοσο μονο...Υστερα σιγα σιγα αρχισα να διαβαζω παραπανω και παραπανω,μεχρι που Φλεβαρη ειχα καταντισει να καθομαι 7 ωρες πανω απο τα βιβλια μου και τα ειχα παιξει..

Οσο αφορα τα μαθηματα οπως η Βιολογια Κατ ή η Ιστορια και ολα αυτα τελος παντων που θελουν αποστηθιση,φροντιστε να κανετε συχνες επαναληψεις,ακομα και αν εχετε χιλιοδιαβασει τα παντα..ΟΣΟ ΠΙΟ ΣΥΧΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΤΟΣΟ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ 100ΑΡΙ ΘΑ ΠΑΤΕ..

Με τις φυσικοχημειες και τα μαθηματικα,φροντιστε να λυσετε οσες πιο πολλες ασκησεις μπορειτε και οσα πιο πολλα διαγωνισματα γινεται ολο το χρονο..Θα βοηθησουν πολυυυ!

Και καταληγοντας,ξαναλεω..ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ ΤΩΡΑ στα θερινα..Εχετε χρονο και για διαβασμα και για βολτες και για μπανακια και για ολα

αα και ξεχασα για την εκθεση..Μη ξεκινησετε μαθηματα απο τωρα..Αδικα λεφτα θα δωσετε..Καλυτερα απο Σεμπεμβρη-Οκτωμβρη..καπου εκει..ετσι και αλλιως η θεωρια της εκθεσης βγαινει ευκολα αν κατσεις να την διαβασεις μια δυο φορες ολο το χρονο..

Ελπιζω να βοηθησα καπως Καλο κουραγιο παιδια των πανελληνιων ΑΠΟΛΑΥΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΧΡΟΝΙΑ
ευχαριστουμε πολυ
ποσο εβγαλες εσυ αν επιτρεπεται? και που στοχευεις?

Εύη:D

Νεοφερμένος

H Εύη:D αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.

H Εύη:D έγραψε: στις 01:33, 29-06-12:

17948 στο 3ο πεδιο
και 17492 στο 2ο και 4ο.

θελω κτηνιατρικη 1η επιλογη..κ 2η βιολογικο

αδαμαντια52071 (νυσταλέα)

Μαθητής Γ' λυκείου

H νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,636 μηνύματα.

H αδαμαντια52071 έγραψε: στις 09:05, 29-06-12:

17948 στο 3ο πεδιο
και 17492 στο 2ο και 4ο.

Την εχεις ανετα την σχολη!Νομιζω και Θεσαλλονικη!!!

Αχ πολυ χαιρομαι οταν βλεπω παιδια να θελουν να περασουν σε σχολες που θελω και εγω!

Παντως σε ευχαριστουμε πολυ για τις συμβουλες!Ειναι πολυ χρησιμες!

JKaradakov (Ιορδάνης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 11,582 μηνύματα.

O JKaradakov Valar Morgulis έγραψε: στις 09:35, 29-06-12:

Αρχική Δημοσίευση από qwerty111
Όχι στην μεθοδολογία θα είναι.

Καλησπεραααα!

Ευχαριστούμε για τις συμβουλές!

17948 στο 3ο πεδιο
και 17492 στο 2ο και 4ο.

Οπ κιάλος συνάδελφος.

Αρχική Δημοσίευση από αδαμαντια52071
Την εχεις ανετα την σχολη!Νομιζω και Θεσαλλονικη!!!

Αχ πολυ χαιρομαι οταν βλεπω παιδια να θελουν να περασουν σε σχολες που θελω και εγω!

Παντως σε ευχαριστουμε πολυ για τις συμβουλες!Ειναι πολυ χρησιμες!
Εξαρτάται πέρισυ για πρώτη φορά η Κτηνιατρική ΑΠΘ έπαισαι κάτω απο τα 18000 μόρια απο το 2001 αλλά αφού αναμένονται και πτώσεις τον βάσεων το πιθανότερο είναι να παίσει κιάλο.

αδαμαντια52071 (νυσταλέα)

Μαθητής Γ' λυκείου

H νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,636 μηνύματα.

H αδαμαντια52071 έγραψε: στις 11:20, 29-06-12:

Εξαρτάται πέρισυ για πρώτη φορά η Κτηνιατρική ΑΠΘ έπαισαι κάτω απο τα 18000 μόρια απο το 2001 αλλά αφού αναμένονται και πτώσεις τον βάσεων το πιθανότερο είναι να παίσει κιάλο.
Δεν με χαλασε

JKaradakov (Ιορδάνης)

Τιμώμενο Μέλος

O JKaradakov Valar Morgulis έγραψε: στις 12:50, 29-06-12:

Μα καθόλου όμως.

Dhmh

Μαθητής Γ' λυκείου

H Dhmh έγραψε: στις 13:23, 29-06-12:

17948 στο 3ο πεδιο
και 17492 στο 2ο και 4ο.

μια χαρα! συγχαρητηρια και μακαρι να μπεις στην 1η σου επιλογη!

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος