Τι πιστεύετε για την αναβαθμολόγηση;

maraki75e

Νεοφερμένος

Η maraki75e αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
αχα υπάρχει μια πιθανότητα αν μου βάλουν LP να το παρω....... αν και μου φαίνεται δύσκολο... ομως ποτέ δεν ξέρεις!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
H ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία άλλωστε!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εβιτα1

Νεοφερμένος

Η εβιτα1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
γεια σας φιλοι μου δυστυχως δεν περασα και εγω το ecpe,κοπηκα προφορικα και εκθεση.στα αλλα περασα με pass. σκεφτομαι αναβαθμολογηση στην εκθεση εσεις τι λετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Aναλυτικα ποια ηταν τα αποτελεσματα σου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εβιτα1

Νεοφερμένος

Η εβιτα1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Aναλυτικα ποια ηταν τα αποτελεσματα σου;
bf στην εκθεση και bf στα προφορικα.τι πιθανοτητες εχω? ολες τις εκθεσεις που εγραφα τις περνουσα με p η Lp (150)το συνολο.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Δοκιμασε για μενα και δεν εχεις κατι αλλο να χασεις παρα 25 ευρω.:)
Καλη τυχη σου ευχομαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εβιτα1

Νεοφερμένος

Η εβιτα1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Δοκιμασε για μενα και δεν εχεις κατι αλλο να χασεις παρα 25 ευρω.:)
Καλη τυχη σου ευχομαι!
Ευχαριστώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Tιποτα να σαι καλα!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

STRATOSZAX

Νεοφερμένος

Ο STRATOSZAX αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Εγω εδωσα το michigan ecpe και κοπηκα με bf στο writing και στο gcvr ενω τα υπολοιπα τα περασα με pass.Σκεφτομαι να κανω αναβαθμολογηση στο writing μηπως και μου την αξιολογησαν πολυ αυστηρα.Θα ηθελα να μου πειτε την γνωμη σας αν αξιζει να ασχοληθω και να πληρωσω παραβολο 25€ οπως επισης και οποιος εχει κανει αναβαθμολογηση και αν εχει δικαιωθει η οχι.Ευχαριστω εκ των προτερων και παρακαλω να μου απαντησετε οσο το δυνατο πιο γρηγορα γιατι υπαρχει ενας μηνας προθεσμια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thekkk

Νεοφερμένος

Η thekkk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Παιδιά μπορείτε να μας πείτε όσοι έκαναν αναβαθμολόγηση τι αποτελέσματα είχαν τελικά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Εγω εδωσα το michigan ecpe και κοπηκα με bf στο writing και στο gcvr ενω τα υπολοιπα τα περασα με pass.Σκεφτομαι να κανω αναβαθμολογηση στο writing μηπως και μου την αξιολογησαν πολυ αυστηρα.Θα ηθελα να μου πειτε την γνωμη σας αν αξιζει να ασχοληθω και να πληρωσω παραβολο 25€ οπως επισης και οποιος εχει κανει αναβαθμολογηση και αν εχει δικαιωθει η οχι.Ευχαριστω εκ των προτερων και παρακαλω να μου απαντησετε οσο το δυνατο πιο γρηγορα γιατι υπαρχει ενας μηνας προθεσμια.

Σκέψου το ως εξής:
Έχεις κοπεί. Άμα θες να πάρεις το πτυχίο, πρέπει να πληρώσεις άλλα ~120 ευρώ, να διαβάζεις μέχρι το Νοέμβριο και να ξανα-δώσεις όλες τις ενότητες.
Με 25 ευρώ σου δίνεται μια "ευκαιρεία απελπισίας", που ίσως σου δώσει το πτυχίο. Ίσως και όχι...

Αν πιστεύεις ότι η έκθεση είναι όντως καλή, αξίζει η προσπάθεια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pokemon125

Νεοφερμένος

Ο pokemon125 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Γεια σας εδωσα ecpe και πηρα 675 στο GCVR 650 στο Speaking 650 στην εκθεση και 620 στο listening και μετα απο την διαιρση βγαινει 64.9 ουσιαστικα κοπηκα για 0.1 αξιζει η αποπειρα αναβαθμολογησης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Δεν χανεις και κατι δοκιμασε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pokemon125

Νεοφερμένος

Ο pokemon125 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Εστειλα την αιτηση σημερα τωρα θα δουμε τι θα γινει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosthessecpe

Νεοφερμένος

Ο nikosthessecpe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
καλησπερα σας !! ειμαι στην ιδια κατηγορια με τον POkemon ... κοπηκα για 0,1 της εκατο .. ειχα 600 GCVR 665 SPEAKING 675 WRITING KAI 655 LISTENING . ζητησα επαναβαθμολογηση τελικα στην εκθεση γιατι πιστευω οτι ειναι η μονο που μπορει να αλλαξει προς το καλυτερο καθως τα υπολοιπα δυσκολα ! τωρα περιμενω .. θα ημουν ευγνωμων αν μου απαντουσε ο φιλος χρηστης pokemon αν τελικα εκανε επαναβοθμολογηση και αν πηρε πτυχιο.. Plz απαντησε :redface:

??????

τι εγινε τελικα με επαναβαθμολογηση ???

τελικα τι εγινε ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thekkk

Νεοφερμένος

Η thekkk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Παιδιά όλοι εσείς που έχετε κάνει αναβαθμολόγηση πείτε μας τα αποτελέσματα να δούμε τι συμβαίνει τελικά! Είναι λες και ένα πέπλο μυστηρίου να καλύπτει αυτό το θέμα! Βοηθήστε, please!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katgiani@yahoo.

Νεοφερμένος

Η katgiani@yahoo. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Εστειλα την αιτηση σημερα τωρα θα δουμε τι θα γινει
τι εγινε τελικα ;;

Παιδια τι γινεται με τις αναβαθμολογησεις; να το ζητήσω η όχι γιατί δεν αλλάζουν οι βαθμοί. Ε νδιαφερομαι για την έκθεση που πήρα 650 ενώ περίμενα πολύ παραπάνω. Περιμένω απαντήσεις .....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

thekkk

Νεοφερμένος

Η thekkk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Το πέρασες; Αν ναι, πιστεύω ότι δεν αξίζει να τους δώσεις και άλλα χρήματα γιατί μην ξεχνάς ότι η βαθμολογία σου μπορεί να επηρεαστεί είτε θετικά είτε αρνητικά. Αν όμως δεν πέρασες αλλά είσαι στο όριο, τότε αξίζει μια προσπάθεια.
Αν απ' την άλλη πέρασες και απλά σε πιάνει το πείσμα σου (αυτό έχω πάθει εγώ σε 2 περιπτώσεις μαθητών μου που δεν καταλαβαίνω την πολύ χαμηλή βαθμολογία που πήραν στην Έκθεση), θα σου πρότεινα να χαλαρώσεις, να σκεφτείς ότι πολλές φορές τυχαίνει καλοί μαθητές να παίρνουν χαμηλούς βαθμούς και μαθητές που όλη τη χρονιά δεν τα πήγαιναν τόσο καλά να διαπρέπουν! Αυτά είναι τα παράδοξα των εξετάσεων...

Οπότε συνοψίζοντας αν πέρασες απόλαυσε την επιτυχία σου! (Και αν δώσεις για μεγαλύτερο επίπεδο στο μέλλον, δώσε περισσότερη έμφαση στην έκθεση).

Όπως και να 'χει βέβαια οι προηγούμενες εμπειρίες από αναβαθμολόγηση είναι ευπρόσδεκτες! Πείτε μας βρε παιδιά!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Avalon12

Νεοφερμένος

Η Avalon12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 101 μηνύματα.
καλησπερα σας !! ειμαι στην ιδια κατηγορια με τον POkemon ... κοπηκα για 0,1 της εκατο .. ειχα 600 GCVR 665 SPEAKING 675 WRITING KAI 655 LISTENING . ζητησα επαναβαθμολογηση τελικα στην εκθεση γιατι πιστευω οτι ειναι η μονο που μπορει να αλλαξει προς το καλυτερο καθως τα υπολοιπα δυσκολα ! τωρα περιμενω .. θα ημουν ευγνωμων αν μου απαντουσε ο φιλος χρηστης pokemon αν τελικα εκανε επαναβοθμολογηση και αν πηρε πτυχιο.. Plz απαντησε :redface:

??????

τι εγινε τελικα με επαναβαθμολογηση ???

τελικα τι εγινε ???

Συγγνώμη που στο χαλαω Αλλά με 600 gcvr δεν το παίρνεις το πτυχίο αν κάνεις αναβαθμολογηση στην έκθεση. Χρειάζεσαι 610 και πάνω σε όλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AquaticLand

Νεοφερμένος

Ο AquaticLand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Γεια σας.
Πρόσφατα βγήκαν τα αποτελέσματα των ecce και ειχα 1000 speaking,910 listening,1000 gvr και...685 writing.Μου φάνηκε αρκετά παράξενο αυτο,εφοσον ηταν μια από τις καλυτερες εκθέσεις που εχω γράψει εως τώρα.(Ποτέ δεν εχω παρει τοσο χαμηλο βαθμο στο φροντηστήριο).Αξίζει να ζητήσω αναβαθμολόγηση κατά την αποψή σας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top