Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,013 εγγεγραμμένα μέλη και 2,415,455 μηνύματα σε 75,306 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 169 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

[24/5/2013] Ιστορία Κατεύθυνσης

Πώς θεωρείτε ότι τα πήγατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 48)
Άριστα 18-20
22
45,83%
Πολύ καλά 15-18
16
33,33%
Καλά 12-15
7
14,58%
Μέτρια 10-12
0
0%
Όχι καλά 5-10
1
2,08%
Καθόλου καλά 0-5
2
4,17%

Imagica

Μαθητής Γ' λυκείου

H Imagica αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 147 μηνύματα.

H Imagica έγραψε: στις 22:14, 25-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από BloodSparrow
δεν χρειαζεται
αρκει να με διαψευσουν προς το καλυτερο
εμας ενας καθηγητης μας μιλησε με διορθωτες,κ ειπαν οτι γινεται σφαγη εκθεση-βιολογια ενω τα παιδια νομιζουν οτι γραψανε,πφφ
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

~Lös~

Διδακτορικός

H ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός . Έχει γράψει 1,291 μηνύματα.

H ~Lös~ έγραψε: στις 22:19, 25-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από Imagica
εμας ενας καθηγητης μας μιλησε με διορθωτες,κ ειπαν οτι γινεται σφαγη εκθεση-βιολογια ενω τα παιδια νομιζουν οτι γραψανε,πφφ
ΓΙΑΤΙ ΒΙΟΛΟΓΙΑ;;;;; ηταν ξεκαθαρα...
εκθεση ναι,δε μου φαινεται περιεργο...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Imagica

Μαθητής Γ' λυκείου

H Imagica αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 147 μηνύματα.

H Imagica έγραψε: στις 22:22, 25-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από ~Lös~
ΓΙΑΤΙ ΒΙΟΛΟΓΙΑ;;;;; ηταν ξεκαθαρα...
εκθεση ναι,δε μου φαινεται περιεργο...
ξερω γω,τι να πω,φετος ειναι πολυ δυσκολη χρονια =/

nikosxdxd (Νίκος)

Φοιτητής

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Νομικής (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,533 μηνύματα.

O nikosxdxd έγραψε: στις 22:22, 25-05-13:

Oι διορθωτες τα λενε αυτα για να χαιρονται, μην ψαρωνετε.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

~Lös~

Διδακτορικός

H ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός . Έχει γράψει 1,291 μηνύματα.

H ~Lös~ έγραψε: στις 22:30, 25-05-13:

ξερω γω,τι να πω,φετος ειναι πολυ δυσκολη χρονια =/
περιεργη/ανωμαλη ειναι βασικα... βιολογια πιστευω τα ειπαν για εκφοβισμο,μονο παπαγαλιες ηταν και ειχες καθαρισει...
οσον αφορα την εκθεση,εδω τους πιστευω απολυτα..

Imagica

Μαθητής Γ' λυκείου

H Imagica έγραψε: στις 22:44, 25-05-13:

αρχαια θελω να δω τι πακετο θα φαμε την δευτερα

~Lös~

Διδακτορικός

H ~Lös~ έγραψε: στις 22:47, 25-05-13:

μυρίζομαι πολιτικά και ξενοφώντα άγνωστο.
τελευταία έχω ένστικτο..
(εν τω μεταξύ δεν ξέρω καν αν θα πεσουν πολιτικα και μιλαω για ενστικτο )

Imagica

Μαθητής Γ' λυκείου

H Imagica έγραψε: στις 23:03, 25-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από ~Lös~
μυρίζομαι πολιτικά και ξενοφώντα άγνωστο.
τελευταία έχω ένστικτο..
(εν τω μεταξύ δεν ξέρω καν αν θα πεσουν πολιτικα και μιλαω για ενστικτο )
εγω παλι τα παντα,εκτος πρωταγορα,γιατι ολοι το περιμενουν χΔ

Paulakis123

Νεοφερμένος

Ο Paulakis123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 6 μηνύματα.

O Paulakis123 έγραψε: στις 07:37, 26-05-13:

Πρεπει να υπηρξα ο μονος που χρησιμοποιησα τη πηγη 1 συνθετικα με τους απορους δηλαδη το β και οχι με το α στη Δ1.. :/

Jok19

Φοιτητής

H Jok19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας (ΑΕΙ/Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 41 μηνύματα.

H Jok19 You can call me Joker έγραψε: στις 10:20, 26-05-13:

κάτι άσχετο: η βαθμολόγηση των γραπτών έχει ξεκινήσει;

(καλά αύριο προβλέπω δύσκολη ημέρα)

isida!!! (revolution)

Περιβόητο Μέλος

H revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 1,109 μηνύματα.

H isida!!! έγραψε: στις 11:51, 26-05-13:

εεεεεεεεεεε ρε γλεντια!!!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Paulakis123

Νεοφερμένος

Ο Paulakis123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 6 μηνύματα.

O Paulakis123 έγραψε: στις 12:54, 26-05-13:

Μιας και ειστε καθηγητης θα ηθελα να σας ρωτησω το εξης : στη Δ1 πηγη χρησιμοποιησα τις πληροφοριες του 1ου κειμενου ως συνθετικο υλικο με τους απορους της β ερωτησης και οχι της α που μολουσε για αστικη στεγαση. Στην α εγραψα απλα ολο την αστικη αυτολεξει. Το πρωτο και το τριτο για τους απορους και το δευτερο φυσικα φυσικα για τους ευπορους. Πειτε ποσο λαθος ειναι αυτο και ποσο ειναι δυνατον να μου κοψουν αν μπορειτε. * το κειμενο μου ηταν ενιαιο χωρις α,β,γ.

eduard

Πτυχιούχος

Ο eduard αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών , Πτυχιούχος του τμήματος Ιστορίας και Αρχαιολογίας Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 83 μηνύματα.

O eduard έγραψε: στις 14:18, 27-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από Paulakis123
Μιας και ειστε καθηγητης θα ηθελα να σας ρωτησω το εξης : στη Δ1 πηγη χρησιμοποιησα τις πληροφοριες του 1ου κειμενου ως συνθετικο υλικο με τους απορους της β ερωτησης και οχι της α που μολουσε για αστικη στεγαση. Στην α εγραψα απλα ολο την αστικη αυτολεξει. Το πρωτο και το τριτο για τους απορους και το δευτερο φυσικα φυσικα για τους ευπορους. Πειτε ποσο λαθος ειναι αυτο και ποσο ειναι δυνατον να μου κοψουν αν μπορειτε. * το κειμενο μου ηταν ενιαιο χωρις α,β,γ.
Φυσιολογικά θα χάσεις κάποια μόρια. Χωρίς να έχω διαβάσει την απάντηση σου υπόλογίζω 3-5 από το Α σκέλος. Οι ερωτήσεις αυτές είναι πάντα συνδυαστικές (πηγή και σχολικό βιβλίο). Επειδή έδινε 13 μόρια και έγραψες μόνο ότι έλεγε το βιβλίο λογικά είσαι στο 8-9.

Paulakis123

Νεοφερμένος

O Paulakis123 έγραψε: στις 20:49, 27-05-13:

Σας ευχαριστω πολυ

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια