Πρόβλημα με πρώην

Incognito2012

Νεοφερμένος

Ο Incognito2012 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Συγνωμη αν δεν ειναι καταλληλο το θεμα στο συγκεκριμενο forum αλλα δεν ηξερα που αλλου να το γραψω μιας και ειναι πολυ ψυχοφθορο αυτο που γινεται κι χρειαζομαι βοηθεια.

Προσφατα πριν 2 μηνες χωρισα με μια κοπελα που τα ειχαμε 6 μηνες...Καταρχην ειμαστε και οι 2, 15 χρονων..Το θεμα ειναι οτι με χωρισε αυτη ξαφνικα ενα βραδυ χωρις λογο και αιτια, και γενικα περασα 1 μαυρο μηνα ( δυστυχως ) ομως απο τον Αυγουστο και μετα ημουν πολυ καλυτερα και δεν χαλιομουν πλεον..Το ιδιο συνεβαινε μεχρι και πριν απο λιγες μερες εως οτου αρχισε αυτη κι ερχοταν στο λυκειο μου, κι ηταν ολη την ωρα με τους κολλητους μου και τις φιλες μου, κι οταν την βλεπω νιωθω παραξενα σαν να θελω να ξανα κανω κατι μαζι της ενω ξερω οτι αυτο δεν ειναι καλο για μενα...Οποτε σκεφτηκα οτι μου εχει μεινει κατι σαν απωθημενο μιας και με χωρισε αποτομα και δεν προλαβαμε να το κανουμε ενω ειχαμε κανει ΤΑ ΠΑΝΤΑ εκτος απο αυτο λογω του εμβολιου της μητρας που δεν ειχε κανει..

Οποτε εγραψα εδω μηπως μπορεσετε να με βοηθησετε να μην σκεφτομαι πια αυτα τα πραγματα κι αν ισχυουν οι σκεψεις μου οτι οντως μου εχει μεινει απωθημενο και αν μπορω να κανω κατι για αυτο..

Δεν βολευει να το ξεπερασω ευκολα οταν την βλεπω καθε μερα στο σχολειο..Κι γενικα οταν την σκεφτομαι ακομα κι αν δεν το θελω..Ειναι τρομερα κουραστικο.

Ευχαριστω για τον χρονο σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

massa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο massa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 190 μηνύματα.
εγω νομιζω φιλε οτι πρεπει να τα ξαναβρειτε.
κανε μια προσπαθεια και αν δεν πετυχει πας για αλλα.
φιλικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Li@Ν@

Νεοφερμένος

Η Li@Ν@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
αφου σε χωρισε αυτη οπως λες ετσι ξαφνικα χωρις λογο και αιτια,ξεχνα την,δεν αξιζει να ταλαιπωρεισαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
είσαι 15 :worry:
μην ζητάς μονιμότητα!
οι σχέσεις έρχονται και φεύγουν σ'αυτή την ηλικία
απλά όσο διαρκεί απόλαυσε το,μετά μην το σκέφτεσαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Incognito2012

Νεοφερμένος

Ο Incognito2012 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Thanks για τις απαντησεις σας. Καποια αλλη γνωμη? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kossal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Φίλε σε καταλαβαίνω απόλυτα. The resemblance is uncanny :worry:

Κάνε μια προσπάθεια να τα ξαναβρείτε. Αν δεν γίνει τίποτα, πας για άλλα δεν γίνεται αλλιώς. ;)
Θα συμφωνήσω πάντως με την Άννα. Μη ζητάς μονιμότητα. Κάνε και συ τις τρέλες σου. 15 έισαι. Άμα δεν τα κάνεις τώρα πότε θα τα κάνεις; Όταν θα παντρευτείς; :P

Καλή τύχη :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shooteras

Νεοφερμένος

Ο shooteras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Κοίταξε να δεις,απτη στιγμή που σε χώρισε εκείνη έχει το πάνω χέρι,αλλά γενικά πρέπει να πιστεύεις στην ανατροπή και ότι μπορείς να την ξανακάνεις δική σου!Θα πατήσεις στις αδυναμίες τις και σιγά σιγά θα επανακτήσεις το χαμένο έδαφος για να πετύχεις!Γενικά θέλει να της ριξεις γράψιμο,να δώσεις χτύπημα στον εγωισμό της κλπ κλπ.Και επειδή ο λαός μας είναι σοφός,δυο φράσεις που πάντα πρέπει να θυμάσαι γιατί θα σου αποδειχτούν χρυσός είναι οι εξής...
1.Έχει ο καιρός γυρίσματα και 2.Ο σκοπός αγιάζει τα μέσα :)Με δική σου προσπάθεια και με το να βάλει και ο Θεός το χεράκι του (συν Αθηνά και χείρα κινει λέγανε οι αρχαιοι) να κρατάς μεν μικρό καλάθι αλλα να επιμείνεις στην προσπάθεια σου και να μην χαλιέσαι,πάρτο ψύχραιμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Incognito2012

Νεοφερμένος

Ο Incognito2012 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Κι αν δεν θελω να κανω ξανα κατι μαζι της ( τουλαχιστον οχι προς το παρον ) ?? Τοτε τι να κανω για να προσπαθησω να την βγαλω απο το μυαλο μου ( δεν σκεφτομαι απαραιτητα να ξανα κανω κατι μαζι της, πολλες φορες σκεφτομαι το γιατι μου φερθηκε ετσι αδικα χωρις να εχω κανει κατι ) ??

Σημερα εκανα μια τελευταια προσπαθεια να μαθω την αληθεια για οτι εγινε, η απαντηση της ηταν επειδη εμπαιναν συνεχεια 3οι αναμεσα μας κι αυτο ειχε ως αποτελεσμα να τσακωνομαστε, φυσικα τους 3ους δεν τους κατονομαζει ουτε λεει συγκεκριμενα τι εγινε/τι εκαναν οι 3οι! Κι εκει οταν ρωτησα το ποιοι ειναι τι εκαναν κλπ τελειωσε η συζητηση μιας και δεν μου ξανα απαντησε!

Καποια γνωμη?!?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Σου έχει μείνει απωθημένο να τα ξαναφτιάξεις μαζί της επειδή σε χώρισε εκείνη και επειδή δεν το κάνατε* ;; :confused:
Δηλαδή, αν την χώριζες εσύ και το είχατε κάνει, θα ήταν όλα εντάξει και δεν θα σε πείραζε ;

*Συγγνώμη, αλλά δεν μπορώ να συνειδητοποιήσω ένα αγοράκι 15 χρονών θέλει να ολοκληρώσει σεξουαλικά.. Ίσως οι εποχές να περνάνε πιο γρήγορα απ'ότι νόμιζα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Incognito2012

Νεοφερμένος

Ο Incognito2012 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Οι εποχες περνανε συμφωνω. Ειναι η εξελιξη κι ακομα κι αν διαφωνω με αυτην την εξελιξη, στο τελος την ακολουθαμε ολοι.

Κι οχι και παλι θα με πειραζε μιας και για την κοπελα ενιωθα πραγματα, μου εχει μεινει "απωθημενο" επειδη το ολο θεμα του χωρισμου εγινε απο το πουθενα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 492145

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Οι εποχες περνανε συμφωνω. Ειναι η εξελιξη κι ακομα κι αν διαφωνω με αυτην την εξελιξη, στο τελος την ακολουθαμε ολοι.

Κι οχι και παλι θα με πειραζε μιας και για την κοπελα ενιωθα πραγματα, μου εχει μεινει "απωθημενο" επειδη το ολο θεμα του χωρισμου εγινε απο το πουθενα..
απο το πουθενα μπορει να το λες εσυ...
σκεψου πολυ καλα μηπως ειχες κανει κατι η ειχε γινει κατι το οποιο μπορει να σου ειχε περασει εσενα αδιαφορο αλλα να σημαινε πολλα για εκεινη.

παραδειγμα: καποιο πειραγμα μπροστα στις φιλες της
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top