[ΕΠΑ.Λ] Πανελλήνιες ξανά

LeiO

Νεοφερμένος

Ο LeiO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Γειά σας παιδιά,

σκέφτομαι να ξαναδώσω ώστε να πιάσω στρατιωτικές σχολές.

Χρειάζεται να κάνω κάποια αίτηση απο τώρα ;

μπορείται να με βοηθήσετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos175

Νεοφερμένος

Ο Mitsos175 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
λοιπον παιδια.
ειμαι αποφοιτος επα.λ και περασα με α ομαδα στο τει που ειμαι τωρα.
Μπορω να ξαναδωσω πανελλαδικες αλλα απο β ομαδα; αν ναι τι πρεπει να κανω.

επισης ειχα ειδικοτητα ηλεκτρολογιας μπορω να δω καπου ποιες σχολες μπορω να δηλωσω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Παιδιά μήπως γνωρίζεται τι χρειάζεται για να πάω να κάνω αίτηση για πανελλήνιες;
Μου είχαν πει αυτό το μήνα να πάω αλλά ρώτησα μια γνωστή διευθύντρια πριν λίγες μέρες και μου είπε ότι δεν έχει έρθει ακόμη κάτι και δεν χρειάζεται να κάνω δήλωση, απλά να πάρω τηλ.
Μάλλον έλεγε ηλιθιότητες, οπότε ας με ενημερώσει κάποιος για το τι γίνεται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαργαριτα Α.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαργαριτα Α. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Παιδιά μήπως γνωρίζεται τι χρειάζεται για να πάω να κάνω αίτηση για πανελλήνιες;
Μου είχαν πει αυτό το μήνα να πάω αλλά ρώτησα μια γνωστή διευθύντρια πριν λίγες μέρες και μου είπε ότι δεν έχει έρθει ακόμη κάτι και δεν χρειάζεται να κάνω δήλωση, απλά να πάρω τηλ.
Μάλλον έλεγε ηλιθιότητες, οπότε ας με ενημερώσει κάποιος για το τι γίνεται...

Ηλιθιότητες, σού ελεγε..Απορώ,πώς βρισκονται σε αυτές τις θέσεις..Τεσπα..Οι αιτήσεις,έχουν ήδη ξεκινήσει απο τις 18 Φεβρουαρίου και θα διαρκέσουν,μέχρι 5 Μαρτίου. Μπες εδώ και θα μάθεις τι χρειάζεται,στις οδηγίες.. :)

https://www.minedu.gov.gr/index.php/...tasewn-epal-kai-tee/9371-15-02-13-aitisi.html
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Να'σαι καλά, σε ευχαριστώ πολύ! :kissing:
Οπότε τρέξιμο να προλάβω..!!!! :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top