Έρωτας και Ηλικία

annaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μικρή Αννούλα... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Δεν παίζει ρόλο και μην μπεις κάν στη διαδικασία να το ψάξεις.
Κοίτα μόνο να είστε καλά.Μια επιτυχημένη σχέση απο αυτό εξαρτάται και όχι απο την διαφορά ηλικίας και το βαθμό ωριμότητας του...ζεύγους ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Βρε κοπελιες λετε σας αρεσουν οι μεγαλυτεροι και μεις δεν σας κανουμε γτ ειμαστε ανωριμοι(που οντως ισχυει σε πολλες περιπτωασεις, αλλα δεν ειμαστε ολοι ιδιοι,αν και στην Γ Λυκειου ειμαστε καπως πιο ωριμοι :p).... απο αυτους τους μεγαλυτερους τι περιμενετε να κανετε?? Ενας αντρας 22++ σιγουρα δεν εχει στο μυαλο του να βγαινει ραντεβουδακια με σας και τις φιλες σας,και να μενει στα φιλακια... εκτος και αν και σεις στο μυαλο σας εχετε αλλα πραγματα........ no offence :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
αν επιλεγαμε και ποιοι μας αρεσουν και ποιους ερωτευομασταν....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Βρε κοπελιες λετε σας αρεσουν οι μεγαλυτεροι και μεις δεν σας κανουμε γτ ειμαστε ανωριμοι(που οντως ισχυει σε πολλες περιπτωασεις, αλλα δεν ειμαστε ολοι ιδιοι,αν και στην Γ Λυκειου ειμαστε καπως πιο ωριμοι :p).... απο αυτους τους μεγαλυτερους τι περιμενετε να κανετε?? Ενας αντρας 22++ σιγουρα δεν εχει στο μυαλο του να βγαινει ραντεβουδακια με σας και τις φιλες σας,και να μενει στα φιλακια... εκτος και αν και σεις στο μυαλο σας εχετε αλλα πραγματα........ no offence :p

Εντάξει δεν πάει πάντα έτσι!Υπάρχουν και παιδιά που δεν έχουν το μυαλό τους ΜΟΝΟ εκεί. Αλλά εγώ το θεωρώ λογικό να το σκέφτονται και αυτό. Αν έχεις να κάνεις όμως με έναν ώριμο άνθρωπο μπορείς να συνεννοηθείς και να βρείτε λύση. Αν έχεις το 15χρονο που νομίζει πως τα ΠΑΝΤΑ περιστρέφονται γύρω από το σεξ τι να κάνεις?:/:


ΑΑ!! Και να πω κάτι για τους δικούς μας της τρίτης λυκείου. Σήμερα πήγαμε ολοήμερη και ήρθαν μόνο 4 αγόρια από την τρίτη λυκείου. Είναι τόσο ανώριμα. Μα τόσο... Κάπνιζαν και έπιναν μανιωδώς, με έναν επιδεικτικό τρόπο πιστεύοντας ότι κάνουν κάτι πολύ σοβαρό. Και για να μείνουν αξέχαστοι εκεί που πήγαμε σπάσανε 3 ξύλινες καρέκλες. Αν είναι δυνατόν δηλαδή..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kate! =]

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η kate! =] αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
βασικα πιστευω οτι ειναι καλητερο να ειναι στην ιδια ηλικια η ο αντρας να ειναι λιγο μεγαλητερος....πχ εγω δεν εχω κανει ποτε κατι με μικροτερο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εύα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Προτιμώ τους μεγαλύτερους γιατί με κάνουν να αισθάνομαι περισσότερο ασφαλής! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adam el único

Νεοφερμένος

Ο Αδάμ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Μακεδονίας (Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Προτιμώ τους μεγαλύτερους γιατί με κάνουν να αισθάνομαι περισσότερο ασφαλής! :)

Κλασσικά...
Και όταν μεγαλώνετε ψάχνετε τα τεκνά:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Εγω προσωπικα προτιμω καπως μεγαλυτερους.Βασικα ,παντα μ'αρεσαν οι φοιτητες,αλλα οχι ολοι.Απλα φαινονται(και τις περισσοτερες φορες ειναι κιολας)τοσο καλλιεργημενοι και ωριμοι και εχουν μια γοητεια.Ασε που εχουν και στυλ.Τα περισσοτερα αγορια στο γυμνασιο και αρχες λυκειου ειναι τελειως ο,τι να ναι και ενταξει πες ειναι καποιος ανωριμος,αλλα οχι και τοσο.Αλλα με μικροτερο δεν θελα,δεν ξερω γιατι απλα δεν θα θελα.Αλλα ουτε θα πηγαινα και με κανα παππου ελεος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εύα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Adam el único;2267578:
Κλασσικά...
Και όταν μεγαλώνετε ψάχνετε τα τεκνά:P:P
Τώρα με προσβάλεις!:D Κι εσάς όμως παίζει το ματάκι σας με τις μεγαλύτερες! Έτσι δεν είναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dianechristy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dianechristy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 185 μηνύματα.
Ουτε θεμα ασφαλειας ειναι αν θα επιλεξω μεγαλυτερο.. Δικαίωμα του καθενα ειναι να ειναι με αυτον που νιωθει καλα.. Εγω δεν νιωθω καλα με μικροτερους για παραδειγμα... Μια φορα ειχε τυχει να γινε κατι με εναν που ειναι στην ιδια χρονια με εμενα αλλα επειδη ηταν κατα μηνες μικροτερος δεν εκανα τιποτα.... (και ηταν και κουκλακι...) Παρτε και σαν ενα κομπλεξ με τους μικροτερους ας πουμε... Με τους μεγαλυτερους νιωθω εγω πιο ανετα.. Ισως επειδη ειμαι συνεχεια με μαγαλυτερα αγορια γι'αυτο... Φετος αρχισα την παρεα (φιλικη μονο) με συνομήλικους μου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adam el único

Νεοφερμένος

Ο Αδάμ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Μακεδονίας (Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Τώρα με προσβάλεις!:D Κι εσάς όμως παίζει το ματάκι σας με τις μεγαλύτερες! Έτσι δεν είναι;

Μου φαίνεται σαν φαύλος κύκλος βασικά που ξεκινάει απο σας τα κορίτσια κιόλας..:hmm:
Απο τη στιγμή που απεχθάνεστε τους μικρότερούς σας με τέτοιο τρόπο,μας αναγκάζεται να κοιτάμε μικρότερες ανεξάρτητα απτο αν θέλουμε κάποια μεγάλη γιατί σε περίπτωση που πλησιάσεις τη μεγαλύτερη κατα 80% είσαι τελειωμένος..προκατειλημμένες είστε ούλες!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εύα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Adam el único;2267675:
Μου φαίνεται σαν φαύλος κύκλος βασικά που ξεκινάει απο σας τα κορίτσια κιόλας..:hmm:
Απο τη στιγμή που απεχθάνεστε τους μικρότερούς σας με τέτοιο τρόπο,μας αναγκάζεται να κοιτάμε μικρότερες ανεξάρτητα απτο αν θέλουμε κάποια μεγάλη γιατί σε περίπτωση που πλησιάσεις τη μεγαλύτερη κατα 80% είσαι τελειωμένος..προκατειλημμένες είστε ούλες!!:P
Χαχα..ισχύει αυτό που λες!Και εγώ (όχι να το παινευτώ)είχα απορρίψει ένα παιδί ένα χρόνο μικρότερο και να με ρωτάει γιατί; γιατί; απλά το λόγο! και δεν ήξερα καν τι να του απαντήσω..δηλαδή το να του πω όχι έβγαινε από μόνο του κατά κάποιον τρόπο!Ήταν κάτι σαν δεδομένο! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adam el único

Νεοφερμένος

Ο Αδάμ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Μακεδονίας (Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Χαχα..ισχύει αυτό που λες!Και εγώ (όχι να το παινευτώ)είχα απορρίψει ένα παιδί ένα χρόνο μικρότερο και να με ρωτάει γιατί; γιατί; απλά το λόγο! και δεν ήξερα καν τι να του απαντήσω..δηλαδή το να του πω όχι έβγαινε από μόνο του κατά κάποιον τρόπο!Ήταν κάτι σαν δεδομένο! ;)

χαΧα γι'αυτό σου είπα: κλασσικά...

μ'αρέσει παρεξηγήθηκες κιόλας:slourp:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Εμενα δεν μου αρεσουν οι μεγαλυτερεςςςςςςςςςςςςςςςςς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εύα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Adam el único;2267688:
χαΧα γι'αυτό σου είπα: κλασσικά...

μ'αρέσει παρεξηγήθηκες κιόλας:slourp:
Δεν παρεξηγήθηκα καλέ..πλάκα έκανα!! :D:D:):D

Εμενα δεν μου αρεσουν οι μεγαλυτερεςςςςςςςςςςςςςςςςς!
Αλήθεια; Να ένας σωστός άντρας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Βασικά, επειδή μ' αρέσει το αγόρι να' χει το πάνω χέρι (καλά λέμε τώρα:redface:) ψηφίζω μεγαλύτερους. Προσωπικά θα ένιωθα πολύ άβολα αν είχα σχέση με μικρότερο. Δε μιλάω για θέμα ανωριμότητας, εχω πει οτι αυτο ειναι σχετικο, απλα δε ξερω ετσι το βλεπω. Και οπως ειπε και μια κοπέλα παραπανω, νιωθεις ασφαλεια με καποιον μεγαλυτερο σου.
Εξαλλου ειναι ωραιο να σε αποκαλει ο καλος σου "Μικρή μου":redface: χαχα

Kαι τα αγορια μικροτερες κοιτάτε.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εύα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Βασικά, επειδή μ' αρέσει το αγόρι να' χει το πάνω χέρι (καλά λέμε τώρα:redface:) ψηφίζω μεγαλύτερους. Προσωπικά θα ένιωθα πολύ άβολα αν είχα σχέση με μικρότερο. Δε μιλάω για θέμα ανωριμότητας, εχω πει οτι αυτο ειναι σχετικο, απλα δε ξερω ετσι το βλεπω. Και οπως ειπε και μια κοπέλα παραπανω, νιωθεις ασφαλεια με καποιον μεγαλυτερο σου.
Εξαλλου ειναι ωραιο να σε αποκαλει ο καλος σου "Μικρή μου":redface: χαχα

Kαι τα αγορια μικροτερες κοιτάτε.:P
Πες τα Λάουρα..έτσι είναι!! χαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

solonas07

Δραστήριο μέλος

Ο Σόλων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 648 μηνύματα.
Ρε κοριτσια αν τα 15χρονα σκεφτονται μονο το σεξ οι 19+ τι σας θέλουν;;; Για να περνανε λιγο καλα οποτε τους ερθει. Πιστευω πως τετοιου τυπου αγορια - αντρες που ψαχνουν για "κοριτσακια" ηλικιας 15 -16,17 ειναι καραϋποκριτες... Σας λενε αρλουμπες και καλα οταν ειναι να εκφρασουν τα συναισθηματα τους κανοντας σας να νιωθετε πως εχετε διπλα σας τον ανθρωπο σας, αυτον που θελετε να ζησετε μαζι την υπολοιπη ζωη σας! Όμως μετα, πισω απ τις πλατες σας με την παρεα λεει ο καθε μαγκας- το αλανι: εχω βρει ενα κοριτσακι, ισα ισα για να περναω καλα και ολα καλα ολα ροδινα... Όταν μεγαλυτεροι, διαφορας ηλικιας 2-5 χρονων σε ηλικιες 14 - 17 να ειστε υποψιασμενες για τα παιχνιδια που κρυβουν αυτοι οι μαγκες...

Επισης θα ήθελα να ρωτησω τι το κακο κανοντας σχεση με συνομηλικο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
μεγαλυτερες και μονο...και αφου ολες θελουν μεγαλυτερο να αρχισω να ψαχνω για ραφι να μεινω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
μεγαλυτερες και μονο...και αφου ολες θελουν μεγαλυτερο να αρχισω να ψαχνω για ραφι να μεινω?
Και πολυ το αργησες :P:P:P

Ρε κοριτσια αν τα 15χρονα σκεφτονται μονο το σεξ οι 19+ τι σας θέλουν;;; Για να περνανε λιγο καλα οποτε τους ερθει. Πιστευω πως τετοιου τυπου αγορια - αντρες που ψαχνουν για "κοριτσακια" ηλικιας 15 -16,17 ειναι καραϋποκριτες... Σας λενε αρλουμπες και καλα οταν ειναι να εκφρασουν τα συναισθηματα τους κανοντας σας να νιωθετε πως εχετε διπλα σας τον ανθρωπο σας, αυτον που θελετε να ζησετε μαζι την υπολοιπη ζωη σας! Όμως μετα, πισω απ τις πλατες σας με την παρεα λεει ο καθε μαγκας- το αλανι: εχω βρει ενα κοριτσακι, ισα ισα για να περναω καλα και ολα καλα ολα ροδινα... Όταν μεγαλυτεροι, διαφορας ηλικιας 2-5 χρονων σε ηλικιες 14 - 17 να ειστε υποψιασμενες για τα παιχνιδια που κρυβουν αυτοι οι μαγκες...

Επισης θα ήθελα να ρωτησω τι το κακο κανοντας σχεση με συνομηλικο...
Συμφωνω!!! Καθε αλλο παρα παιχνιδακια φιλακια και ραντεβουδακια εχους στον μυαλο τους,και για μενα ενας 20αρης + να παει και να τα φτιαξει με μια κοπελα 15 χρονων πχ που παει γυμνασιο οχι μονο δεν ειναι ωραιο απο ολες τις αποψεις αλλα και θα πρεπε να ντρεπεται κατα καποιον τροπο,δηλαδη που πας ρε φιλε και πες οι κοπελες ειναι μικρες και οντως μπορει να θελουν καποιον διπλα τους για να αισσθανονται σιγουρια οπως λενε αλλα εσυ σκατα εχεις το κεφαλι σσου??Τι πας να κανεις με μια κοπελα γυμνασιου?? ΤΡΑΒΑ ΦΤΙΑΧΤΑ ΜΕ ΜΙΑ ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ ΝΑ ΞΕ...ΛΩΣΕΙΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top