Έρωτας και Ηλικία

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
ο ερωτας δν εχει ηλικια...το πιστευω απολυτα, μα εσας τι σας αρεσουν, μεγαλυτεροι/ες ή μικροτεροι/ες? εμενα παντα μεγαλυτερες και το αμορε ειναι 21...τι πιστευετε γιαυτο το θεμα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Α και εμένα μου αρέσουν μεγαλύτεροι. Αυτό έχει να κάνει με τον χαρακτήρα του καθένα και πως βλέπει τα πράγματα.
Γενικά, και όχι πάντα να το σημειώσω αυτό, τα αγόρια ωριμάζουν πιο μετά σε σχέση με τα κορίτσια.. Το ότι η κοπέλα σου είναι 21, δείχνει ότι σε θεωρεί(ή είσαι) αρκετά ώριμο ούτως ώστε να κάνει μια σχέση μαζί σου. Αυτό είναι πολύ θετικό:D Η διαφορά ηλικίας συγκεκριμένα δεν λέει κάτι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Α και εμένα μου αρέσουν μεγαλύτεροι. Αυτό έχει να κάνει με τον χαρακτήρα του καθένα και πως βλέπει τα πράγματα.
Γενικά, και όχι πάντα να το σημειώσω αυτό, τα αγόρια ωριμάζουν πιο μετά σε σχέση με τα κορίτσια.. Το ότι η κοπέλα σου είναι 21, δείχνει ότι σε θεωρεί(ή είσαι) αρκετά ώριμο ούτως ώστε να κάνει μια σχέση μαζί σου. Αυτό είναι πολύ θετικό:D Η διαφορά ηλικίας συγκεκριμένα δεν λέει κάτι..

γιαυτο λεω και "αναξιος αυτης":redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
γιαυτο λεω και "αναξιος αυτης":redface:

Δεν έχεις καθόλου αυτοπεποίθηση στον εαυτό σου και είσαι αρνητικός!Για να είναι μαζί σου σημαίνει ότι σε θεωρεί αρκετό γι' αυτήν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Προτιμω συνομιληκες,+/- 2-3 χρονια δεν μου αρεσει να εχω μεγαλη διαφορα ηλικιας με τν κοπελα μου...αλλα ποτε δεν ξερεις,απλα εμενα η προτιμηση μου ειναι αυτη :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioannaki95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ioannaki95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 130 μηνύματα.
χωρίς να θέλω να το παίξω ώριμη κλπ κλπ γιατί είμαι πολύ μικρή μου αρέσει το αγόρι μου να είναι μεγαλυτερο 3-4 χρόνια γιατί με τα παιδια της ηλικίας μου βλέπω ότι είναι πολύ πιο ανώριμα απο εμένα(φαντάσου δηλαδη:redface:)και καλοί είναι μόνο για φίλοι(παρόλο που κοιτάζουν να στην πέφτουν)...αν είναι να κάνεις σχέση όχι για την πλάκα όμως με παιδι της ηλικίας μου δεν γίνεται γιατί το επόμενο 24ωρο θα χωρίσεις(σίγουρα υπάρχουν και εξαιρέσεις)...και το κλασσικό εμείς τα κορίτσια γοητευόμαστε περισσότερο από τους μεγαλυτερους και για εμφανισιακους και για λόγους ωριμότητας αλλά και για άλλους πολλους και διάφορους λόγους.........:inlove: και όταν σου κάνει το κλικ κάποιος δεν κοιτάς ούτε ηλικία ούτε τίποτα.........:inlove:(καλώς ή κακώς:whistle:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evangeline

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Εγώ προτιμώ μεγαλύτερους
γιατί συνήθως είναι πιο ώριμοι και ξέρουν τι θέλουν
μ' αρεσουν γιατί δεν είμαι από τα άτομα που θέλουν το πάνω χέρι σε μια σχέση
προτιμώ ισότιμα πράγματα και μ' ένα λίγο μεγαλύερο αγόρι(1 2 χρονια όχι πολλά) είναι κάπως καλύτερα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
οσες μου την εχουν πεσει μεχρι τωρα ηταν πολυ μεγαλυτερες (23-25), και παντα μεγαλυτερες μου την επεφταν, αυτες δν ηθελαν μεγαλυτερους??:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evangeline

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
μπορεί να ήθελαν πιπίνια :P
ντάξει ανάλογα με τα γούστα
αν και εγώ να ημουν 25 δεν θα κοιτούσα τα 18χρονα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
14 χυλοπιτες μετριμενες εριξα σε 22 και ανω ....ελεος...παιδοφιλες :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evangeline

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
μετράς τις χυλόπιτες ρε?

χαχαχαχαχαχαχα:P
παιδόφιλες :@
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dianechristy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dianechristy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 185 μηνύματα.
Ο ερωτας δεν εχει ηλικια!!!!!
Προσωπικα κοιταω μονο μεγαλυτερους... Ο τελευταιος που κοιταξα ( αλλα δεν εγινε τιποτα απολυτως..) ηταν 30...:whistle: Αλλα εμοιαζε 25..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
μετράς τις χυλόπιτες ρε?

χαχαχαχαχαχαχα:P
παιδόφιλες :@

ε δν ειναι και τοσο δυσκολο, τις θυμασαι ευκολα δε θελει μετρημα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
14 χυλοπιτες μετριμενες εριξα σε 22 και ανω ....ελεος...παιδοφιλες :mad:

...και μένα θέλω να με ξελογιάσουν παιδόφιλες...να με αποπλανήσουν :D :laugh: :laugh:


εμένα μου αρέσουν οι +- 2 χρόνια μικρότερες ή μεγαλύτερες...
δεν με πειράζει τόσο η ηλίκια και η εμφάνιση, όσο τι υπάρχει μέσα στο κεφάλι...:P

Ο ερωτας δεν εχει ηλικια!!!!!
Προσωπικα κοιταω μονο μεγαλυτερους... Ο τελευταιος που κοιταξα ( αλλα δεν εγινε τιποτα απολυτως..) ηταν 30...:whistle: Αλλα εμοιαζε 25..

ωωωωω :redface: :D :laugh: (έχουμε ελπίδες...χαχαχαχαχα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

evangeline

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
...και μένα θέλω να με ξελογιάσουν παιδόφιλες...να με αποπλανήσουν :D :laugh: :laugh:


εμένα μου αρέσουν οι +- 2 χρόνια μικρότερες ή μεγαλύτερες...
δεν με πειράζει τόσο η ηλίκια και η εμφάνιση, όσο τι υπάρχει μέσα στο κεφάλι...:P
όλοι αυτά λέτε
πόσοι τα κάνουν πράξη? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
πολλοί...που περνούν απαρατήρητοι στο πλήθος (επειδή δεν τους δόθηκε η ευκαιρία...)

ενώ την πατάτε, ξαναεπιστρέφετε στον τόπο του εγκλήματος με παρόμοιους χαρακτήρες που σας πλήγωσαν...ή κοιτάτε μόνο το περίβλημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
όλοι αυτά λέτε
πόσοι τα κάνουν πράξη? :P

για το οτι δν ενδιαφερομαστε μονο για εμφανιση λες??? εγω θαρρω το τηρω παρα πολυ...με το αμορε συζηταμε ωρες, διαβαζουμε μαζι....καλα οχι μονο αυτα αλλα και αυτα:D αυτο που με τραβηξε κυριως ε=ηταν ο τροπος που μιλαει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evangeline

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
πολλοί...που περνούν απαρατήρητοι στο πλήθος (επειδή δεν τους δόθηκε η ευκαιρία...)

ενώ την πατάτε, ξαναεπιστρέφετε στον τόπο του εγκλήματος με παρόμοιους χαρακτήρες που σας πλήγωσαν...ή κοιτάτε μόνο το περίβλημα

απλά στην αρχή τ περίβλημα δίνει το έναυσμα για τη γνωριμία συνήθως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μικρή Αννούλα... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Μεγαλύτεροι!Όχι καμιά τραγική διαφορά...πάνω απο 2-3 χρόνια και σίγουρα μέχρι 5-6 :P :redface:
Όπως έχω πει και σε άλλο θέμα,δεν φταίω εγώ για αυτό,πάει το μάτι απο μόνο του :redface:
Οι περισσότεροι συνομίληκοι είναι ολίγον ανώριμοι,χωρίς να θέλω να πω πως εμείς τα κορίτσια είμαστε τραγικά ώριμες.Είναι μάλλον θέμα ανθρώπου και χαρακτήρα...
Εγώ προσωπικά δεν έχω ερωτευτεί συνομίληκο και οι άνθρωποι που-ας το πούμε-σημάδεψαν την μέχρι τώρα ζωή μου(δηλαδή με έκαναν να αισθανθώ απίστευτα συναισθήματα)είναι 3 χρόνια μεγαλύτεροι(έχει κάτι η γενιά του '91 μήπως;:P)

Να διευκρινίσω:Δεν βάζω ταμπέλες του τύπου ''16=ανώριμος'' και ''19=ώριμος''.Έχω συναντήσει φοβερά ώριμα παιδιά που έχουμε την ίδια ηλικία και απίστευτα ανώριμους μεγαλύτερους!:)

Γιώργο και εγώ αυτό πιστεύω...Για να ''γύρισε''η κοπέλα σου 3 χρόνια πίσω,πρέπει να είσαι πολύ ώριμο παιδί.Μπράβο σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Μεγαλύτεροι!Όχι καμιά τραγική διαφορά...πάνω απο 2-3 χρόνια και σίγουρα μέχρι 5-6 :P :redface:
Όπως έχω πει και σε άλλο θέμα,δεν φταίω εγώ για αυτό,πάει το μάτι απο μόνο του :redface:
Οι περισσότεροι συνομίληκοι είναι ολίγον ανώριμοι,χωρίς να θέλω να πω πως εμείς τα κορίτσια είμαστε τραγικά ώριμες.Είναι μάλλον θέμα ανθρώπου και χαρακτήρα...
Εγώ προσωπικά δεν έχω ερωτευτεί συνομίληκο και οι άνθρωποι που-ας το πούμε-σημάδεψαν την μέχρι τώρα ζωή μου(δηλαδή με έκαναν να αισθανθώ απίστευτα συναισθήματα)είναι 3 χρόνια μεγαλύτεροι(έχει κάτι η γενιά του '91 μήπως;:P)

Να διευκρινίσω:Δεν βάζω ταμπέλες του τύπου ''16=ανώριμος'' και ''19=ώριμος''.Έχω συναντήσει φοβερά ώριμα παιδιά που έχουμε την ίδια ηλικία και απίστευτα ανώριμους μεγαλύτερους!:)

Γιώργο και εγώ αυτό πιστεύω...Για να ''γύρισε''η κοπέλα σου 3 χρόνια πίσω,πρέπει να είσαι πολύ ώριμο παιδί.Μπράβο σου!

ή αυτη ειναι ανωριμη για 21 ετων?? :hmm:........ή μπορει να μην της αρεσουν οι ωριμοι??:hmm: τι να σας πω ρε παιδια...δν ξερω ποιος ειναι ωριμος και ποσο αυτο παιζει ρολο στη δικια μας τουλαχιστον σχεση:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top