Έχετε μετανιώσει για κάτι στην μαθητική σας πορεία;

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Μετανιωσα που δεν εβαλα υποψηφιοτητα για προεδρος 5μελούς περσυ..... ειμαι σιγουρη οτι θα εβγαινα:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Που δεν εκοψα -νωρις- τον αερα σε καποιες οι οποιες επειδη βγαζουν 19 και 7,8,9 δεκατα στο πρωτο τριμηνο-τετραμηνο θεωρουν ολους τους αλλους μαθητες του βγαζουν 19 και 1,2,3 δεκατα αντιστοιχα υποδεεστερα οντα...

Που σε ρωταει κατι ο καθηγητης ..Κατι που δεν μπορεις να απαντησεις,που κομπιαζεις,που προσπαθεις εκεινη την ωρα να το σκεφτεις και βλεπεις τα παιδια αυτα να σηκωνουν χερι ΑΜΕΣΩΣ χερι και να φωναζουν μες το αυτι σου εκεινα τα σιχαμενα..<<Κυριε,κυριε,να πω?>>


Οχι ρε πουστη να μην πεις...

Τουλαχιστον τους εκοψα τον αερα...Εστω και μετα απο 2-3 χρονια...Δεν πειραζει ομως...Καλλιο αργα παρα ποτε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kossal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Που δεν εκοψα -νωρις- τον αερα σε καποιες οι οποιες επειδη βγαζουν 19 και 7,8,9 δεκατα στο πρωτο τριμηνο-τετραμηνο θεωρουν ολους τους αλλους μαθητες του βγαζουν 19 και 1,2,3 δεκατα αντιστοιχα υποδεεστερα οντα...

Που σε ρωταει κατι ο καθηγητης ..Κατι που δεν μπορεις να απαντησεις,που κομπιαζεις,που προσπαθεις εκεινη την ωρα να το σκεφτεις και βλεπεις τα παιδια αυτα να σηκωνουν χερι ΑΜΕΣΩΣ χερι και να φωναζουν μες το αυτι σου εκεινα τα σιχαμενα..<<Κυριε,κυριε,να πω?>>


Οχι ρε πουστη να μην πεις...

Τουλαχιστον τους εκοψα τον αερα...Εστω και μετα απο 2-3 χρονια...Δεν πειραζει ομως...Καλλιο αργα παρα ποτε...

Εμένα ήτανε το χόμπι μου στο γυμνάσιο.:D Μέχρι που μια φορά τους τον έκοψα πολύ απότομα και μετά μάλωσα και με τον καθηγητή. :P

On : Αν μετάνιωσα για κάτι; Όχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Που δεν εκοψα -νωρις- τον αερα σε καποιες οι οποιες επειδη βγαζουν 19 και 7,8,9 δεκατα στο πρωτο τριμηνο-τετραμηνο θεωρουν ολους τους αλλους μαθητες του βγαζουν 19 και 1,2,3 δεκατα αντιστοιχα υποδεεστερα οντα...

Που σε ρωταει κατι ο καθηγητης ..Κατι που δεν μπορεις να απαντησεις,που κομπιαζεις,που προσπαθεις εκεινη την ωρα να το σκεφτεις και βλεπεις τα παιδια αυτα να σηκωνουν χερι ΑΜΕΣΩΣ χερι και να φωναζουν μες το αυτι σου εκεινα τα σιχαμενα..<<Κυριε,κυριε,να πω?>>


Οχι ρε πουστη να μην πεις...

Τουλαχιστον τους εκοψα τον αερα...Εστω και μετα απο 2-3 χρονια...Δεν πειραζει ομως...Καλλιο αργα παρα ποτε...

ο αέρας θα κοπεί μια και καλή τον Ιούνιο μην ανησυχείς για αυτό και δεν είναι και λόγος να σκας, αν θες βαθμό στην τάξη απαιτείται και μια ανάλογη συμπεριφορά (δυστυχώς βέβαια γιατί στη Γ τον θες το βαθμό).

edit: τον άλλο Ιούνιο βασικά ξέχασα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Π
Που σε ρωταει κατι ο καθηγητης ..Κατι που δεν μπορεις να απαντησεις,που κομπιαζεις,που προσπαθεις εκεινη την ωρα να το σκεφτεις και βλεπεις τα παιδια αυτα να σηκωνουν χερι ΑΜΕΣΩΣ χερι και να φωναζουν μες το αυτι σου εκεινα τα σιχαμενα..<<Κυριε,κυριε,να πω?>>


Οχι ρε πουστη να μην πεις...


ω ναι αυτο και εμενα παντα με ενοχλουσε ρε γμτ ελεος δλδ περιμενε ενα λεπτακι.Καθε φορα κυριως στο ΑΟΔΕ που ηταν απ'εξω οταν μας εξεταζαν στο μαθημα πριν προλαβεις να σκεφτεις την απαντηση σηκωναν και φωναζαν τα ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΑ ''Να πω;;;''''Να πω;;;''''Να πω;;;''''Να πω;;;''''Να πω;;;''.Αντε χασου ρε σκατο ελεος πια....
Υ.Γ.ειδαμε και ποσο εγραψες παλιο ξερόλα:devil::devil::devil::devil::P:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
:/:Γενικα φετος αλλαξε τελειως η συμπεριφορα μου απεναντι τους.Ισως να εφταιγαν οι εφηβικες ορμονες,ισως καποιες ..παλιες ιστοριες....

Θυμαμαι χαρακτηριστικα στην Αλγεβρα φετος που ειχε κανει ο μαθηματικος μας μια γραφικη συναρτηση στον πινακα και μας ρωταγε αν ειναι αρτια ή περιττη κλπ κλπ κλπ..Σε μια στιγμη εκανε μια ερωτηση ..πιο ''τσιμπημενη'' και με ρωτησε.Εγω επειδη δεν την γνωριζα προσπαθησα να την σκεφτω εκεινη την στιγμη αλλα σηκωθηκαν εκεινη την στιγμη(θεεεε μου,τι σπανιο)εκεινα τα γνωστα χερια..Ακολουθησαν και τα <<Κυριε,κυριε ,κυριε να παω...>>Δεν θελει και πολυ ο ανθρωπος...Εκνευριστηκα ασχημα...Πολυ ασχημα..

Προσπαθησε να σκεφτω και την απαντησα,κολλησα ομως και δεν την ειπα...Ο μαθηματικος τωρα να περιμενει την απαντηση...Οποτε σηκωθηκα ορθια και ειπα..<<ΕΕ, κυριε εγω προσωπικα αυτη την στιγμη την απαντηση δεν την ξερω...Γιατι δεν ρωτατε ομας τα παιδια απο εδω?( και τα εδειξα με ενα νευμα )Αλλωστε τοση ωρα σηκωνουν το χερι τους και σας ζητανε τον λογο...Κριμα ειναι να παει τοσο τζαμπα ο κοπος τους...

Και μετα γυρισα στα κοριτσια αυτα και τους ειπα...

Ελπιζω να μην εχετε καποια αντιρρηση ή παραπονο τωρα...


Ο μαθηματικος επειδη ετυχε να μου εχει ψιλοαδυναμια (με ηξερε απο το πενταμελες που δεν χαμπαριαζα) τους εβαλε μετα τις φωνες ....
Αλλα σημασια δεν εχει αυτο...Γιατι καταλαβαν και πολλα?Μπροστα του μπορει να μην το ξαναεκαναν?Ισως και σε εμενα τοσο φανερα...Αλλα ειναι τοσατα αλλα παιδια που το κανουν ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μετανιωνω που στην α ασχοληθηκα να διαβασω μουσικη μονο και μονο για τον βαθμο.Επισης μετανιωνω που ασχοληθηκα με καλλιτεχνικα (ελαχιστα βεβαια ) , θρησκευτικα , κειμενα και ελενη. Και πολλα αλλα που δεν θελω να γραψω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

transient

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο transient αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,858 μηνύματα.
Μετανιώνω που βγήκα πρόεδρος 5μελούς στην Γ' Γυμνασίου. Η αλήθεια είναι και πως πισίνα να φτιαχνα στην τάξη όπου οι μαθητές θα βρισκονταν πάνω της με ξαπλώστρες που επιπλέουν, θα ζητούσαν πάντα κι άλλα. Λες και ειμαι ο Obama.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3v@Ki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η V for Vlammenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
μετάνιωσα που φεύγοντας από το γυμνάσιο δεν εβρισα τον καθηγητη που μας εκανε κοινονικη και πολιτικη αγωγη στο γυμνασιο!!
που φέτος στις εξετάσεις εβγαλα 5-6 κείμενα ως αντι-ΣΟΣ και τελικά έπεσε ένα από αυτά!:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Που δεν απάντησα στο φυσικό όταν έκανε σχόλιο για τα νύχια μου και για το ότι δεν διάβαζα φυσική. :P
Μ' άρεσε το κίτρινο φωσφοριζέ έχεις πρόβλημα; :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
μετανιωσα που ειχα τοοοσο αγχος,επρεπε να δω πιο χαλαρα...:/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
θα επρεπε να ειχα ζητησει απο κανα 2 κοπελες να παμε για καφε:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
ναι.Να αρπάξω τις ευκαιρίες που μου δίνονταν σε κάποια θέματα,και να πω 2 κουβέντες με κάποιον που με εκνεύριζε πολύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

θρυαλλίδα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η θρυαλλίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
μετανιωνω που δεν μιλησα ποτε με κοριτσια που συμπαθησα,που παντα ημουν απεξω στις ομαδικες δραστηριοτητες της ταξης μας (οπως η τριημερη στη βαρκελωνη)και που ειχα πολυ αγχος να τα πηγαινω καλα νομιζοντας οτι ετσι θα με αγαπουσαν οι δικοι μου πιο πολυ και που ημουν τοσο ακαταδεκτη και αλαζονας που οτιδηποτε το εβρισκα βλακεια σε θεματα μουσικης ή γουστου στα ρουχα το κατεκρινα και εκραζα διαφορα παιδια γιατι ηθελα να ειμαι πιστη στην δικια μου ιδεολογια μου(τρομαρα μου) :(:( μια ιδεολογια που νομιζα οτι με εκανε ξεχωριστη και πιο πανω νοητικα απο τους υπολοιπους αλλα στη πραγματικοτητα αποξενωθηκα απο ολους και καταπιεσα τον εαυτο μου και δεν μπορεσα να χαρω πραγματα της ηλικιας μου.....ενα μεγαλο συγγνωμη θα ηθελα να πω σε εκεινα τα παιδια που εκραζα.......:( :( :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top