Ποιοι έχετε περάσει ή ενδιαφέρεστε να περάσετε σε Τμήμα Νοσηλευτικής;

antis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο antis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Biomedical Engineering. Έχει γράψει 1,850 μηνύματα.
αν διαβάσεις παραπάνω σχόλια θα ανακαλύψεις ότι τα ίδια τα ΤΕΙ αυτοαποκαλούνται ΑΤΕΙ. και όλα μαζί ΑΕΙ. (Ας τα βρούμε κάπου)

Από την ανώτατη εκπαίδευση της Ελλάδας έχω ιδέα (και μάλιστα παραπάνω από μία φορά).

Όσον αφορά στην ΑΔΙΠ και επειδή μάλλον καταλαβαίνω γιατί επιμένεις (εφόσον ισχύει το "ηλεκτρονικός μηχανικός ΤΕΙ") αλλά μη τα εξισώνεις. Άλλα τα θέματα τα δικά σας, άλλα τα θέματα της νοσηλευτικής

Επίσης: Κάνε κάτι με την ψυχραιμία σου
εξ αρχής σου είπα ότι σχολιάζω σαν τρίτος και εξ αρχής έθεσα ένα ερώτημα : εάν γνωρίζεις την ΑΔΙΠ, γιατί από ότι κατάλαβα σχολιάζεις χωρίς να έχεις μια σφαιρική γνώμη των αξιολογήσεων.
Και από ότι βλέπω συνεχίζεις να μην παίρνεις στα σοβαρά τα αποτελέσματα των ξένων ακαδημαϊκών. ;) ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rag_fel

Νεοφερμένος

Η rag_fel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
εξ αρχής σου είπα ότι σχολιάζω σαν τρίτος και εξ αρχής έθεσα ένα ερώτημα : εάν γνωρίζεις την ΑΔΙΠ, γιατί από ότι κατάλαβα σχολιάζεις χωρίς να έχεις μια σφαιρική γνώμη των αξιολογήσεων.
Και από ότι βλέπω συνεχίζεις να μην παίρνεις στα σοβαρά τα αποτελέσματα των ξένων ακαδημαϊκών. ;) ;)

1)Ναι, την γνωρίζω την ΑΔΙΠ
2) Δεν σχολίασα πουθενά σφαιρικά, αναφέρομαι στα της νοσηλευτικής
3) στα σοβαρά δεν παίρνω καμία αξιολόγηση (έχω πολλούς και διάφορους λόγους για να μην)

κι έτσι πολύ πολύ χοντρικά, και ξεφεύγοντας από τα όρια των νοσηλευτικών (μιας και ακαδημαϊκά ούτε εγώ εμπλέκομαι με τη νοσηλευτική): γαμάτο ΑΕΙ είναι αυτό που όχι μόνο μεταδίδει, αλλά κυρίως που παράγει έρευνα. Αυτά. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο antis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Biomedical Engineering. Έχει γράψει 1,850 μηνύματα.
1)

3) στα σοβαρά δεν παίρνω καμία αξιολόγηση (έχω πολλούς και διάφορους λόγους για να μην)

Αρκεί για να καταλάβω τι λέμε τόση ώρα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Κανένας μελλοντικός συνάδελφος, συναδελφισσα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,797 μηνύματα.
Μπορει να μου πει καποιος(που γνωριζει) ποια η διαφορα Νοσηλευτικης ΑΕΙ vs ΤΕΙ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KateRdJ

Νεοφερμένος

Η KateRdJ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Ποιοι δίνουν με το παλιό σύστημα και θέλουν νοσηλευτικη;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top