Πανελλήνιες για 2η φορά ή ΙΕΚ;

Liaki-m

Νεοφερμένος

Η Liaki-m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Ναι στα ιδιωτικα ξεκιναει καθε εξαμηνο καινουργιο τμημα, στις περισσοτερες ειδικοτητες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daimonas

Νεοφερμένος

Ο Daimonas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Πάντως δεν βλέπω καμιά ανακοίνωση από το Υπουργείο Παιδείας για νέες ειδικότητες Φεβρουαρίου 2015 και προβληματίζομαι...
Αν είχα να δίνω 1500-2000 ευρώ κάθε εξάμηνο σε ιδιώτη θα το έκανα και δεν θα περίμενα από το υπουργείο,αλλά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Συνήθως μετά τις 15 Φεβρουαρίου ανακοινώνονται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daimonas

Νεοφερμένος

Ο Daimonas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Συνήθως μετά τις 15 Φεβρουαρίου ανακοινώνονται.


Ααα άμα είναι έτσι εντάξει ty.
Το εξάμηνο όμως ξεκινάει 24 κάπου εκεί.Θα προλάβουν να γίνουν όλες οι διαδικασίες σε 10 μέρες?Λέω τώρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daimonas

Νεοφερμένος

Ο Daimonas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Παίδες βγήκαν οι ειδικότητες των δημοσίων Ι.Ε.Κ. για το εαρινό εξάμηνο 2015...

https://www.esos.gr/sites/default/fi...n_epaggelmatikis_katartisis_earinoy_exa_0.pdf

Από όσο είδα δεν υπάρχει στο νομό Αττικής κάτι σχετικά με επισκευή/συντήρηση οχημάτων,οπότε αποφάσισα να ξαναδώσω πανελλήνιες και αν περάσω σε ΤΕΙ,καλώς.Αν πάλι όχι,το φθινόπωρο θα γραφτώ σε ένα ιδιωτικό Ι.Ε.Κ. για αυτή την ειδικότητα που ανέφερα παραπάνω διότι πληροφορήθηκα ότι τελικά το συνολικό κόστος,το "κουστούμι" ντε όπως το λέμε,δεν είναι και τόσο ακριβό όσο λέγανε(ή καλύτερα παραλέγανε)ορισμένοι και δεν νομίζω πως αξίζει να πάω σε δημόσιο με τον εξοπλισμό από την εποχή των δεινοσαύρων :P και την ελλιπή οργάνωση+ότι στο ιδιωτικό έχω και άλλα προνόμια.
Σας ευχαριστώ πολύ για όλα και σρρυ αν ορισμένες φορές επαναλαμβανόμουν αλλά είχα βρεθεί σε αδιέξοδο αυτή την εποχή.Βρήκα όμως τον δρόμο μου και εύχομαι το ίδιο και σε όλους τους υπόλοιπους. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nassosandroid

Νεοφερμένος

Ο nassosandroid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
για την ειδικότητα τεχνικώς εφαρμογών πληροφορικής θα μου χρειαστεί λαπτοπ η ειναι ενταξει το desktop μου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top