Ποιο βιντεοπαιχνίδι θα αγοράσετε;

lordi13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο φίλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
εγώ μόλις τελειώσουν οι πανελλήνιες θα φτιάξω το ps3 μου και θα αγοράσω τα "ναρουτο" ultimate ninja storm generations,dragons dogma και demons souls!

έχω k το dark souls το οποιο δεν έχω πρόβλημα να λιώσω για 2 φορα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Τι γαμάτη η φάση μετά τις πανελλήνιες πάντως ρε, που το βγάζεις απ' το κουτί που το 'χεις κλειδωμένο ένα χρόνο ξερωγώ, και πατάς κουμπιά που 'χεις να πατήσεις άλλο τόσο σε μοχλούς/πληκτρολόγια.

Good times. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Άκυρος, αλλά έχω να πω:
10 euros well spent.


Υποστηρίξτε και τους indy developers στη πρώτη τους προσπάθεια

Προσωπικά πέρα από τα παιχνίδια της Lionhead, πρώτη φορά βλέπω παιχνίδι με τόσο καμμένη ιστορία

Ναι οκ, πρέπει να βάλετε steam για να το αγοράσετε, αλλά δεν πειράζει, θα παίξετε τσάμπα και Team Fortress 2 στην πορεία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Slytherin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Slytherin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.
Σκέφτομαι να αγοράσω το Resident Evil 7.Το έχει παίξει κανένας ;
 

_Aggelos123

Νεοφερμένος

Ο _Aggelos123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Σκέφτομαι να αγοράσω το Resident Evil 7.Το έχει παίξει κανένας ;
Ναι είναι πολύ καλό αλλά καλύτερα παρτο και μετά πάρε το και καινούργιο το village το οποίο είναι ΑΡΙΣΤΟΥΡΓΗΜΑ (παίξε πρώτα το 7 το biohazard για να καταλάβεις μετά τι γίνεται)
 

Slytherin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Slytherin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.
Ναι είναι πολύ καλό αλλά καλύτερα παρτο και μετά πάρε το και καινούργιο το village το οποίο είναι ΑΡΙΣΤΟΥΡΓΗΜΑ (παίξε πρώτα το 7 το biohazard για να καταλάβεις μετά τι γίνεται)

To έχω αγοράσει το Resi 7 και έχω πλατίνα.

Το Village το έχω στην λίστα να το αγοράσω.Δεν το ήξερα πως είναι αριστούργημα ! 'Επαιξα το demo και δεν ενθουσιάστηκα να σου πω την αλήθεια.
 

_Aggelos123

Νεοφερμένος

Ο _Aggelos123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Κοιτά είναι και γούστα . Εγώ είμαι τρελός φαν των resident evil αλλά το demo δεν είναι τελείως ίδιο με το κανονικό όποτε μπορεί να έχεις άλλη γνώμη όταν το ολοκληρωσεις
 

globglogabgalab

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αποστολία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 152 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top