Πότε φτάνουν τα πτυχία;

Mr K.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Mr K. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 221 μηνύματα.
Έχει κανείς υπ'όψιν του πότε φτάνουν τα πτυχία(cambridge, michigan) γι αυτούς που έδωσαν μάιο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κοιτα το fce for schools που εδινα εχει ερθει . Τωρα περιμενω το ECCE να ερθει . Το ποτε ,οχι , δεν το ξερω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr K.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Mr K. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 221 μηνύματα.
Κοιτα το fce for schools που εδινα εχει ερθει . Τωρα περιμενω το ECCE να ερθει . Το ποτε ,οχι , δεν το ξερω.
Δεν θα πρεπε να έχουν έρθει? τόσος καιρός πέρασε.ξέχασα να πω ότι αναφέρομαι στο proficiency αν και δε νομίζω να χει διαφορά απ το lower.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
κι εγω εδωσα proficiency michigan το μαιο και δεν μου εχει ερ8ει ακομα...:/: μεγαλη καθυστερηση σε σχεση με τα αλλα πτυχια που εχω δωσει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν θα πρεπε να έχουν έρθει? τόσος καιρός πέρασε.ξέχασα να πω ότι αναφέρομαι στο proficiency αν και δε νομίζω να χει διαφορά απ το lower.
φιλε μου το τι επρεπε και τι γινεται ειναι αλλο θεμα που δεν τηρηται. Επισης, δεν υπαρχει και μια διαδικασια που πρεπει να ακολουθηθει και αμα δεν γουσταρεις πας και δινεις στο cambridge να στα φερνουν πιο νωρις .
C'est la vie........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RODIANTHI

Νεοφερμένος

Η RODIANTHI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
ξέρει κανένας ποτε ναγίνουν τα αποτελέσματα του lower pte general δεκεμβρίου 2011;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top